برنامه بورسیه جهانی در دانشگاه لوند، سوئد 2023

بورسیه جهانی در دانشگاه لوند

در حال حاضر درخواست ها از متقاضیان و واجد شرایط برای برنامه بورسیه جهانی در دانشگاه لوند دعوت می شود. برنامه بورسیه جهانی دانشگاه لوند با اعطای کمک هزینه تحصیلی عالی به دنبال شناسایی این دانشجویان است.

 

آخرین بورسیه های تحصیلی برترین دانشگاه های جهان

 

کمک هزینه تحصیلی ممکن است جزئی یا حداکثر هزینه تحصیل را پوشش دهد. درصد بورسیه اعطا شده بستگی به بودجه در دسترس برای برنامه / دانشکده دارد. هیچ بازتابی بر سطح عالی علمی دانش آموزان ندارد.

 

حامیان (ها) بورسیه تحصیلی: دانشگاه لوند، سوئد

موسسات میزبان: دانشگاه لوند، سوئد

ارزش بورس تحصیلی: ~ (1.7 میلیون یورو / 1.8 میلیون دلار آمریکا) در هر سال اعطا می شود

تعداد جوایز: چندین

سطح تحصیل: لیسانس و فوق لیسانس

ملیت: دانشجویان بین المللی

 

برنامه بورسیه جهانی در دانشگاه لوند | جزئیات

لطفا توجه داشته باشید که بورسیه تحصیلی فقط برای شهریه است و هزینه های زندگی پوشش داده نمی شود. طبق الزامات اداره مهاجرت، دریافت کنندگان بورسیه همچنان باید بتوانند هزینه های زندگی خود را تامین کنند.

 

دریافت کنندگان بورسیه دارای سابقه اثبات شده ای در کسب نمرات ثابت بالا در مطالعات قبلی خود هستند و به عنوان مناسب برای برنامه های ما ارزیابی می شوند. بورس تحصیلی انتخابی، رقابتی و مبتنی بر شایستگی است.

 

معیارهای واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن برای برنامه بورسیه جهانی در دانشگاه لوند، از متقاضیان انتظار می رود شرایط زیر را داشته باشند:

متقاضیان باید شهروند یک کشور خارج از اتحادیه اروپا / EEA (و سوئیس) باشند و ملزم به پرداخت شهریه باشند.

شما درخواست کاملی را در دور درخواستی معمولی برای تحصیل در سطح لیسانس یا کارشناسی ارشد که منجر به دریافت مدرک در دانشگاه لوند می شود، ارائه کرده اید. توجه داشته باشید که برنامه دانشگاه لوند که برای آن درخواست بورسیه می دهید باید اولین انتخاب شما در درخواست شما در Universityadmissions.se باشد.

اگر دانشجوی فعلی هستید که در حال حاضر در دانشگاه لوند تحصیل می کنید، لطفاً به اطلاعات مربوط به بورسیه تحصیلی برای دانشجویان فعلی مراجعه کنید.

 

مراحل درخواست
نحوه درخواست: برای اینکه بتوانید درخواست کنید و برای بورسیه جهانی دانشگاه لوند در نظر گرفته شوید، ابتدا باید برای برنامه(هایی) که مایل به تحصیل در دانشگاه لوند هستید درخواست داده باشید. شما این کار را از طریق وب سایت ملی درخواست آنلاین – www.universityadmissions.se – در طول دوره درخواست انجام می دهید.

 

مهلت درخواست: 15 فوریه 2023

 

برای جزئیات بیشتر به وب سایت رسمی مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top