اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

امارات متحده عربی یکی از کشورهای ثروتمند است که با رونق کسب‌وکارتان در آن می‌توانید آینده خود را تضمین کنید. دولت امارات برای افرادی که می‌خواهند در این کشور شرکتی را ثبت کنند مزایای بسیار زیادی در نظر می‌گیرد. ثبت شرکت در امارات متحده عربی امکان تجربه محیطی مساعد برای تجارت را فراهم می‌کند.

وجود قوانین ساده در بخشهای مالی، اداری و گمرکی، باعث گشته تا هر بازرگان و تاجری به تعامل تجاری با این کشور ترغیب شود.

مالیات بر درآمد 0 درصد، مالیات بر ارزش افزوده فقط 5 درصد و امکان مالکیت صد در صد شرکت در مناطق آزاد امارات  در یک سال اخیر یکی از وسوسه های تاجران و تولید کنندگان کشورمان برای ثبت شرکت در امارات بوده و هست.

اگر شما هم به دنبال تاسیس و ثبت شرکت در امارات هستید، ممکن است در این مسیر با سوالات متعددی رو به رو شوید. سوالاتی نظیر ثبت شرکت در دبی چقدر هزینه دارد؟ مراحل اخذ اقامت دبی با ثبت شرکت به چه صورتی است؟ شرایط ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان چگونه است؟

ثبت شرکت در امارات

روش های مختلف ثبت شرکت در امارات

ثبت شرکت در کشور امارات از راه ها و انواع مختلفی قابل انجام است که در ادامه به آن می پردازیم:

شرکت با مسئولیت محدود (LLC):
متقاضیان می توانند با ثبت این شرکت در کشور امارات به هرگونه تبادل داخلی و خارجی و فعالیت های صنعتی بپردازند ولی باید حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت به اسم یک شخص با ملیت کشور امارات باشد یا صرف حمایت مالی از یک شرکت با ریاست یک شخص دارای ملیت کشور امارات شود. تعداد سهامداران نیز باید حداقل ۲ نفر و حداکثر ۵۰ نفر تعیین شود.

شرکت مشاوره تخصصی حقوقی و مدنی:
متقاضیانی که در مشاوره یا وکالت بین المللی، حسابداری و مشاوره اقتصادی و مالی، پزشکان و متخصصین می توانند یک شرکت با محوریت مشاوره و خدمات تخصصی راه اندازی کنند و همچنین اجازه دارند تا ۱۰۰ درصد مالکیت شرکت را بر عهده بگیرند البته که لازم است مدارک لازم و کافی جهت اثبات نمودن داشتن آن مهارت خاص مثل سابقه کاری چند ساله مرتبط با مدرک تخصصی دانشگاهی همان رشته را ارائه دهند و در غیر اینصورت شرکت تجاری تلقی شده و دیگر نمی توان صد در صد سهام آنرا به اسم خود شخص متقاضی کرد. همچنین برای ثبت این شرکت باید در اداره توسعه اقتصادی کشور امارات (DED) یک نماینده خدمات محلی با پرداخت حقوق سالیانه و قرارداد کاری رسمی استخدام کند تا از طریق شخص با مقامات دولتی ارتباط برقرار کند.

ثبت شرکت از طریق اخذ نمایندگی شرکت های بزرگ خارجی
سرمایه گذارانی که مکان دفتر اصلی آنها در هر مکانی خارج از خاک کشور امارات می باشد می توانند در این کشور اقدام به ثبت نمایندگی رسمی کنند و از این طریق اقدام به اخذ اقامت در کشور امارات برای نماینده رسمی خود کنند که البته اثبات نمایندگی قانونی یک شرکت خارجی مستلزم ارائه مدارک و مستندات زیادی از جمله سودده بودن آن شرکت در کشور امارات و همچنین مدارکی در خصوص گردش های مالی مناسب ارائه دهند.

ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی
جنرال تریدینگ یک مجوز تجارت عمومی در دبی و امارات می باشد. این مجوز قانونی به شما اجازه می دهد تا فعالیت های تجاری خاصی را در امارات انجام دهید و بدون آن، ممکن است با مجازات های سنگینی روبرو شوید. همچنین اعتبار و آگاهی شرکت شما را در بازاری که در آن فعالیت می کنید افزایش می دهد. به طور کلی مجوز تجارت عمومی در امارات متحده عربی مجوزی است که به شما اجازه می دهد تا هر تعداد کالای غیرمرتبط را تحت یک مجوز صادر، صادرات مجدد، واردات و تجارت کنید. برخلاف دسته مجوزهای خاص، به شما امکان داد و ستد در طیف وسیعی از کالاها را می دهد، به جز کالاهایی که ممنوع هستند،

ثبت شرکت مجازی در دبی
ثبت شرکت در دبی به لطف مجوزهای مجازی جهت راه اندازی بیزینس و کسب و کار، بسیار آسان شده است. ثبت شرکت مجازی در دبی به صاحبان کسب و کار اجازه می دهد تا بدون اینکه در دبی و امارات به طور واقعی اقامت داشته باشند، کسب و کار و شرکت خود را در این شهر و کشور تاسیس نمایند. مجوز شرکت مجازی با نام مستعار مجوز تجاری مجازی دستورالعمل جدیدی است که کارآفرینان خارج از کشور امارات را قادر می سازد تا به صورت دیجیتالی یک کسب و کار در دبی ایجاد کنند، بدون اینکه اقامتی در شهر داشته باشند.

 

سرمایه گذاری -در کانادا

مراحل ثبت شرکت در امارات

برای ثبت شرکت در دبی و امارات، ابتدا قبل از سفر به این کشور، می توانید  با کارشناسان ما صحبت کنید، برای هر فعالیتی شما نمی توانید در امارات شرکت ثبت کنید، یا چند کار مختلف غیر مرتبط را با یک شرکت نمی توانید انجام دهید.

مراحل ثبت شرکت در امارات متحده عربی را میتوانید به موسسه ویزاشی بسپارید.

به صورت توریستی و به عنوان گردشگر وارد کشور امارت شوید
ارائه درخواست ثبت شرکت خود را به سازمان توسعه اقتصادی امارات متحده عربی
اخذ مجوز تجاری ( مختص خرید و فروش کالا و واردات و صادرات کالا در امارات می باشد و فعالیت هایی مانند دلالی املاک را نیز شامل می شود )
تبدیل ویزای توریسیتی به ویزای سرمایه گذاری (investor) و طی مراحلی جزئی که در نهایت می توانید اقامت 3 ساله و قابل تمدید دریافت نمایید.
از آنجایی که انجام این فرآیند، ممکن است بین 30 تا 40 روز، زمان لازم داشته باشد، لذا در تمامی طول دوره انجام این کار، بازرگانان و یا بطور کل متقاضیان اخذ ثبت شرکت در امارات و دبی، باید در کشور امارات اقامت داشته باشند.

خدمات ویزاشی برای ثبت شرکت در خارج

اگر قصد اخذ اقامت از طریق برنامه ثبت شرکت در کشور مورد نظر خود را دارید، موسسه مهاجرتی ویزاشی مشاور مناسبی برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت می باشد. هم اکنون می توانید تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای و باسابقه جهت ثبت شرکت در خارج بهره‌مند شوید.

نیاز به راهنمای برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در خارج دارید؟

اگر می‌خواهید برای ثبت شرکت در خارج با کارشناسان ما صحبت کنید فرم مشاوره  را تکمیل و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

برای طی کردن مراحل ثبت شرکت در امارات ابتدا باید شرایط ثبت در این منطقه را داشته باشید؛ پس بهتر است بدانید، ثبت شرکت در دوبی قوانین خاص خود را دارد و افرادی که قصد ثبت شرکت در دوبی را دارند می بایست متناسب با قوانین کار دوبی برای ثبت شرکت اقدام کنند.

به جز شرکت هایی که مجوز حرفه ای دارند، بقیه شرکت ها تنها در صورتی اجازه ثبت شرکت در امارات را کسب می کنند که یک یا چند نفر از اتباع کشور امارت که بیش از نیمی از سرمایه شرکت را دارند نیز مشارکت داشته باشند (البته استثائاتی هم وجود دارد).

هزینه ثبت شرکت در دبی، به نوع شرکتی که قصد ثبت آن را دارید بستگی دارد اما بهتر است همین ابتدا بدانید که 99 درصد ایرانیان از طریق ثبت شرکت LLC با مجوز تجاری یا همان لایسنس تجاری (Commercial License) است که کار خود را شروع می کنند که حدود 35 هزار درهم هزینه دارد.

اقامت دائم خیر ولی اقامت 3 ساله قابل تمدید برای خودتان و خانواده تان می توانید دریافت نمایید.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.