بورسیه های Erasmus Mundus 2023 برای دانشجویان خارجی

بورسیه های Erasmus Mundus 2023

آیا علاقه مند به اخذ بورسیه تحصیلی معتبر در اروپا هستید؟ برای بورسیه های کارشناسی ارشد مشترک اراسموس موندوس 2023 اقدام کنید. بورسیه تحصیلی اراسموس موندوس برنامه ای است که توسط اتحادیه اروپا از طریق آژانس اجرایی آموزش، سمعی و بصری و فرهنگ (EACEA) پشتیبانی می شود.

 

بورسیه های بین المللی برتر برای زنان برای تحصیل در خارج از کشور

 

بورسیه های Erasmus Mundus برای پوشش هزینه های کارشناسی ارشد مشترک Erasmus Mundus (EMJMD) اعطا می شود – یک برنامه مطالعاتی معتبر، یکپارچه و بین المللی که به طور مشترک توسط کنسرسیوم بین المللی از موسسات آموزش عالی ارائه می شود. دانشجویان در سطح کارشناسی ارشد از سراسر جهان می توانند درخواست دهند.

 

حامیان بورس تحصیلی: اتحادیه اروپا

موسسات میزبان: دانشگاه های اروپایی یا هر دانشگاه دیگر شرکت کننده

سطح بورسیه: کارشناسی ارشد

ارزش بورسیه: به مزایای بورسیه مراجعه کنید

اسلات بورس تحصیلی: مشخص نشده است

ملیت: همه ملیت ها

 

بورسیه های اراسموس موندوس | جزئیات

مدارک کارشناسی ارشد مشترک Erasmus Mundus (EMJMDS) به بیش از 116 برنامه کارشناسی ارشد در چندین رشته بورسیه اعطا می کند. این یک برنامه مطالعاتی معتبر، یکپارچه و بین المللی است که به طور مشترک توسط کنسرسیوم بین المللی موسسات آموزش عالی ارائه می شود.

 

EMJMDs بورسیه های تحصیلی اتحادیه اروپا را به بهترین کاندیداهای دانشجویی اعطا می کند که در دورهای انتخاب سالانه اقدام می کنند. تحصیل باید حداقل در دو کشور برنامه انجام شود. بخشی از مطالعات همچنین می تواند در کشورهای شریک انجام شود. این یک برنامه مطالعاتی 60، 90 یا 120 واحد ECTS است. یعنی از حداقل 12 ماه تا حداکثر 24 ماه طول می کشد.

 

صلاحیت و معیارهای انتخاب

برای واجد شرایط بودن برای بورسیه تحصیلی Erasmus Mundus 2023-24، متقاضیان باید اطمینان حاصل کنند که معیارهای زیر را دارند:

دانشجویان در سطح کارشناسی ارشد در سراسر جهان می توانند درخواست دهند.

باید اولین مدرک تحصیلات عالی را کسب کرده باشد یا طبق قوانین و رویه های ملی، در کشورهای اعطاکننده مدرک، سطح یادگیری معادل شناخته شده ای را نشان دهد.

 

مزایای بورسیه

هزینه های مشارکت (شامل شهریه، هزینه های کتابخانه و آزمایشگاه، پوشش کامل بیمه) و سایر هزینه های اجباری.
هزینه های سفر و نصب و شامل کمک هزینه زندگی ماهانه.

 

مراحل درخواست

نحوه درخواست: دانشجویان علاقه مند برای بورسیه های Erasmus Mundus باید به کاتالوگ آنلاین EMJMD مراجعه کنند و برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و مراحل درخواست با کنسرسیوم ارائه دهنده دوره کارشناسی ارشد تماس بگیرند.

متقاضیان باید سه برنامه را انتخاب کنند، مستقیماً با کنسرسیوم تماس گرفته و درخواست دهند.

مهلت درخواست: مشخص نشده است

برای جزئیات بیشتر به وب سایت رسمی مراجعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top