انتاریو، کبک و بریتیش کلمبیا از کاندیداهای مهاجرت از طریق برنامه های استانی دعوت کردند

انتاریو، کبک و بریتیش کلمبیا دعوت نامه هایی را برای درخواست از طریق برنامه های مهاجرت استانی در این هفته صادر کرده اند. کبک بیشترین تعداد نامزد خود را برای سال 2022 دعوت کرده است.

 

از فناوری تا حمل و نقل تا مراقبت های بهداشتی: پرتقاضاترین مشاغل کانادا

اکثر استان ها و مناطق کانادا (به استثنای کبک و نوناووت) برنامه های نامزدی استانی خود را اجرا می کنند. از طریق این برنامه ها، نامزدهای علاقه مند ممکن است برای درخواست نامزدی استانی دعوت شوند.

 

برنامه های مهاجرتی کبک توسط استان اداره می شود و از برنامه های مهاجرتی کانادا متمایز است.

 

اگرچه نامزدی استانی به خودی خود با اقامت دائم یکسان نیست، اما می تواند به عنوان اولین گام برای اخذ اقامت دائم از اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) عمل کند.

 

نتایج مهاجرت استانی بین 16 تا 23 سپتامبر

انتاریو

در 20 سپتامبر، انتاریو برای 823 نامزد در جریان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برنامه نامزد مهاجرت انتاریو (OINP) دعوت نامه صادر کرد. داوطلبان برای واجد شرایط بودن نیاز به حداقل نمره 33 یا بالاتر دارند.

 

علاوه بر این، نامزدهای این جریان باید معیارهای واجد شرایط بودن را داشته باشند مانند موارد زیر:

باید دارای مدرک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه واجد شرایط در انتاریو باشد.
زبان مورد نیاز: سطح CLB 7 یا بالاتر (انگلیسی یا فرانسوی)
باید حداقل یک سال در دو سال گذشته به طور قانونی در انتاریو زندگی کرده باشد

انتاریو پرجمعیت ترین استان کانادا است و هر سال پذیرای بیشترین تعداد تازه واردان است. همچنین بیشترین تخصیص دعوتنامه برای درخواست را دارد که تحت هر PNP در کانادا موجود است. برای سال 2022، انتاریو می تواند برای 9750 نامزد دعوت نامه صادر کند.

 

کبک

کبک از 1202 کارگر ماهر دعوت کرد تا در 8 سپتامبر 2022 برای انتخاب دائم درخواست دهند. این دهمین و بزرگترین قرعه کشی در سیستم ابراز علاقه آریما در سال 2022 است. کبک معمولاً نتایج قرعه کشی را یک تا دو هفته پس از قرعه کشی منتشر می کند.

این دعوت نامه ها توسط وزارت مهاجرت، MIFI (MIFI) برای متقاضیان مهاجرتی که تحت برنامه کارگران ماهر منظم کبک (QSWP) درخواست می کنند، صادر شده است.

کاندیداها باید پروفایل هایی در سیستم ابراز علاقه Arrima با امتیاز حداقل 620 داشته باشند.

 

کسانی که از کبک دعوت می شوند برای اقامت دائم درخواست دهند حداکثر 60 روز فرصت دارند درخواست خود را ارسال کنند و هزینه های پردازش را پرداخت کنند. کبک قصد دارد درخواست‌های کامل را ظرف شش ماه پردازش کند، از تاریخی که تمام اطلاعات مورد نیاز دریافت شده است. این شامل تمام فرم ها و اسناد می شود.

 

در صورت موفقیت، نامزدها گواهی انتخاب کبک (CSQ یا گواهی انتخاب کبک) را دریافت خواهند کرد. سپس آنها می توانند از این سند برای درخواست اقامت دائم به دولت فدرال کانادا استفاده کنند.

 

بریتیش کلمبیا

بیش از 352 نامزد برای درخواست نامزدی استانی در بریتیش کلمبیا در 21 سپتامبر دعوت شدند. BC معمولاً هر هفته یک قرعه کشی نامزدهای استانی برگزار می کند.

 

اکثر نامزدها، 341 نفر، در یک قرعه کشی هدفمند برای مشاغل فنی دعوت شدند. این دعوت‌نامه‌ها برای داوطلبان گروه‌های کارگر ماهر و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی صادر شد و شامل کاندیداهای اکسپرس اینتری نیز می‌شد. این قرعه کشی شامل داوطلبان سطح ورودی و نیمه ماهر نیز بود.

 

حداقل امتیاز SIRS برای قرعه کشی منطقه ای هدف بین 91 برای کارگران ماهر با اکسپرس اینتری تا 70 برای کاندیداهای سطح ورودی و نیمه ماهر بود. SIRS بسیار شبیه سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس اینتری (CRS) عمل می کند اما فقط برای PNP بریتیش کلمبیا استفاده می شود.

این استان همچنین دورهای دعوت از نامزدهای شاغل در مشاغل زیر را برگزار کرد.

11 مربی و دستیار دوران کودکی (NOC 4214) با حداقل امتیاز 60.
کارکنان مراقبت های بهداشتی با حداقل امتیاز 60

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top