کشور انگلستان در سال های اخیر به عنوان یکی از بهترین مراکز جذب سرمایه گذاران خارجی در اروپا معرفی شده است. روش های مختلفی برای سرمایه گذاری خارجی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است که از جمله آن، مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک می باشد. 

برای مهاجران از نظر قانونی هیچ محدودیتی برای خرید ملک در انگلیس وجود ندارد. افراد خارجی و غیر مقیم نیز می توانند در انگلستان وام مسکن بگیرند. با این حال، کسانی که کمتر از دو سال در انگلستان اقامت دارند و شغلی هم ندارند، ممکن است با شرایط سخت تر و سپردۀ بیشتری روبه ­رو شوند.

ممکن است یکی از سوالهای شما این باشد که چه کسانی واجد شرایط  خرید ملک در انگلستان هستند. پاسخ به این سوال این است که افرادی که تمایل به خرید و یا فروش ملک، سوددهی بالا واخذ اقامت دارند  باید در نظر بگیرند که خرید و یا فروش ملک منجر به اخذ اقامت نشده و باید از روش های دیگری برای اخذ اقامت اقدام کنند. برای خرید ملک در کشور انگلیس محدودیتی وجود نداشته و افرادی که سرمایه کافی برای خرید ملک در این کشور را داشته باشند می توانند اقدام کنند. به عبارت ساده تر، هیچگونه محدودیتی برای متقاضیان نداشته و حتی می توانند وام بانکی اخذ کنند.

 

مراحل خرید خانه در انگلستان

◾️ فرآیند خرید ملک در انگلستان در صورت رعایت دقیق همه ملاحظات قانونی و تهیه مدارک لازم و پرداخت به موقع هزینه های مر بوطه، معمولا 2 الی 3 ماه طول می کشد.

◾️ قبل از شروع خرید ملک در کشور انگلستان، خریداران بایستی از منابع مالی خود و نیز شرایط بازار اطلاع کسب نمایند.

 ◾️ در صورت مشخص شدن منابع مالی، متقاضیان می توانند پیشنهاد خود را درباره ملک مورد نظر به صورت کلامی و یا نوشتاری و از طریق بنگاه املاک یا مستقیما به فروشنده ارائه دهند.

◾️ به هنگام قبول پیشنهاد، سپس فروشنده مسئول عقد قرارداد برای انتقال مالکیت قانونی می باشد. 

 ◾️ استخدام نقشه بردار یا مساح جهت ارزیابی ملک و برآورد هزینه ها نیز جزو مراحل خرید ملک در کشور انگلستان است.

◾️  در صورت موافقت بر سر پیشنهاد، طرفین برای عقد قرارداد و نهایی سازی پیشنهاد و پرداخت هزینه ها آماده می شوند.

◾️ متقاضیان یا به‌ صورت حضوری و یا از طریق وکلای قانونی باید برای انتخاب و خرید خانه در انگلستان اقدام کنند؛ به خاطر داشته باشید که شخصی که از جانب شما عمل خرید خانه و پرداخت وجه را انجام می‌ دهد باید به‌ صورت کتبی و قانونی وکیل شما در انگلستان شما باشد.

مزایای خرید ملک در انگلستان

امکان سرمایه‌گذاری در یک اقتصاد مطمئن و باثبات

انگلستان همواره یکی از اقتصادهای باثبات بوده است که امنیت سرمایه‌گذاری را تضمین می‌کند. نرخ مصادره اموال در این کشور بسیار پایین است و از این جهت نیز سرمایه‌گذاری‌های خارجی را تضمین می‌کند.

 

نجات سرمایه از تورم و دریافت سود مناسب

بازار املاک هرچند در انگلستان فراز و نشیب‌هایی را تجربه کرده است، اما همواره تقریباً روند روبه‌رشدی داشته است. به عبارت دیگر در صورت انتخاب یک محل مناسب برای خرید ملک، در بلند مدت سود خوبی نصیب شما خواهد شد. به‌علاوه، ارزش یک ملک در انگلستان به پوند تعیین می‌شود. به همین دلیل، خرید ملک در انگلیس، نه‌تنها سرمایه شما را از تورم ریالی نجات می‌دهد، بلکه همواره بازگشت سرمایه شما را به پوند که یکی از معتبرترین ارزهای جهان است، تضمین می‌کند.

 

امکان اجاره ملک

در صورتی که شما به دنبال مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک هستید، باید توجه داشته باشید که همیشه امکان اجاره ملک شما در انگلستان وجود دارد. در این صورت، علاوه بر حفظ سرمایه شما و سودآوری در آینده، ماهیانه نیز می‌توانید از درآمد اجاره آن به صورت پوند بهره‌مند شوید.

 

مهیا کردن شرایط مهاجرت به انگلیس

اگرچه دریافت اقامت انگلیس از طریق خرید ملک امکان‌پذیر نیست اما خرید ملک از طرق مختلفی به مهاجرت شما در انگلیس کمک می‌کند. خرید ملک حداقل نشان می‌دهد که شما تمکن مالی کافی برای زندگی در انگلستان را در اختیار دارید و تمکن مالی همواره یکی از شروط مهاجرت به اکثریت قریب به اتفاق کشورهای جهان است.

 

در واقع، خرید ملک در انگلستان هیچ حقی از نظر اقامتی برای شما ایجاد نمی‌کند؛ هرچند تا حدی مسیر مهاجرت شما را به انگلستان هموار می‌کند. زیرا اولاً نشان می‌دهد که شما از تمکن مالی کافی برای زندگی در انگلستان برخوردارید. ثانیاً نشان می‌دهد که تصمیم شما برای زندگی در انگلستان بسیار جدی است و با مزایا و معایب زندگی در انگلستان کاملاً آشنایی دارید و خود را با آنها وفق داده‌اید.

خدمات ویزاشی برای خرید ملک در خارج

اگر قصد خرید ملک در خارج از کشور را دارید، متخصصان ما شما را راهنمایی کرده و در کلیه مراحل کار  در کنار شما خواند بود.

کارشناسان ویزاشی در زمینه املاک و مستغلات با انجام کلیه مراحل قانونی، راه را برای دریافت شهروندی کشور مورد نظر برای شما و خانواده شما هموار می کنند.

 وکلای ما کلیه مراحل مربوط خرید ملک و شهروندی شما را از مرحله اول تا زمان دریافت تابعیت انجام می دهند.

نیاز به ارزیابی مهاجرت از طریق خرید ملک دارید؟

اگر می‌خواهید برای خرید ملک در خارج به طور رایگان ارزیابی شوید فرم را تکمیل و منتظر پاسخ مشاوران ما باشید.

مهاجران، افراد خارجی و غیرمقیم محدودیتی برای خرید خانه ندارند و می‌توانند وام مسکن نیز دریافت کنند. مالیات بر املاک و مستغلات و هزینه های رهن و اجاره نیز برای افراد غیرمقیم و شهروند یکسان است.

اگر خواهان خرید ملک در انگلیس هستید، باید بدانید چه افرادی می‎توانند اقدام به خرید ملک در این کشور نمایند. در واقع، باید گفت هیچ محدودیت قانونی برای مهاجرانی که خواهان خرید ملک در انگلستان هستند، وجود ندارد. خارجی‎ها و افراد غیرمقیم انگلستان می‎توانند با کمک وام مسکن اقدام به خرید خانه در این کشور نمایند. البته، ممکن است این شرایط برای اشخاصی که کمتر از دو سال در انگلستان اقامت داشته و بدون شغل هستند کاری سخت و دشوار به نظر آید.

بله امکان خرید ملک در انگلستان از طریق ویزای توریستی وجود دارد.

بله. امکان خرید ملک برای دانشجویان خارجی که در انگلستان تحصیل می‌کنند، وجود دارد.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.