برترین کشورها برای کار در سال 2023

برترین کشورهابرای کار در سال 2023

برترین کشورها برای کار در سال 2023: مطالعه‌ای که توسط Sambla (یک پلتفرم مقایسه پیشرو برای امور مالی شخصی) انجام شد، معیارهای 33 کشور OECD را جمع‌آوری و مقایسه کرد و عواملی مانند میانگین حقوق، نرخ اشتغال، هزینه‌های مراقبت از کودکان، شکاف دستمزد جنسیتی، تورم و شادی کلی را بررسی کرد.

 

بیست شغل برتر در کانادا که بیشترین رشد را دارند
مشاغل مورد نیاز ایتالیا برای دریافت مجوز کار در سال 2023

 

کشورهای اسکاندیناوی رتبه های برتر را کسب کردند. ایسلند با امتیاز 54.2 (از 60) رتبه اول را به خود اختصاص داد و دانمارک، نروژ و سوئد به ترتیب در رده های بعدی قرار گرفتند. آلمان، اتریش، هلند، سوئیس و بلژیک در امتداد بقیه لیست قرار گرفتند و استرالیا با امتیاز 44.3 در رتبه دهم قرار گرفت.

 

استرالیا در مورد نرخ اشتغال و شادی کلی رتبه بندی خوبی داشت، در حالی که داده ها همچنین نشان داد که میانگین حقوق 55451 دلار است. زمینه های بهبود شامل شکاف دستمزد جنسیتی و هزینه های مراقبت از کودکان بود.

 

درمیان برترین کشورها برای کار در سال 2023 کشورهایی مانند فنلاند، کانادا، فرانسه و ایالات متحده آمریکا با فاصله کمی از ده کشور برتر قرار داشتند، در حالی نیوزلند تنها توانستند رتبه هفدهم را به دست آورد.

 

استرالیا همچنین در بین برترین کشورها برای کار در سال 2023 اگر عاشق خورشید هستید، رتبه پنجم را کسب کرد، مطالعه ثانویه ای که توسط Sambla انجام شد و میانگین دما و تعداد ساعات نور خورشید را بررسی کرد. آیا کاری هست که این کشور آفتابی انجام دهد؟!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top