بورسیه های دکتری بین المللی در مدرسه بازرگانی کپنهاگ

بورسیه های دکتری بین المللی در مدرسه بازرگانی کپنهاگ

مدرسه بازرگانی کپنهاگ از متقاضیان تحقیق در زمینه کسب و کار دعوت می کند تا برای بورسیه های بین المللی دکترا در رویکردهای انسانی به تحقیق و آموزش کارآفرینی اقدام کنند. علاقه مندان می توانند برای سال تحصیلی 2023-2024 اقدام کنند.

 

آخرین بورسیه های تحصیلی برترین دانشگاه های جهان 

 

این بورسیه به دانشجویان بین المللی یا داخلی اعطا می شود که برای تحصیل در مقطع دکترا در دپارتمان علوم انسانی بازرگانی و حقوق در CBS اقدام کنند. متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد مرتبط و پیشینه در علوم انسانی یا اجتماعی با تسلط عالی به زبان انگلیسی باشند تا در نظر گرفته شوند. نامزدهای منتخب می توانند حقوق ماهانه تا 34256 کرون کرون و سایر مزایا را انتظار داشته باشند.

دانشکده بازرگانی کپنهاگ با رتبه 15 در جهان و هفتمین در اروپا یک دانشگاه دولتی است که در کپنهاگ، دانمارک واقع شده است. این مدرسه معروف به CBS است و یکی از معتبرترین مدارس تجاری در اروپای غربی و جهان محسوب می شود.

 

 

آخرین مهلت درخواست: برنامه ها در 16 آوریل 2023 بسته می شوند.

 

توضیح مختصر
دانشگاه یا سازمان: دانشکده بازرگانی کپنهاگ
گروه: گروه علوم انسانی بازرگانی و حقوق
سطح دوره: دکتری
جایزه: DKK 34,256
تعداد جوایز: NA
حالت دسترسی: آنلاین
کشورهای واجد شرایط: دانشجویان از همه کشورها واجد شرایط درخواست هستند.
دوره یا موضوعات واجد شرایط: دانشجویان می توانند برای برنامه تحصیلی دکترا در زمینه رویکردهای انسانی به تحقیق و آموزش کارآفرینی در گروه علوم انسانی بازرگانی و حقوق در دانشکده بازرگانی کپنهاگ درخواست دهند.

ضوابط واجد شرایط بودن: متقاضیان برای واجد شرایط بودن باید تمام معیارهای زیر را داشته باشند:
متقاضیان باید دارای سوابق تحصیلی در علوم انسانی یا اجتماعی باشند.
متقاضیان باید قبل از شروع برنامه دکترا در CBS برنامه کارشناسی ارشد را تکمیل کرده باشند.

 

چگونه درخواست شود
نحوه درخواست: دانشجویان باید برای پذیرش آنلاین اقدام کنند. دانشجویان علاقه مند باید فرم درخواست کمک هزینه تحصیلی جداگانه را ارسال کنند.

 

به دانشجویانی که با موفقیت انتخاب شده اند یک موقعیت کاملاً حقوق بگیر تا سه سال با حقوق ماهانه تقریباً 28,365 کرون کرون تا 34,256 کرون کرون (DKK) و در مجموع سهم بازنشستگی 17.1٪ ارائه می شود. این بورسیه شامل هزینه های تحصیل، فضای اداری، دوره آموزشی و هزینه های سفر توسط مدرسه بازرگانی کپنهاگ می باشد.

 

اکنون درخواست دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top