بورسیه بین المللی فولبرایت 2023 [4000 بورسیه فول فاند]

بورسیه بین المللی فولبرایت 2023

بورسیه بین المللی فولبرایت 2023 ساله با 4000 بورسیه تحصیلی به دانشجویان شایسته اعطا میکند. دانشجویان خارجی از سراسر آفریقا، آسیا، خاورمیانه، اروپا و اوراسیا، قاره آمریکا و غیره می توانند برای این فرصت با بودجه کامل برای تحصیل در ایالات متحده درخواست دهند.

 

آخرین بورسیه های تحصیلی برترین دانشگاه های جهان

 

برنامه دانشجویان خارجی فولبرایت دانشجویان فارغ التحصیل، متخصصان جوان و هنرمندان خارج از کشور را قادر می سازد تا در ایالات متحده تحصیل و تحقیق کنند. این برنامه در بیش از 160 کشور در سراسر جهان فعال است. تقریباً 4000 دانشجوی خارجی هر ساله بورسیه فولبرایت دریافت می کنند.

 

حامیان بورس تحصیلی: دولت ایالات متحده

بورسیه های تحصیلی در: دانشگاه/موسسات در ایالات متحده.

نوع بورسیه: بورسیه های کاملاً فاند

ارزش بورس تحصیلی: کاملاً با بودجه. مقدار بستگی به برنامه دارد

تعداد جوایز: حدود 4000 بورسیه در سال اعطا می شود

سطح تحصیلی: کارشناسی ارشد، دکتری و تحصیلات تکمیلی بدون مدرک.

ملیت: همه ملیت ها

 

برنامه دانشجویان خارجی فولبرایت 2023 | واجد شرایط بودن عمومی
بورسیه تحصیلی فولبرایت یا برنامه دانشجویان خارجی فولبرایت برای دانشجویان از همه ملیت ها آزاد است. با این حال، واجد شرایط بودن برنامه و روش های انتخاب به طور گسترده ای در کشور متفاوت است.

اگر کشور شما در فهرست کشویی فهرست نشده است (روش های درخواست را ببینید)، پس شما واجد شرایط درخواست نیستید. ایران جز لیست کشورهای واجد شرایط این برنامه نیست.

اساسا، شما باید تحصیلات کارشناسی را به پایان رسانده باشید و مدرکی معادل مدرک لیسانس داشته باشید تا بتوانید در برنامه دانشجویان خارجی فولبرایت ثبت نام کنید.
در حین انتخاب ممکن است برتری تحصیلی نیز در نظر گرفته شود.

مزایای بورسیه
بورسیه تحصیلی فولبرایت (ایالات متحده آمریکا) بودجه کاملی را برای برندگان خود فراهم می کند و به طور کلی هزینه های کمک هزینه تحصیلی، کتاب های درسی، بلیط هواپیما، کمک هزینه زندگی و بیمه درمانی را پوشش می دهد.

 

مراحل درخواست
نحوه درخواست: روش های واجد شرایط بودن برنامه و انتخاب به طور گسترده در کشور متفاوت است. لطفاً از منوی کشویی اینجا استفاده کنید تا اطلاعاتی درباره برنامه فولبرایت در کشور خود پیدا کنید، از جمله شرایط واجد شرایط بودن و دستورالعمل های درخواست.

 

مهلت درخواست: بسته به کشور متفاوت است

 

برای جزئیات بیشتر به وب سایت رسمی مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top