بورسیه های تحصیلی فول فاند در دانشگاه آدلاید استرالیا 2023/2024

بورسیه های تحصیلی دانشگاه آدلاید

بورسیه های تحصیلی دانشگاه آدلاید 2023-2024: اکنون از دانشجویان بین المللی استقبال می شود تا برای سال 2023 بورسیه بین المللی آدلاید (ASI) درخواست دهند. بورسیه های بین المللی دانشگاه آدلاید برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا از سراسر جهان بدون رزرو باز است. سالانه چندین بورس تحصیلی به دانشجویانی با سوابق تحصیلی عالی اعطا می شود.

 

آخرین بورسیه های تحصیلی برترین دانشگاه های جهان

 

درخواست برای بورسیه های بین المللی آدلاید (ASI) ساده است، به محض اینکه معیارهای واجد شرایط بودن را برآورده کنید.

 

حامیان بورس تحصیلی: دانشگاه آدلاید، استرالیا.

نوع بورسیه: بورسیه های کاملاً تامین شده

ارزش بورسیه: لطفاً مزایای بورسیه را ببینید

تعداد جوایز: چندین.

سطح تحصیلی: کارشناسی ارشد و دکتری

ملیت: دانشجویان داخلی و خارجی

 

بورسیه های بین المللی آدلاید 2023-24 | معیارهای واجد شرایط بودن

برای در نظر گرفتن بورسیه بین المللی دانشگاه آدلاید، شرایط واجد شرایط بودن زیر ممکن است اعمال شود.

متقاضیان باید حداقل معادل مدرک افتخارات درجه یک استرالیا را با موفقیت گذرانده باشند (این مدرک چهار ساله با یک پروژه تحقیقاتی بزرگ در سال آخر است). تمام برنامه های تحصیلی واجد شرایط باید با موفقیت تکمیل شود.

بورسیه تحصیلی بر اساس شایستگی علمی و پتانسیل پژوهشی اعطا خواهد شد. دستاوردهای فوق برنامه در نظر گرفته نمی شود.

متقاضیان بین المللی نباید دارای مدرک پژوهشی باشند که دانشگاه آدلاید آن را معادل مدرک دکترای تحقیقاتی استرالیا می داند، یا در صورت اخذ مدرک کارشناسی ارشد تحقیقاتی، دارای مدرک پژوهشی که دانشگاه آدلاید آن را معادل یا بالاتر از آن می داند، نداشته باشند. مدرک کارشناسی ارشد تحقیقات استرالیا.

متقاضیان بین المللی که شواهدی مبنی بر رعایت حداقل الزامات مهارت زبان انگلیسی برای ورود مستقیم تا تاریخ بسته شدن بورس تحصیلی ارائه نکرده اند، یا یک برنامه انگلیسی پیش از ثبت نام را برای برآورده کردن شرایط ورود به برنامه تحصیلی مورد نظر تکمیل کرده اند، واجد شرایط نیستند. .

کسانی که از طریق کاندیداتوری از راه دور تحقیق می کنند، واجد شرایط نیستند.

داوطلبان ملزم به ثبت نام در دانشگاه آدلاید به عنوان “دانشجویان بین المللی” هستند و باید وضعیت “دانشجوی بین المللی” را در طول مدت ثبت نام خود در دانشگاه حفظ کنند.

متقاضیان بین المللی واجد شرایط نیستند اگر قبلاً مدرکی را که برای آن به دنبال جایزه هستند را شروع کرده باشند، مگر اینکه بتوانند ثابت کنند که نتوانسته اند در دور قبلی درخواست دهند.

دارندگان بورسیه باید در ترم ارائه شده در دانشگاه آدلاید شروع به تحصیل کنند.

متقاضیانی که درخواست داده اند و واجد شرایط بررسی در یک دوره بورسیه بین المللی بوده اند، و ناموفق بوده اند، به طور خودکار در دور بورسیه بین المللی بعدی مورد بررسی قرار خواهند گرفت، با این فرض که پیشنهاد معتبری برای کاندیداتوری برای آن پذیرش داشته باشند.

پیشنهاد بورس تحصیلی مشروط به عدم ارائه جایزه دیگری توسط مشترک المنافع استرالیا، دانشگاه آدلاید یا یک حامی خارجی به دانشجو است.

مزایای بورسیه

شهریه دوره به مدت دو سال برای مدرک کارشناسی ارشد توسط پژوهش و سه سال برای مدرک دکتری تحقیقاتی (تمدید فقط برای دوره های دکترا امکان پذیر است)

کمک هزینه زندگی سالانه 28,854 دلار (نرخ 2022، سالانه نمایه می شود) برای دو سال برای مدرک کارشناسی ارشد توسط تحقیقات و سه سال برای مدرک دکتری تحقیقاتی (تمدید فقط برای دوره های دکترا امکان پذیر است)

برای دارندگان ویزای تحصیلات تکمیلی (زیر کلاس 574)، این جایزه خط مشی مراقبت جهانی استاندارد اجباری پوشش سلامت دانشجویان خارج از کشور (OSHC) را برای دانشجو و همسر و وابستگان آنها (در صورت وجود) برای مدت استاندارد ویزای دانشجویی ارائه می کند.

روش درخواست

نحوه درخواست: برای درخواست، لطفاً یک درخواست رسمی برای پذیرش و بورس تحصیلی از طریق سیستم درخواست آنلاین به عنوان دانشجویان بین المللی و داخلی ارسال کنید. هیچ مبلغی جهت ثبت نام لازم نیست. دانشجویان بین المللی و داخلی می توانند مراحل زیر را برای درخواست دنبال کنند.

مرحله 1: واجد شرایط بودن خود را بررسی کنید
مرحله 2: بررسی معیارهای واجد شرایط بودن بورسیه تحصیلی
مرحله 3: یک سرپرست پیدا کنید
مرحله 4: درخواست آنلاین
مرحله 5: پیشنهاد خود را بپذیرید و ثبت نام کنید (دانشجویان داخلی)
مرحله 5: پیشنهاد خود را بپذیرید و ثبت نام کنید (دانشجویان بین المللی)

لطفا توجه داشته باشید:
دانشگاه آدلاید تا زمانی که درخواست رسمی ارسال و ارزیابی نشود، قادر به ارائه ارزیابی واجد شرایط بودن برای کاندیداتوری و/یا بورس تحصیلی نیست.
ما قویاً توصیه می کنیم که همه متقاضیان درخواست خود و تمام مدارک مورد نیاز خود را قبل از closi ارسال کنند.

مهلت درخواست: متفاوت است

 

برای جزئیات بیشتر به وب سایت رسمی مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top