نحوه باز کردن حساب بانکی در انگلستان

باز کردن حساب بانکی در انگلستان

در انگلستان بانکها دو دسته‌ هستند: بانک‌های فیزیکی مثل Santander Barclays, Natwest, Lloyds, HSBC, Halifax, RBS, Nationwide، و بانک‌های مجازی مثل Revolute, Monzo,Monese, Transferwise .starling

 

برای باز کردن حساب به مدارک اثبات هویت مثل گذرنامه و کارت اقامت (BRP) و  مدارک ثبت محل اقامت مانند قرارداد اجاره و قبوض  نیاز است .

 

برای بازکردن حساب در بانکهای فیزیکی  باید از قبل زمان ملاقات با بانک رزرو کرد. این پروسه ممکنه تا ۲ ماه طول بکشه و بسته به بانک، زمان و شهر متفاوت هست.

 

اما در  اولین روزهای مهاجرت معمولا  نیاز به کارت بانکی برای خریدهای اینترنتی و وسایل مورد نیاز، پرداخت قبوض موبایل، تاکسی آنلاین که با پول نقدی نمی‌شه انجام داد، وجود دارد. یراه حل این مشکل افتتاح حساب در  بانک‌های مجازی حساب است. این بانک‌ها فرآیند ثبت‌نام رو سریع‌تر انجام می دهند و معمولاً بعد از ۳ تا ۴ روز کاری، کارت بانکی را ارسال می نمایند. برای مثال بانک روولوت فقط با گذرنامه و شماره موبایل فعال بطور انی حساب با کارت مجازی ایجاد می کند و بعد  چند روز کارت فیزیکی را ارسال می کند.

 

همچنین از طریق اپلیکیشناین بانک ها می توان هزینه ها را مدیریت کرد وبا یک کلیک پول انتقال داد. ناین بانک ها معمولا نرخ تبدیل ارز خوبی دارند  و  امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را هم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top