کشور قبرس مدت‌هاست مقصد سرمایه‌گذاران سراسر جهان بوده است. اگرچه قبرس شمالی از ثروت کمتری نسبت به قبرس جنوبی برخوردار است، اما با رشد اقتصادی در سال‌های اخیر، همه مناطق قبرس شمالی شاهد پیشرفت اساسی در زیرساخت‌ها بوده‌اند.

امروزه برخی از افراد دوست دارند در قبرس اروپایی و یا همان قبرس جنوبی ملک بخرند. به خاطر قرارگیری قبرس جنوبی در اروپا به آن قبرس اروپایی نیز می گویند. مهاجرین می توانند با خرید خانه در قبرس اروپایی اقامت موقت بگیرند و تحت شرایط خاصی آن را به اقامت دائم و سپس پاسپورت تغییر دهند. 

خرید ملک در قبرس و سرمایه گذاری در این کشور به عنوان یکی از آسان ترین و ساده ترین راه ها جهت دریافت اقامت دائم کشور قبرس تلقی می گردد. به کمک این روش متقاضی نه تنها برای خود و خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 25 سال به اقامت دائم کشور قبرس دست پیدا می نماید، بلکه می تواند برای والدین خود و همسر نیز درخواست اقامت دائم دهد.

جهت اخذ اقامت و تابعیت کشور قبرس به غیر از خرید ملک، شخص نیاز به مدرک زبان و انجام تست پزشکی ندارد. فرد باید بالای 18 سال سن داشته باشد و همچنین دارای گواهی عدم سوء پیشینه کیفری باشد. همسر و فرزندان تا 25 سال، شامل پرونده شخص می شوند. پدر و مادر متقاضی و همسرش نیز می‌توانند در پرونده متقاضی قرار بگیرند. 

 

شرایط اقامت قبرس از طریق خرید ملک

◾️ باید ثابت شود که همه سرمایه گذاری ها خارج از کشور است.

◾️ یک بیانیه توسط متقاضی و همسرش که قصد کارمند شدن در قبرس را ندارند، امضا شده باشد.

◾️ متقاضی و همسرش می توانند سهامدار و مدیر شرکت ثبت شده در قبرس باشند.

◾️ متقاضیان اقامت قبرس از طریق خرید ملک باید حداقل دو بار در هر 2 سال از قبرس بازدید کنند.

◾️ متقاضیان نباید هیچ سابقه کیفری یا جنایی داشته باشند.

◾️ فرزندان مجرد بین سن 18 تا 25 سال که تحصیل کرده اند و به لحاظ مالی وابسته به متقاضی هستند، می توانند درخواست خود را برای اقامت دائم بر اساس درخواست متقاضی اصلی ارائه کنند.

مزایای خرید ملک در قبرس 

خرید ملک و آپارتمان در قبرس شمالی مزایای زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. برخی از مزایای خرید ملک و خرید آپارتمان در قبرس شمالی عبارت‌اند از:

◾️ قیمت مناسب ملک و آپارتمان نسبت به سایر کشورهای حوزه دریای مدیترانه

◾️ اخذ اقامت موقت این کشور، با پرداخت یک‌سوم از مبلغ کل ملک یا آپارتمان

◾️ وجود امنیت مالی و روانی در این کشور

◾️ مالیات پایین در این کشور

◾️ امنیت بالا

خدمات ویزاشی برای خرید ملک در خارج

اگر قصد خرید ملک در خارج از کشور را دارید، متخصصان ما شما را راهنمایی کرده و در کلیه مراحل کار  در کنار شما خواند بود.

کارشناسان ویزاشی در زمینه املاک و مستغلات با انجام کلیه مراحل قانونی، راه را برای دریافت شهروندی کشور مورد نظر برای شما و خانواده شما هموار می کنند.

 وکلای ما کلیه مراحل مربوط خرید ملک و شهروندی شما را از مرحله اول تا زمان دریافت تابعیت انجام می دهند.

نیاز به ارزیابی مهاجرت از طریق خرید ملک دارید؟

اگر می‌خواهید برای خرید ملک در خارج به طور رایگان ارزیابی شوید فرم را تکمیل و منتظر پاسخ مشاوران ما باشید.

سرمایه گذاری در قبرس از طریق خرید ملک از جمله سرمایه گذاری ها امن می باشد. البته تمامی مراحل باید تحت نظر یک وکیل زبده انجام گیرد تا راه انواع کلاهبرداری ها از این طریق بسته شود.

300 هزار یورو. اطلاعات جزئی تر در این مقاله ارائه گردیده است.

خیر. پس از خرید ملک و آپارتمان در قبرس شما اقامت موقت این کشور را دریافت خواهید کرد. درصورتی‌که قصد کار داشته باشید باید کارفرمایی که شرکت ثبت‌شده در قبرس شمالی دارد، برایتان درخواست گرفتن اجازه کار و ویزای کاری دهد.

این روزها، شمار افرادی که به خرید آپارتمان و ملک در قبرس شمالی علاقه‌مند شده‌اند رو به افزایش است. یکی از مهم‌ترین دلایل این موضوع، آسان بودن مراحل قانونی آن است. خوب است بدانید که خرید و فروش ملک و اجاره آن در قبرس شمالی به پوند است و درآمد خوبی از این راه به دست می‌آورید. در سال 2021 کشور قبرس شمالی از طرف مجله فوربز به‌عنوان بهترین مقصد برای سرمایه‌گذاری و خرید ملک انتخاب شد.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.