دانشجویان خارجی غیر دکتری از آوردن اعضای خانواده به بریتانیا منع می‌شوند

آوردن اعضای خانواده به بریتانیا

طبق برنامه‌هایی که دولت بریتانیا در نظر گرفته است، تمام دانشجویان خارجی در دوره‌های زیر مدرک دکترا از آوردن اعضای خانواده به بریتانیا منع می‌شوند.

 

اداره مهاجرت کانادا می‌تواند درخواست ویزای تحصیلی را به دلیل نمره پایین متقاضی رد کند

 

دولت در حال بررسی قانونی برای جلوگیری از ورود 100000 وابستگان به بریتانیا در تلاش برای کاهش مهاجرت خالص است.

 

این حرکت به این معنی است که بیش از 100000 وابستگی که در حال حاضر توسط دانشجویان خارج از کشور در مقاطع کارشناسی ارشد، MBA و سایر دوره های تحصیلات تکمیلی وارد بریتانیا شده اند، مسدود شده اند.

 

وزیران بر این باورند که این ممنوعیت مهاجرت را به سرعت کاهش می‌دهد و به آنچه آنها ادعا می‌کنند سوءاستفاده بوده و به افزایش سطح مهاجرت خالص به سطوح بی سابقه کمک کرده است، پایان می‌دهد.

 

انتظار می رود ارقامی که قرار است اواخر این هفته منتشر شوند، سطوح رکورد خالص مهاجرت را در سال گذشته نشان دهند که مجموع آن بین 700000 تا یک میلیون پیش بینی می شود.

 

ریشی سوناک روز یکشنبه قول داد با اطلاعیه‌هایی که «به زودی» اعلام خواهد شد اقدامی برای کاهش مهاجرت خالص انجام دهد،اگرچه منابع دولتی احتمال رونمایی از یک بسته در این هفته را نادیده گرفتند.

 

او در نشست رهبران گروه ۷ در توکیو گفت: «من طیف وسیعی از گزینه‌ها را برای کاهش آمار در نظر می‌گیرم.

 

اما اجازه دهید صریح بگویم که تعداد مهاجرت قانونی در آینده بسیار زیاد است و من متعهد هستم و دولت متعهد است که این تعداد را کاهش دهد.»

 

تعداد افراد تحت تکفلی که توسط دانشجویان خارجی به بریتانیا آورده شده اند از 12800 نفر در سال 2018 به 135788 نفر در سال گذشته 10 برابر شده است، در حالی که شواهدی به دست آمده توسط تلگراف مبنی بر اینکه هندی های کم مهارت از ویزای همسر دانشجویی برای آمدن و کار در بریتانیا سوء استفاده می کنند.

 

دانش‌آموزان نحوه استفاده از طرح ویزا را برای آوردن همسران کم سواد خود به بریتانیا به عنوان مسیری پشتیبان برای کار فاش کرده‌اند.

 

نمایندگانی در هند به آنها کمک می کنند که چگونه می توانند ویزاهای وابسته را در عرض چند روز برای همسران خود بدون نیاز به گواهی آزمون زبان انگلیسی تضمین کنند.

 

یکی از فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه مرکزی لنکاوی گفت: «شوهرم در هند ترک تحصیل کرده است. خانواده ما تصمیم گرفتند برای تحصیلات تکمیلی من در انگلستان سرمایه گذاری کنند تا بتوانم او را همراهی کنم. او به عنوان مدیر فروش در یک مغازه خواربار فروشی کار می کند و ما پول خوبی به دست می آوریم.

 

روهیت شارما، کارگری از پنجاب که به دنبال آمدن به بریتانیا بود، به تلگراف گفت: «ویزای وابسته من برای کانادا و ایالات متحده رد شد. بنابراین من همسرم را برای فارغ التحصیلی به انگلستان فرستادم که به من کمک کرد ویزای وابسته را به سرعت دریافت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top