بریتیش کلمبیا و انتاریو دعوتنامه های برنامه ی استانی صادر کرده اند

بریتیش کلمبیا و انتاریو دعوتنامه هایی را برای درخواست از طریق برنامه های نامزدی استانی خود در این هفته صادر کرده اند.

اگرچه نامزدی استانی به خودی خود با اقامت دائم یکسان نیست، اما می تواند به عنوان اولین گام برای اخذ اقامت دائم از اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) عمل کند.

 

اکثر استان ها و مناطق کانادا (به استثنای کبک و نوناووت) برنامه های نامزدی استانی خود را اجرا می کنند. از طریق این برنامه ها، نامزدهای علاقه مند ممکن است برای درخواست نامزدی استانی دعوت شوند.

 

برنامه های مهاجرتی کبک توسط استان اداره می شود و از برنامه های مهاجرتی کانادا متمایز است.

 

انتاریو

در 29 سپتامبر، برنامه نامزد مهاجر انتاریو (OINP) از 1340 نامزد از جریان تجارت ماهر اکسپرس اینتری دعوت کرد. داوطلبان باید نمره 266 را کسب کنند.

 

برای واجد شرایط بودن برای این جریان، کاندیداها باید قبلاً در انتاریو زندگی کنند و حداقل به یک سال سابقه کار انباشته تمام وقت با حقوق (یا معادل آن در کار پاره وقت با حقوق) در انتاریو در یک حرفه ماهر که در گروه کوچک فهرست شده است نیاز داشته باشند. 633 یا گروه های اصلی 72، 73 یا 82 طبقه بندی ملی مشاغل (NOC). تجربه کاری باید در دو سال گذشته به دست آید.

 

نامزدهای واجد شرایط همچنین به یک مجوز یا گواهی معتبر برای تجارت خود از یک مرجع انتاریو و امتیاز معیار زبان کانادایی (CLB) 5 یا بالاتر به زبان انگلیسی یا فرانسوی نیاز دارند.

 

بریتیش کلمبیا

بیش از 229 نامزد برای نامزدی استانی در بریتیش کلمبیا در 4 اکتبر دعوت شدند.

اکثر نامزدها، 184 نفر، در یک قرعه کشی عمومی که شامل مشاغل فنی بود، دعوت شدند. این دعوت‌نامه‌ها برای داوطلبان گروه‌های کارگر ماهر و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی صادر شد و شامل کاندیداهای اکسپرس اینتری نیز می‌شد.

 

کاندیداها در قرعه کشی عمومی حداقل امتیازات SIRS را داشتند که بین 82 تا 120 بود. SIRS بسیار شبیه سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس انتری (CRS) عمل می کند اما فقط برای PNP بریتیش کلمبیا استفاده می شود.

 

این استان همچنین دورهای دعوت از نامزدهای شاغل در مشاغل زیر را برگزار کرد.

32 مربی و دستیار دوران کودکی (NOC 4214) با حداقل امتیاز 60. و
13 کارمند مراقبت های بهداشتی از کارگران ماهر، فارغ التحصیلان بین المللی، سطح ورودی و نیمه ماهر (شامل گزینه EEBC) با حداقل امتیاز 60
دستیاران مراقبت های بهداشتی از رده ابتدایی و نیمه ماهر با حداقل نمرات 60 و.
سایر مشاغل اولویت دار با حداقل امتیاز 60

بسته به نیازهای نیروی کار استان، چندین فاکتور برای PNP BC در نظر گرفته شده است. بریتیش کلمبیا در نظر دارد:

تحصیلات – سطح و رشته تحصیلی و محل تکمیل آن
توانایی های زبانی
اشتغال
مدت و سطح مهارت تجربه کاری
دستمزد و/یا سطح مهارت پیشنهاد شغل
قصد زندگی، کار و استقرار در یک منطقه خاص

اولویت‌های استراتژیک – عواملی که نیازهای خاص بازار کار را در بریتیش کلمبیا برطرف می‌کنند. یا از پروژه ها و طرح های آزمایشی دولتی حمایت کنید
این یکی از آخرین قرعه‌کشی‌های اکتبر خواهد بود، زیرا بریتیش کلمبیا قرعه‌کشی‌ها را بین 12 اکتبر و 16 نوامبر به دلیل انتقال از NOC 2016 به NOC 2021 متوقف می‌کند، روشی به روز شده برای ارزیابی سطح مهارت یک نامزد در برنامه‌های مهاجرت اقتصادی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top