بورسیه های دانشگاه هامبورگ آلمان برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های دانشگاه هامبورگ

بورسیه های دانشگاه هامبورگ آلمان: دانشگاه هامبورگ در آلمان از درخواست های دانشجویان بین المللی برای برنامه بورسیه شایستگی خود استقبال می کند. دانشجویان از همه ملیت ها که شهروند غیر آلمانی هستند می توانند از بورسیه های شایستگی هامبورگ استفاده کنند.

 

آخرین بورسیه های تحصیلی برترین دانشگاه های جهان 

 

دانشگاه هامبورگ با برنامه بورس تحصیلی شایستگی خود، از دانشجویان برجسته بین المللی و محققین دکترا در همه موضوعات و در تمام سطوح تحصیلی که از نظر اجتماعی متعهد بوده و فعالانه در زمینه بین المللی مشارکت داشته اند، حمایت می کند. اعطای بورسیه شایستگی به دریافت کنندگان این امکان را می دهد که به طور کامل روی تحصیلات خود تمرکز کنند و به آنها فرصتی برای توسعه مهارت های خود می دهد.

 

حامیان بورس تحصیلی: دانشگاه هامبورگ، آلمان

نوع بورسیه: جوایز شایستگی

موسسات میزبان: دانشگاه هامبورگ، آلمان

ارزش بورسیه: به مزایا (در زیر) مراجعه کنید

تعداد جوایز: اعلام نشده است

سطح تحصیلی: تمامی مقاطع تحصیلی

ملیت: همه ملیت ها

 

معیارهای واجد شرایط بودن | بورسیه های شایستگی دانشگاه هامبورگ آلمان
حداقل 2 ترم در رشته تحصیلی خود در دانشگاه هامبورگ ثبت نام کرده باشید و مدرک تحصیلی خود را دنبال کنید (دانشجویان در برنامه های کارشناسی ارشد 2 ساله و محققین دکترا می توانند پس از 1 ترم تکمیل شده درخواست دهند).
تابعیت آلمان را نداشته باشند.
برای طرح وام دانشجویی فدرال واجد شرایط نیستند.

 

مزایای بورسیه
حداکثر مبلغ بودجه ماهیانه 850 یورو است. بسته به در دسترس بودن بودجه، ممکن است به پژوهشگران دکتری فردی بورسیه شایستگی به مبلغ 1000 یورو در ماه اعطا شود (تقریباً 2 تا 3 بورسیه شایستگی در هر دور اعطا می شود).
بورسیه های شایستگی برای 2 ترم (مجموع 12 ماه) اعطا می شود. می توانید مجددا برای بورسیه اقدام کنید. در موارد استثنایی مستدل، حداکثر مدت اعتبار 3 سال است.

 

مراحل درخواست
نحوه درخواست: اولین قدم برای درخواست برای بورسیه شایستگی هامبورگ، ثبت نام برای برنامه تحصیلی دانشگاه است. سپس با دنبال کردن لینک مربوط به دوره درخواست انتخابی خود، بر اساس مهلت مقرر برای بورسیه تحصیلی درخواست دهید (شما باید با استفاده از ID STiNE خود وارد شوید):
فرم درخواست (مهلت: 15 آوریل)
فرم درخواست (مهلت: 15 اکتبر)
سپس از شما برای ثبت نام و تکمیل درخواست دعوت می شود.

 

اسناد درخواست: باید مدارک زیر را در پورتال درخواست آنلاین آپلود کنید:
رزومه
انگیزه نامه: لطفا از این فرم استفاده کنید (PDF)
اثبات فعالیت های اجتماعی و/یا بین فرهنگی (در صورت وجود)
رکورد دستاوردها: چاپ STiNE یا لیست گواهی های دوره. دانشجویان کارشناسی ارشد و محققین دکترا گواهی نهایی خود را ارسال می کنند.
ارزیابی از 2 استاد یا استاد جوان در دانشگاه هامبورگ. در موارد موجه، سایر کارکنان آموزشی در دانشگاه هامبورگ نیز می‌توانند ارزشیابی را آماده کنند.

 

مهلت درخواست: 15 آوریل و 15 اکتبر

 

برای جزئیات بیشتر به وب سایت رسمی مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top