نکاتی درباره اخراج از کار در آمریکا

اخراج از کار در آمریکا

نکاتی درباره اخراج از کار در آمریکا : به کار گیری ( استخدام ) به اراده، کار کردن به اراده
At-Will employment , At-Will work

در بیشتر ایالت های آمریکا کارفرما می تواند شما را به هر دلیلی و بدون هیچ‌ هشداری بجز بدلیل دین ، نژاد ، گرایش جنسی ، هویت جنسی ، ملیت و مواردی مشابه از کار بیرون و اخراج کند.

 

راهنمای کامل برای دریافت ویزای H1B

 

شما هم حق دارید هر زمان دوست داشتید کار را رها کنید. بهتر است یک تا دو هفته پیش از انصراف از کار ، کارفرما را بصورت نوشتاری یا گفتاری آگاه سازید چون اگر برای کار جدید کارفرمای پیشین خود را معرفی کنید هیچ‌ دور از انتظار نیست از شما منفی و بد بگوید چون بدون آگاهی کارتان را رها کردید و کارفرما را در جریان نگذاشتید.

 

اگر کارفرما شما را اخراج کرد راهی برای چانه زنی نیست. در آمریکا مردم این کار را انجام نمی دهند چون یک گروه برای اخراج تصمیم گرفته‌اند آنهم بر پایه شواهد و مدارکی.بنابراین باید بپذیرید و بروید دنبال کار جدید پیدا کردن و پس از آخرین روز کاری برای حقوق بیکاری آنهم اگر شرایط آنرا داشته باشید از دولت ایالتی درخواست دهید !

( هر ایالت قانون خودش را دارد).

 

همیشه یک برنامه پشتیبان از جمله پس انداز کافی برای روز مبادا در آمریکا داشته باشید. مانند آب خوردن اخراج می کنند. پس مراقب باشید سیاست و مقررات جایی که کار می کنید را زیر پا نگذارید و پیروی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top