دریافت اقامت در کشورهای اروپایی فرایند سخت، زمانبر و پرهزینه ای دارد. در میان روش‌های مهاجرت به اروپا روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برای مهاجران بسیار جالب توجه است. سرمایه‌گذاران از سراسر دنیا و به ویژه ایران می‌توانند با خرید ملک در این کشور خوش آب و هوای اروپایی، مقیم این کشور شوند. قیمت مقرون به صرفه خرید ملک در پرتغال، یک سرمایه گذاری عالی در این کشور عضو شینگن است.

برنامه خرید ملک پرتغال و دریافت گلدن ویزای پرتغال، از محبوب ترین طرح ها در اروپا برای سرمایه گذارانی است که قصد اقامت در کشوری اروپایی به همراه خانواده خود دارند. برنامه ویزای سرمایه گذار در سال 2012 به طور فعال توسط دولت پرتغال به صورت بین المللی مورد حمایت قرار گرفته و جهت اجرا ارائه شده است. متقاضیان می بایست سرمایه گذاری از 350 تا 500 هزار یورو در املاک و مستغلات پرتغال را انجام دهند و از این طریق اجازه اقامت برای خانواده و فرزندان خود دریافت کنند.

 لازم به ذکر است سرمایه گذاری از طریق گلدن ویزا در پرتغال هر دو سال یکبار به مدت دو هفته برای افراد متقاضی امکان پذیر است. فرآیند اخذ اقامت دائم به واسطه خرید ملک و برنامه گلدن ویزا پس از 5 سال منجر به اخذ اقامت دائم برای متقاضی و خانواده وی خواهد شد و یکسال پس از اخذ اقامت دائم فرد می تواند درخواست پاسپورت این کشور را نماید.

شرایط لازم برای خرید ملک در پرتغال

الزامات برنامه ویزای طلایی پرتغال ممکن است بسته به سطح سرمایه گذاری متفاوت باشد، با این حال، سرمایه گذار موظف است موارد زیر را رعایت کند:

◾️ حفظ سرمایه املاک برای مدت 6 سال

◾️ وجوه باید از خارج وارد پرتغال شود.

◾️ یک سند معتبر برای ورود و اقامت قانونی در پرتغال؛

◾️ عدم سوء پیشینه کیفری؛

◾️ اقامت در پرتغال برای حداقل یک دوره 14 روزه، متوالی یا متناوب، در هر دوره ویزا 2 ساله.

خرید خانه در خارج از کشور

مزایای خرید ملک در پرتغال

با برنامه ویزای طلایی و اخذ پاسپورت پرتغال، دولت امکان اقامت برای تمام سرمایه گذاران و خانواده‌هایشان را در پرتغال فراهم می‌کند. خرید ملک در پرتغال همراه با ویزای طلایی این کشور با مزایای زیر همراه است:

◾️ اقامت در پرتغال در تمام طول مدت ویزا

◾️ کار، زندگی و تحصیل در پرتغال

◾️ امکان سفر آزادانه به 26 کشور شینگن اتحادیه اروپا، بدون ویزا

◾️ دریافت اقامت دائم و تابعیت کشور پرتغال پس از 5 سال

◾️ امکان همراهی با خانواده در پرتغال و اتحادیه اروپا.

◾️ پرتغال کشوری امن با آب‌وهوای بسیار عالی می‌باشد.

  • ◾️ برای اقامت این کشور نیاز به مدرک تحصیلی یا زبان نمی‌باشد.
  •  

 به دارندگان کارت ویزای طلایی پرتغال، اجازه اقامت موقت در پرتغال به مدت دو سال داده می‌شود که برای دو سال دیگر قابل تمدید است. تا پایان سال 5، دارندگان ویزای طلایی می‌توانند برای اقامت دائم یا شهروندی پرتغال، در صورتی که تمام شرایط قانونی دیگر برآورده شوند، درخواست دهند.

خدمات ویزاشی برای خرید ملک در خارج

اگر قصد خرید ملک در خارج از کشور را دارید، متخصصان ما شما را راهنمایی کرده و در کلیه مراحل کار  در کنار شما خواند بود.

کارشناسان ویزاشی در زمینه املاک و مستغلات با انجام کلیه مراحل قانونی، راه را برای دریافت شهروندی کشور مورد نظر برای شما و خانواده شما هموار می کنند.

 وکلای ما کلیه مراحل مربوط خرید ملک و شهروندی شما را از مرحله اول تا زمان دریافت تابعیت انجام می دهند.

نیاز به ارزیابی مهاجرت از طریق خرید ملک دارید؟

اگر می‌خواهید برای خرید ملک در خارج به طور رایگان ارزیابی شوید فرم را تکمیل و منتظر پاسخ مشاوران ما باشید.

برای خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت پرتغال می بایست حداقل 350 هزار یورو به خرید ملک اختصاص دهید

خیر. برای خرید ملک و اخذ اقامت موقت پرتغال نیازی به مدرک زبان نمی باشد، اگر چه برای اخذ پاسپورت پرتغال نیاز به یادگیری زبان پرتغالی خواهید داشت.

اقامت با خرید ملک در پرتغال برای همه اعضای خانواده من جمله متقاضی اصلی، همسر، فرزندان وابسته و پدر و مادر وابسته متقاضی اصلی و همسر او به صورت همزمان انجام می شود

قیمت ملک در پرتغال نسبت به مکان، متراژ و امکانات ملک متفاوت است که حداقل برای هر متر مربع 305 یورو و حداکثر در شهر لیسبون، گرانترین شهر پرتغال حدود 5000 یورو در هر متر مربع است.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.