برترین مزایای شرکت در لاتاری آمریکا 2024

ویزا تنها اجازه ورود به ایالات متحده آمریکا را می دهد، در حالیکه گرین کارت مجوز اقامت دائم در کشور آمریکا است. ویزا کشور آمریکا در انواع مختلفی و برای هدف های گوناگون از قبیل ویزای کارB1، ویزای نامزدی K1 و … صادر می شود. ویزا به فرد این اجازه را می دهد که در مدت زمان مشخصی در کشور آمریکا اقامت داشته باشد.

 

اما گرین کارت آمریکا یکی از مسلتزمات زندگی و کار در این کشور به حساب می آید. به عبارت دیگر ویزا یک وضعیت موقت و گرین کارت یک وضعیت دائم محسوب می شوند. اقامت دائم ایالات متحده آمریکا توسط گرین کارت ده سال می باشد، اما اقامت توسط ویزا به مدت چند ماه است. افرادی که تاریخ اعتبار گرین کارت آن ها تمام می شود باید نسبت به تمدید فوری آن اقدام کنند.

 

لاتاری گرین کارت
لاتاری گرین کارت هر ساله تحت نظارت وزارت خارجه این کشور با هدف افزایش تنوع نژادی و جنسیتی مهاجران آمریکا برگزار می شود . با ثبت نام لاتاری آمریکا افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، شانس برنده شدن در قرعه کشی را برای خود مهیا کرده و در صورت برنده شدن و طی کردن مراحل گرفتن ویزا، می توانند از مزیت های گرین کارت آمریکا بهره مند شوند. در ادامه برترین مزایای اخذ گرین کارت امریکا را برای شما بیان کرده ایم:

◾️کم هزینه بودن مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری
◾️عدم محدودیت در انتخاب محل زندگی و ورود به آمریکا
◾️امکان یافتن فرصت های شغلی بدون نیاز به حمایت کارفرما
◾️امکان بردن همراهان به آمریکا از طریق برنده شدن لاتاری
◾️کم هزینه تر بودن تحصیل در آمریکا برای برندگان لاتاری
◾️خرید و فروش نامحدود ملک، اتوموبیل و سایر دارایی ها
◾️امکان دریافت بیمه سلامت و عمر در آمریکا
◾️امکان دریافت شهروندی آمریکا پس از 5 سال

 

زمان ثبت نام در لاتاری 2024
در اطلاعیه های سایت لاتاری آمده است که ثبت نام لاتاری گرین کارت 2024 طبق روال هر سال انجام خواهد شد و شیوع کرونا ویروس در فرایند ثبت نام تاثیری ندارد. زمان آغاز ثبت نام لاتاری 2024 در اکتبر 2024 ( مهر 1401 ) و زمان پایان ثبت نام  نوامبر 2022 ( آبان 1401) خواهد بود.

 

رزرو ثبت نام  در لاتاری 2024
به پاس اعتماد شما همراهان عزیز ویزاشی، امسال هم برای ثبت نام لاتاری گرین کارت 2024 آمریکا در خدمتتان هستیم.

 

با توجه به حجم بالای متقاضیانی که قصد دارند فرآیند ثبت نام را به کارشناسان ما بسپارند و نیز به درخواست خود متقاضیان عزیز از امروز رزرو ثبت نام لاتاری در دسترس شما دوستان قرار دارد.

به پاس اعتماد شما همراهان عزیز ویزاشی، امسال هم برای ثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025 آمریکا در خدمتتان هستیم.

 

با توجه به حجم بالای متقاضیانی که قصد دارند فرآیند ثبت نام را به کارشناسان ما بسپارند و نیز به درخواست خود متقاضیان عزیز از امروز رزرو ثبت نام لاتاری در دسترس شما دوستان قرار دارد.

 

کافیست فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 را تکمیل و سپس به شماره 09923486761 در واتس اپ پیام دهید تا فرآیند بررسی اطلاعات و رزرو انجام و به محض شروع فرآیند ثبت نام، ورود اطلاعات در سایت مربوطه انجام و تاییدیه ثبت نام برایتان ارسال شود‌.

 

هزینه ثبت نام در لاتاری گرین کارت 

مجرد
ازدواج نکرده / مطلقه/همسر فوت شده
100 هزار تومان

متاهل یک شانسه
تنها یک نفر به عنوان کیس اصلی ثبت نام خواهد شد.
150 هزار تومان

متاهل دو شانسه
شما و همسرتان دو ثبت نام خواهید داشت.
200 هزار تومان

هر فرزند
فرزندان زیر 21 سال
30 هزار تومان

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top