ایرباس ۱۳هزار نفر را از سراسر جهان استخدام می‌کند

استخدام در ایرباس

شرکت هواپیمایی ایرباس اعلام کرد که در سال ۲۰۲۳ تعداد ۱۳هزار نفر را استخدام می‌کند.

 

ایمن‌ترین و ارزانترین شرکت‌ های هواپیمایی برای پرواز در سال ۲۰۲۳
ارائه اینترنت رایگان تا غذای مجانی در شرکت‌های هواپیمایی آمریکا

 

به گزارش اویشن، در جذب نیروی کار جدید بر پروفایل‌های فنی و تولیدی همچنین مهارت در انرژی‌های جدید، سایبری و دیجیتال تاکید شده است.

 

شرکت هواپیمایی ایرباس از تلاش برای استخدام بیش از ۱۳هزار نفر در سراسر جهان در سال ۲۰۲۳ برای حمایت از افزایش هواپیماهای تجاری و مقابله با چالش‌های دفاعی، فضایی و هلیکوپترها خبر داد.

 

به گفته این شرکت، حدود ۷۰۰۰ شغل جدید در سراسر شرکت ایجاد خواهد شد و استخدام‌های جدید از نقشه راه کربن‌زدایی ایرباس حمایت کرده و آینده هوانوردی را آماده می‌کنند.

 

به گفته تیری باریل، مدیر منابع انسانی ایرباس، اقدام استخدام مشابهی در سال ۲۰۲۲ موفقیت‌آمیز بود و بیش از ۱۳هزار کارمند جدید را وارد این شرکت هواپیمایی کرد. پس از موفقیت در استخدام طی سال گذشته، بیش از ۱۳هزار کارمند را دوباره در سال ۲۰۲۳ استخدام خواهیم کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: ما از افراد با استعداد از سراسر جهان می‌خواهیم که در این سفر به ما بپیوندند تا هوافضای پایدار را به واقعیت تبدیل کنیم و به ما در ساختن فضایی بهتر کمک کنند؛ محل کار متنوع‌تر و فراگیرتر برای همه کارمندان ما وجود دارد.

 

باریل گفت: بیش از ۹۰۰۰ شغل در اروپا و بقیه در سراسر شبکه جهانی این شرکت خواهد بود و حدود یک سوم از کل استخدام‌ها به فارغ‌التحصیلان اخیر اختصاص خواهد یافت.

 

شرکت هواپیمایی ایرباس در حال حاضر بیش از ۱۳۰هزار نفر را در تجارت هوایی خود از سراسر جهان استخدام کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top