بورسیه های بین المللی برتر برای زنان برای تحصیل در خارج از کشور

بورسیه های بین المللی برتر برای زنان برای تحصیل در خارج از کشور

بورسیه های بین المللی برتر برای زنان در خارج از کشور وجود دارد و برای زنان در تمام  رشته ها و کشورها در دسترس است. این مقاله به دنبال ارائه بورسیه های بین المللی مختلف برای زنان برای تحصیل در خارج از کشور است که می تواند توسط زنانی که مشتاق پیشرفت شغلی تحصیلی خود هستند بررسی شود.

 

کدام کشورها و دانشگاه ها آزمون PTE را می پذیرند؟
تعداد دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در ۱۰ دانشگاه برتر آمریکا

 

طی سال‌ها، یک جنبش جهانی برای حمایت از پیشرفت تحصیلی زنان در چندین رشته از علوم، فناوری، مهندسی، ریاضیات (STEM) گرفته تا امور مالی و سایر رشته‌ها وجود داشته است. زنانی که مشتاق پیشرفت شغلی تحصیلی خود هستند، مطمئناً می‌توانند از پیشنهادهای مختلف بورسیه تحصیلی جالب استفاده کنند.

 

نحوه جستجوی بورسیه های تحصیلی برای زنان

بورسیه های متعددی برای زنان در دسترس است، بنابراین متقاضیان علاقه مند باید به دنبال بورسیه هایی باشند که مناسب رشته و محل آنها باشد. همچنین باید به معیارهای واجد شرایط بودن و توضیحات بورسیه هایی که به دنبال درخواست آنها هستید توجه شود.

 

نکاتی برای دریافت بورسیه تحصیلی برای زنان

چندین نکته در مورد چگونگی کسب بورسیه های بین المللی برای زنان برای تحصیل در خارج از کشور وجود دارد. آنها از توانایی انتخاب از طیف گسترده ای از فرصت های بورس تحصیلی که به بهترین وجه برای مسیر شغلی شما مناسب است تا تهیه یک رزومه و پیشنهاد خوب برای مطابقت با استانداردهای سازمان اهدا کننده را شامل می شود. هنگام درخواست برای بورسیه های بین المللی برتر برای زنان، نکات زیر باید در نظر گرفته شود:

 

درخواست خود را زود شروع کنید: برنده شدن در بورس تحصیلی مستلزم سخت کوشی زیادی از طرف متقاضی است. شما باید تا آنجا که ممکن است بورسیه های مورد علاقه خود را دسته بندی کنید و معیارها و الزامات واجد شرایط بودن آنها را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک مورد نیاز را در قالب ترجیحی سازمان تامین مالی آماده کرده اید و به محض باز شدن پورتال درخواست، درخواست خود را شروع کنید.

 

برای بسیاری از بورسیه‌های ممکن درخواست دهید: اطمینان حاصل کنید که حتی زمانی که شما را رد می‌کنند تا حد امکان پیشنهادهای بورسیه را امتحان کنید. این به این دلیل است که رقابت زیادی برای فضای بورس تحصیلی از سوی همسالان شما وجود دارد. هر چه بیشتر برای بورسیه درخواست دهید، احتمال برنده شدن در آن بیشتر است. ارسال بسیاری از درخواست های بورسیه شانس شما را برای به دست آوردن بودجه بورسیه افزایش می دهد. درخواست برای بورسیه مهارتی است که اگر بخواهید بورسیه رویایی خود را دریافت کنید باید آن را یاد بگیرید.

 

اطمینان حاصل کنید که پروپوزال و سایر مقالات شما ممتاز هستند: بسیاری از نهادهای کمک هزینه تحصیلی غربالگری خود را دقیقاً از پروپوزال تحقیق یا بیانیه شخصی شما آغاز می کنند. بنابراین، نوشتن یک پروپوزال و بیانیه شخصی که در مورد اینکه شما چگونه از بقیه متمایز هستید و چرا آنها باید تحقیقات شما را تامین کنند، بسیار مهم است.

 

لیست بورسیه های تحصیلی برای زنان

1. بورسیه های انجمن آمریکایی زنان دانشگاه (AAUW).

American Association of University Women (AAUW) Scholarships

AAUW یکی از بزرگترین تامین کنندگان مالی تحصیلات تکمیلی زنان بوده است. آنها بر روی زنانی سرمایه گذاری می کنند که با کمک مالی به تحصیل خود در ایالات متحده آمریکا، جهان را تغییر می دهند. انجمن آمریکایی زنان دانشگاهی به بیش از 260 زن و پروژه اجتماعی کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه اعطا کرده است. متقاضیان می توانند در مورد نحوه دسترسی به بورسیه های تحصیلی و فرصت های کمک هزینه تحصیلی AAUW اطلاعات بیشتری کسب کنند.

 

2. جوایز بین المللی L’Oréal-UNESCO for Women in Science

L’Oréal-UNESCO for Women in Science International Awards

یونسکو و بنیاد شرکتی لورآل برای شناسایی زنان محققی که از طریق دامنه کار خود در غلبه بر چالش‌های جهانی امروز مشارکت داشته‌اند، همکاری کرده‌اند. جوایز بین المللی لورال-یونسکو برای زنان در علم هر سال به پنج دانشمند برجسته زن – یکی از آفریقا و کشورهای عربی، آسیا و اقیانوسیه، اروپا، آمریکای لاتین و دریای کارائیب، آمریکای شمالی – اهدا می شود. دستاوردهای علمی رشته های علمی در نظر گرفته شده برای جوایز هر سال به طور متناوب بین علوم زیستی(سال های زوج) و علوم فیزیک، ریاضیات و علوم کامپیوتر (سال های فرد) تغییر می کنند. این یکی از هیجان انگیزترین بورسیه های بین المللی برای زنان برای تحصیل در خارج از کشور است.

 

3. جوایز هیئت علمی بنیاد شلمبرگر برای آینده

 Schlumberger Foundation Faculty for the Future Awards

بنیاد شلمبرگر آموزش علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) را برای زنانی از کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای نوظهور که در حال آماده شدن برای تحصیل در مقطع دکترا یا فوق دکترا در علوم فیزیکی و رشته های مرتبط در دانشگاه های برتر خارج از کشور هستند، فراهم می کند و فعالانه از آنها حمایت می کند. هدف بلندمدت این برنامه، تسریع برابری جنسیتی در STEM با ایجاد شرایطی است که منجر به دنبال کردن مشاغل علمی بیشتر زنان از طریق کاهش برخی از موانعی است که هنگام ثبت نام در رشته های STEM با آنها مواجه می شوند.

 

4. بورسیه زنان FINCAD در امور مالی

FINCAD Women in Finance Scholarship

بورسیه زنان در امور مالی با هدف تشویق و حمایت از زنان با استعداد در زمینه امور مالی، به ویژه کسانی که به دنبال مشاغلی در مدیریت دارایی های مالی، مدیریت ریسک بازار و تامین مالی مشتقات در بازار سرمایه هستند، می باشد. هر سال یک جایزه 20000 دلاری به یک زن واجد شرایط برای کمک به حمایت از تحصیلات تکمیلی در رشته مالی تعلق می گیرد. این بورسیه ها به شهروندان زن همه کشورها ارائه می شود که در یک برنامه تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد یا دکترا) در رشته مالی در یک دانشگاه معتبر ثبت نام کرده اند.

 

5. کمک هزینه تحصیلی مارگارت مک نامارا (MMEG)

 Margaret McNamara Education Grants (MMEG)

MMEG برای توانمندسازی زنان کشورهای در حال توسعه با حمایت از آموزش آنها تلاش کرده است تا بتوانند دنیای بهتری بسازند. زنان از کشورهای واجد شرایط، حداقل 25 سال سن داشته باشند و در دانشگاه های واجد شرایط به عنوان دانشجوی مدرک، کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترا ثبت نام کرده باشند. MMEG یکی از معدود سازمان هایی است که به چنین زنانی کمک مالی می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top