بهترین مشاغل در ایالات متحده برای مهاجران 2023-2024

بهترین مشاغل در ایالات متحده برای مهاجران 2023-2024

بهترین مشاغل در ایالات متحده برای مهاجران 2023-2024: هر ساله تعداد زیادی از مهاجران وارد ایالات متحده می شوند. یافتن شغل عنصر مهمی از رویای زندگی در آمریکا برای بسیاری از افراد است. خبر خوب این است که در ایالات متحده یک منبع شغلی ثابت برای مهاجران وجود دارد، چه در سطوح ابتدایی و چه در نقش‌های با تجربه‌.

 

بسیاری از مردم سوال می کنند که بهترین مشاغل برای مهاجرانی که به ایالات متحده می آیند کدام است. این بستگی به سابقه کاری و مدارک شما دارد. ما 8 شغل برتر در ایالات متحده را برای مهاجران را در اینجا معرفی کردیم!

 

انواع ویزاهای کاری آمریکا برای اقامت موقت

همه آنچه که باید درباره AP ویزای آمریکا بدانید

 

ساخت و ساز

تجارت ساخت و ساز برای مهاجران جدید به عنوان یک منبع بالقوه شغل جذاب است. کارفرمایان، مدیران و صاحبان زمین با کسب استعدادهای تکمیلی و افزایش بهره وری از حضور آنها سود برده اند. مهاجران در تجارت ساختمانی معمولاً در سنگ تراشی سیمانی، نصب فرش، نجاری و نقاشی کار می کنند.

 

 

کشاورزی 

تخمین زده می شود که کشاورزان مهاجر 73 درصد مشاغل کشاورزی در ایالات متحده امروز را تشکیل می دهند. در سراسر ایالات متحده، کار در مزرعه یک شغل بسیار ضروری است که غذا را روی میزهای ما قرار می دهد، اقتصاد را به پیش می برد و جوامع ما را حفظ می کند.

مدرن کردن برنامه ویزای موقت و ایجاد مسیری برای شهروندی برای کارگران کشاورزی مهاجر برای محافظت از کارگران کشاورزی و خانواده‌های آنها و تضمین آینده اقتصاد و کشاورزی آمریکا حیاتی است.

 

معماری و مهندسی

اگر می خواهید برای کار به عنوان معمار به ایالات متحده بیایید، در موقعیت خوبی قرار دارید زیرا در صورت داشتن استعدادهای معماری، ایالات متحده به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای کار در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، آمریکای شمالی جایی است که بیشترین پول را به معماران در سراسر جهان می پردازد.

 

مهمان داری

کارگران خدمات غذا توسط انواع رستوران ها، بارها و پیمانکاران خدمات غذا، از جمله آنهایی که در مدارس و بیمارستان ها یافت می شوند، استخدام می شوند. در حال حاضر تعداد مختلفی از مشاغل مهمانداری در ایالات متحده موجود است.

 

 

مراقبت های بهداشتی

در سال های اخیر، تقریباً 2.6 میلیون مهاجر، از جمله 314000 پناهنده، در بخش مراقبت های بهداشتی کار می کردند که 1.5 میلیون نفر به عنوان پزشک، پرستار ثبت نام شده و داروساز کار می کردند. برخی مشاغل مراقبت های بهداشتی بیش از حد توسط مهاجران ارائه می شود. حتی در حالی که مهاجران 17 درصد از کل نیروی کار غیرنظامی در ایالات متحده را تشکیل می دهند، 28 درصد از پزشکان و 24 درصد از دندانپزشکان و همچنین 38 درصد از دستیاران بهداشتی خانگی را تشکیل می دهند.

 

ساخت و تولید

در ایالات متحده، حدود 2.1 میلیون مهاجر در مشاغل کشاورزی، جمع آوری، پردازش، و فروش غذا و خدمات کار می کنند که نقش مهمی در تغذیه آمریکا ایفا می کند. در حالی که مهاجران بین سال‌های اخیر 17 درصد از کل کارمندان غیرنظامی در ایالات متحده را تشکیل می‌دادند، آنها نقش نامتناسبی در تولید مواد غذایی داشتند و 22 درصد از کارگران زنجیره تامین مواد غذایی و تولید ایالات متحده را تشکیل می‌دادند. آنها در برخی از مشاغل مرتبط با غذا و در ایالت های خاص دارای نمایندگی بسیار بیشتری هستند.

 

حمل و نقل

اکنون مهاجران حدود  15 درصد از کل استخدام رانندگان کامیون را تشکیل می دهند. برخی از ایالت ها مانند کالیفرنیا (46.7 درصد)، نیوجرسی (40.4 درصد)، فلوریدا (32.2 درصد) و نیویورک، دارای تعداد نامتناسب بالایی از رانندگان کامیون مهاجر (25.7 درصد) بوده اند. مهاجران کمبود نیروی کار در تجارت حمل و نقل در ایالات متحده را پر می کنند «صنعت حمل و نقل ستون فقرات اقتصاد ایالات متحده است، با کامیون هایی که 70 درصد از کل تناژ بار را به داخل کشور حمل می کنند. با این حال، به دلیل نرخ بالای گردش مالی و پیری جمعیت بومی متولد شده، این بخش با کمبود پرسنل مزمن مواجه است.

 

محاسبات و ریاضیات

کارگران STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) به طور فزاینده ای در اقتصاد ایالات متحده دارای اهمیت هستند. مشاغل STEM برای خلاقیت کشور بسیار مهم است و متخصصان STEM مسئول بسیاری از ایده ها و فناوری های پیشرفته هستند که باعث ایجاد اشتغال و افزایش درآمد خانوار در ایالات متحده می شوند. کارمندان خارج از کشور بخش قابل توجهی از نیروی کار STEM در ایالات متحده را تشکیل می دهند.

 

 

متداول ترین مشاغل برای مهاجران ایالات متحده کدام است؟

اگرچه مشاغل سطح پایه در میان تازه واردان به ایالات متحده رایج است، نیاز روزافزونی به کارگران با تجربه و آموزش دیده بیشتر وجود دارد. یک تحلیل جدید نشان می‌دهد که تقاضا برای استعدادها در کامپیوتر و ریاضیات، برای مثال، به طور مداوم از عرضه کارمندان باهوش پیشی می‌گیرد و باعث می‌شود که درخواست‌هایی برای مهاجران اضافی در این رشته‌ها برای کمک به حفظ و توسعه اقتصاد ایالات متحده وارد شوند.

 

مشاغل انتخاب شده توسط مهاجران اخیر و جامعه مهاجران عمومی دارای اشتراکات خاصی هستند، مانند کارگران مزرعه و کارگران ساختمانی. با این حال، به دلیل سطح تحصیلات و کشور مبدا، مهاجران جدیدتر به میزان بیشتری نسبت به کسانی که قبل از آنها آمده بودند به سمت شغل علم و فناوری گرایش پیدا می کنند.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top