تکمیل فرم سفارت ایتالیا

تکمیل فرم سفارت ایتالیا

برای درخواست ویزای ایتالیا نیازی به مراجعه  حضوری به سفارت ایتالیا ندارید، شما باید با در سایت کاکس اند کینگز گلوبال (CKGS) درخواست ویزا و وقت سفارت خود را تعیین نمایید. این شرکت در تهران واقع شده است، متقاضیان برای گرفتن ویزای کشور ایتالیا می بایست اول با مراجعه به وب سایت این شرکت و پر کردن فرم سفارت ایتالیا و تعیین وقت دهی کنند.

 

شرکت کاکس اند کینگز (CKGS) نماینده رسمی سفارت ایتالیا در تهران است و متقاضیان وقت سفارت ایتالیا باید با مراجعه به وب ‌سایت شرکت کاکس و ساخت یک حساب کاربری؛ نوع ویزای درخواستی خود را انتخاب و با وارد کردن دقیق تمامی اطلاعات لازم، اقدام به دریافت وقت سفارت این کشور کنند.

 

شما  از طریق خدمات موسسه ویزاشی می‌توانید برای تعیین وقت سفارت ایتالیا جهت اخذ هر ویزایی از ویزای توریستی گرفته تا تجاری، تحصیلی و یا تحقیقاتی کوتاه‌مدت درخواست دهید. شما میتوانید درخواست خود را در سایت و یا از طریق تماس با ما ثبت نمایید.

 

دریافت وقت فوری و عادی سفارت ایتالیا با ویزاشی

 

بعد از تعیین وقت سفارت، در صورتی که برای ویزای شینگن ایتالیا اقدام کرده اید، ابتدا باید برای پر کردن فرم شینگن این کشور اقدام نمایید. این فرم باید برای هر نفر به صورت مجزا و تایپ شده تکمیل گردد از طرفی یکی از مهمترین فرم ها در پروسه اخذ ویزا فرم استاندارد ویزای شنگن است که برای هر کشور اروپایی عضو پیمان شینگن ممکن است متفاوت باشد بنابراین حتما فرم شینگن استاندارد و به روز شده کشور ایتالیا را دانلود کنید و تمامی اطلاعات خواسته شده در آن را کاملا دقیق پاسخ دهید. بعد از تکمیل، از فرم پرینت گرفته و در روز رفتن به سفارت مانند دیگر مدارک لازم، آن را به همراه خود داشته باشید.

 

فرم سفارت ایتالیا pdf

 

در نظر داشته باشید تکمیل درست و با دقت این فرم اهمیت خیلی زیادی در اخذ ویزای شما دارد، به گونه ای که در صورت پاسخ اشتباه به هر یک از سوالات ممکن درخواست ویزای شما پذیرفته نشود. فرم های سفارت خانه ها با یکدیگر متفاوت هستند. پرسش هایی که در فرم سفارت ایتالیا پرسیده می شود با پرسش های فرم دیگر سفارت خانه ها دیگر کشورها یکسان نمی باشد، به عبارتی هر سفارت خانه فرم مخصوص به خود را دارد که می بایست در زمان تعیین شده به سفارتخانه تحویل داده شود. شما میتوانید تکمیل فرم سفارت ایتالیا را به کارشناسان ویزاشی بسپارید.

 

متقاضیان حتما پیش از مراجعه به سفارت ایتالیا باید فرم سفارت ایتالیا را تهیه و تکمیل کنند و مدارک مورد نیاز را  در روز مصاحبه به همراه داشته باشند، فراموش نکنید درخواست هایی که با مدارک ناقص ارائه می شود ریجکت می شود. همه افراد متقاضی به جزء کودکان زیر ۱۲ سال حتما در روز مصاحبه باید اثرانگشت ارائه دهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top