برنامه تجربه بین المللی کانادا (IEC) برای سال 2023 خود درخواست می پذیرد

برنامه تجربه بین المللی کانادا (IEC)

پس از افزایش ظرفیت، برنامه International Experience Canada برای درخواست باز است و برنامه تجربه بین المللی کانادا (IEC) برای استخر سال 2023 خود درخواست می پذیرد.

 

اشتغال در سراسر کانادا بیش از 100000 نفر افزایش می یابد
ارزیابی مدارک تحصیلی (ECA) برای داوطلبان اکسپرس اینتری

 

افتتاح این مجموعه درخواست پس از اعلام سال گذشته صورت می گیرد، مبنی بر اینکه برنامه تجربه بین المللی کانادا (IEC) پذیرش برنامه خود را افزایش می دهد و به نزدیک به 90000 متقاضی این فرصت را می دهد تا در سال 2023 در کانادا کار و سفر کنند.

 

این برنامه مسیر کانادا برای ارائه قرار گرفتن در معرض بین المللی و تجربه کاری به جوانان 36 کشور است – به متقاضیان تایید شده این فرصت را می دهد تا با مجوز کار در کانادا کار کنند و آزادانه در داخل کشور سفر کنند. پناهندگان مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) امیدوار است که گسترش این برنامه بیشتر به رفع نیازهای نیروی کار در بخش هایی که در طول همه گیری آسیب دیده اند، به ویژه در گردشگری کمک کند.

 

برنامه IEC چگونه کار می کند؟

اتباع کشورهای شریک دارای موافقتنامه دوجانبه تحرک جوانان با کانادا؛ و کسانی که در محدوده سنی واجد شرایط هستند (18-29، 18-30، 0r 18-35، (همه شامل) – بسته به ملیت متقاضی) ممکن است برای مجوز کار IEC واجد شرایط باشند. سه جریان اصلی وجود دارد که متقاضیان می توانند تحت آن درخواست دهند:

جریان تعطیلات کاری، که می تواند مجوز کار باز (OWP) را تا دو سال اعطا کند و به دارندگان این امکان را می دهد تا برای هر کارفرمایی در کانادا و در بیشتر صنایع کار کنند.
جریان حرفه ای جوان، که مجوز کار مخصوص کارفرما را برای افرادی که پیشنهاد شغلی دارند و قصد دارند با یک کارفرمای مجرد در کانادا کار کنند، صادر می کند. و
جریان کارآموزی تعاونی بین‌المللی، که به شهروندان کشورهای شرکت‌کننده، که در یک برنامه دوره متوسطه در کشور شهروندی خود ثبت نام کرده‌اند، اجازه می‌دهد تا برای یک شرکت کانادایی خاص کارآموزی کنند.
این برنامه بر اساس مدل “ابراز علاقه / دعوت به درخواست” کار می کند، که در آن کاندیداهای علاقه مند می توانند مشخصات نامزدی را به استخر IEC ارسال کنند. در صورت انتخاب، این نامزدها (اکنون متقاضیان) دعوت نامه ای برای درخواست مجوز کار کانادا دریافت خواهند کرد.

در صورت تایید درخواست، متقاضی مجوز کار خود را تحت جریان خاص خود دریافت می کند و واجد شرایط ورود و کار در کانادا برای مدت اقامت مجاز خود خواهد بود.

 

الزامات برنامه تجربه بین المللی کانادا (IEC)

داوطلبانی که می خواهند تحت IEC درخواست دهند باید:

شهروند / دارنده پاسپورت یکی از 36 کشور شریکی باشید که قراردادهای تحرک جوانان با کانادا دارند.
داشتن پاسپورت معتبر برای مدت اقامت در کانادا؛
در زمان درخواست متقاضی، در محدوده سنی واجد شرایط (18-29، 18-30، یا 18-35، (شامل، بسته به ملیت متقاضی) باشند.
در هنگام فرود در کانادا معادل 2500 دلار کانادا داشته باشید.
قادر به گرفتن بیمه درمانی برای مدت اقامت خود باشند.
پذیرفته شدن در کانادا؛
داشتن (قبل از حرکت) بلیط رفت و برگشت یا منابع مالی برای خرید بلیط خروج در پایان اقامت مجاز خود در کانادا؛
همراه نبودن افراد وابسته و
هزینه های مناسب را پرداخت کنید.

گسترش ظرفیت برنامه کمیسیون مستقل انتخابات در زمانی اتفاق می افتد که کانادا امیدوار است بیش از هر زمان دیگری از تازه واردان استقبال کند و انتظار می رود بیش از 800000 مهاجر اقتصادی در سه سال آینده به این کشور بیایند. جوانانی که تجربه کاری لازم را در کانادا از طریق IEC کسب می کنند، ممکن است در آینده واجد شرایط بیشتری برای مهاجرت به کانادا باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top