بورسیه دانشگاه ترنتو ایتالیا برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا

بورسیه دانشگاه ترنتو ایتالیا

بورسیه تحصیلی دانشگاه ترنتو برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که در خارج از کشور زندگی می کنند اکنون برای درخواست دانشجویان بین المللی واجد شرایط مناسب باز است. دانشگاه ترنتو تعداد محدودی بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که در خارج از کشور زندگی می کنند و برای کارشناسی ارشد مدیریت نوآوری درخواست می کنند، ارائه می دهد.

 

آخرین بورسیه های تحصیلی برترین دانشگاه های جهان 

 

مبلغ سالانه بورسیه تحصیلی 7.200 یورو است و هزینه های تحصیل لغو می شود. دانش آموزانی که دارای بورس تحصیلی هستند، هنگام اطلاع از پذیرش کارشناسی ارشد، توسط مدیر ارشد مطلع خواهند شد.

 

حامیان بورس تحصیلی: دانشگاه ترنتو، ایتالیا

موسسات میزبان: دانشگاه ترنتو، ایتالیا

ارزش بورس تحصیلی: 7.200 € و هزینه های تحصیل لغو می شود

تعداد جوایز: چندین

سطح تحصیلی: کارشناسی ارشد

ملیت: دانشجویان بین المللی

 

جزئیات
تمدید بورسیه برای سال دوم بستگی به تعداد واحدهای کسب شده توسط دانشجو در پایان سال اول (10 مرداد) دارد. دانش‌آموزانی که مشخص می‌کنند در براکت «معافیت از هزینه» هستند، لزوماً حق دریافت بورسیه تحصیلی از دانشگاه ترنتو را ندارند. برای کسب اطلاعات بیشتر، صفحه وب در مورد بورس تحصیلی را بررسی کنید.

 

بورسیه تحصیلی از کمیته ارزیابی با توجه به لیست رتبه بندی نهایی و در صورت در دسترس بودن (بدون نیاز به درخواست اضافی) اعطا می شود. حداقل امتیاز درخواست برای دریافت بورسیه تحصیلی 70 امتیاز می باشد.

 

معیارهای واجد شرایط بودن
برای واجد شرایط بودن برای بورسیه دانشگاه ترنتو برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که در خارج از کشور زندگی می کنند، از متقاضیان انتظار می رود شرایط زیر را داشته باشند:

متقاضیان باید دانشجویان بین المللی باشند
متقاضیان باید دانشجویان غیر اتحادیه اروپا ساکن خارج از کشور باشند
متقاضیانی که به دنبال برنامه کارشناسی ارشد هستند
متقاضیان باید در برنامه تمام وقت ثبت نام کنند
متقاضیان باید حداقل امتیاز درخواست برای دریافت بورسیه تحصیلی 70 امتیاز باشد.

 

مراحل درخواست
نحوه درخواست: متقاضیان علاقه مند و واجد شرایطی که به دنبال بورسیه تحصیلی دانشگاه ترنتو برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا ساکن خارج از کشور هستند، باید درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنند. تمدید بورس تحصیلی برای سال دوم بستگی به تعداد واحدهای کسب شده توسط دانشجو در پایان سال اول دارد.

 

مهلت درخواست: در حال انجام است

 

برای جزئیات بیشتر به وب سایت رسمی مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top