دانشگاه های ارزان استرالیا برای دانشجویان خارجی 2023

دانشگاه های ارزان استرالیا

دانشگاه های ارزان استرالیا: دانشجویان بین‌المللی به دلیل تأکید استرالیا بر تحقیقات علمی و همچنین به دلیل اینکه این کشور در خط مقدم پیشرفت‌ها و نوآوری‌های فناوری جدید است، جذب استرالیا می‌شوند. با این حال، به عنوان یک دانشجوی خارجی، هزینه های تامین مالی حرفه تحصیلی فرد در یک کشور دیگر می تواند بسیار دلهره آور باشد. بنابراین، جستجوی دانشگاه‌های ارزان در استرالیا که با استانداردهای آموزشی بالا که در دسترس دانشجویان خارجی با گزینه‌های بودجه محدود است، مقرون به صرفه باشند، مهم است. بورسیه های تحصیلی متعددی در استرالیا وجود دارد که دانشجویان بین المللی می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

 

اصلاح مقررات صدور ویزا در استرالیا در سال 2023
دوره های تحصیلی برای دریافت اقامت دائم در استرالیا

 

استرالیا در طول سال ها به دلیل تعیین استانداردهای آموزشی بین المللی برای تعالی شناخته شده است. این به این دلیل است که بخش آموزش استرالیا شامل موسسات آموزشی پیشرو در جهان، امکانات آموزشی درجه یک و اساتید استثنایی و خدمات پشتیبانی از دانشجویان است. این موضوع در رتبه‌بندی‌های جهانی مستقل اخیر Times Higher Education، QS و Shanghai Rankings موسسات استرالیا برای قرار گرفتن در 100 دانشگاه برتر جهان مشهود است.

 

تحصیل در استرالیا مزایای زیادی برای دانشجویان بین المللی دارد، از جمله این واقعیت که استرالیا تحصیلات در سطح جهانی را با ابتکارات آموزشی و تحقیقاتی غنی، طبیعت آرام، روحیه دوستانه و استاندارد زندگی بالا ارائه می دهد. دانشجویانی که مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند، به دلیل مزیت بسیاری که این کشور نسبت به سایر کشورها دارد، استرالیا را به عنوان یکی از مقصدهای رویایی خود انتخاب می کنند. این مقاله لیستی از دانشگاه های ارزان استرالیا را برای دانشجویان خارجی ارائه می دهد.

 

مزایای تحصیل در استرالیا

موسسات برتر جهانی
موسسات آموزشی استرالیا سال به سال در برترین دانشگاه های جهان رتبه بندی شده اند. به عنوان یک دانشجوی خارجی، این یک تقویت عالی برای رزمه فرد است، زیرا فارغ التحصیلان مدارس استرالیا به دلیل شهرت بین المللی چشمگیر سیستم آموزشی استرالیا بسیار مورد توجه هستند.

 

هزینه زندگی
استاندارد زندگی استرالیا یکی از بالاترین استانداردهای جهان است. هزینه های زندگی در استرالیا به طور قابل توجهی کمتر از ایالات متحده و بریتانیا است. دانشجویان خارجی قادر به کار پاره وقت در حین تحصیل هستند که به آنها امکان می دهد هزینه های زندگی خود را جبران کنند.

 

تنوع آموزش
موسسات استرالیا طیف گسترده ای از دوره ها و مدارک تحصیلی را ارائه می دهند و این موضوع برای دانشجویان خارجی بسیار نگران کننده است زیرا آنها به دنبال مدارسی هستند که نیازها و علایق آنها را برآورده کند.

 

تجربه کاری
در صورت انتخاب برای تحصیل در استرالیا، چندین مهارت و تجربه ارزشمند وجود دارد که باید به دست آورید. دانشجویان بین‌المللی اجازه دارند تا 20 ساعت در هفته در طول تحصیل خود در استرالیا کار کنند، بنابراین به آنها فرصتی برای کسب درآمد برای جبران هزینه‌های زندگی و همچنین کسب تجربه کاری در زمینه‌های مورد علاقه خود در حین تحصیل می‌دهد.

 

لیست دانشگاه های ارزان استرالیا

دانشگاه ولونگونگ
دانشگاه ولونگونگ یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در شهر ساحلی ولونگونگ، نیو ساوت ولز، استرالیا واقع شده است. این دانشگاه یک دانشگاه جهانی پیشرو است که توسط افراد، مشارکت ها و جوامع خود در بین 20 بهترین دانشگاه مدرن جهان قرار گرفته است. این یکی از دانشگاه های ارزان استرالیا برای دانشجویان بین المللی است.

 

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی از 14000 AUD (10100 دلار آمریکا) در سال است در حالی که شهریه تحصیلات تکمیلی از 8000 استرالیا (5700 دلار آمریکا) در سال است.

 

2. دانشگاه فدراسیون استرالیا

دانشگاه فدراسیون یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های استرالیا است که به خاطر رویکرد آینده‌محور خود برای آموزش و یادگیری در آموزش عالی و TAFE با پردیس‌هایی در بالارات، برویک، بریزبن، گیپس‌لند و ویمرا شناخته می‌شود. دانشگاه به تمایل به تغییر زندگی و ارتقاء جوامع از طریق تحقیق می بالد. این دانشگاه دارای جامعه ای متنوع با بیش از 18500 دانشجوی داخلی و خارجی و 118000 فارغ التحصیل در سراسر استرالیا و جهان است.

 

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی 22000 AUD (15800 دلار آمریکا) در سال است.

 

3. دانشگاه چارلز داروین

دانشگاه چارلز داروین (CDU) توسط آموزش عالی تایمز به عنوان یکی از گروه نخبگان جهانی “ستاره های در حال ظهور” شناخته شده است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان از نظر آموزش با کیفیت و یکی از بهترین دانشگاه های استرالیا برای نتایج اشتغال فارغ التحصیل است. همچنین تضمین می‌کند که دانشجویان مهارت‌های ضروری را برای موفقیت در فعالیت‌های تحصیلی، کار و زندگی‌شان فراتر از CDU ایجاد می‌کنند.

 

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی از 25000 دلار استرالیا (18000 دلار آمریکا) در سال است در حالی که شهریه تحصیلات تکمیلی از 15000 دلار استرالیا (10800 دلار آمریکا) در سال است.

 

4. دانشگاه وسترن سیدنی

دانشگاه وسترن سیدنی یکی از موسسات پیشرو استرالیا است که در 250 دانشگاه برتر جهان در منطقه بزرگ غربی سیدنی، استرالیا قرار دارد. این یک دانشگاه در سطح جهانی با دسترسی بین المللی رو به رشد و شهرت برای برتری دانشگاهی و تحقیقات تأثیر محور است. این دانشگاه دارای طیف برجسته ای از گزینه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و تحقیقاتی در 10 پردیس در سیدنی بزرگ غربی است.

 

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی از 26000 AUD (18700 دلار آمریکا) در سال است در حالی که شهریه تحصیلات تکمیلی از 14000 استرالیا (10100 دلار آمریکا) در سال است.

 

5. دانشگاه Divinity

دانشگاه Divinity در زمینه الهیات، فلسفه و معنویت آموزش و پژوهش ارائه می دهد و برای بیش از 100 سال فارغ التحصیلان خود را برای وزارت، رهبری و خدمات اجتماعی آماده کرده است. این دانشگاه به طور مداوم توسط دانشجویان به عنوان برترین دانشگاه استرالیا از نظر رضایت دانشجو و مشارکت فراگیران رتبه بندی می شود که نشان دهنده کیفیت بالای برنامه درسی آن و تعهد کارکنان است.

 

هزینه تحصیل از 14688 AUD در سال برای دوره های ارائه شده در دانشگاه است.

 

شرایط لازم برای پذیرش در دانشگاه های استرالیا

برای دانشجویان بین المللی که به دنبال پذیرش در این دانشگاه های مقرون به صرفه در استرالیا هستند، شرایط خاصی وجود دارد. با این حال، این الزامات از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر کمی متفاوت است. اما این الزامات اساسی باید به طور کلی قبل از پذیرش در یک دانشگاه در استرالیا برآورده شوند:

 

گواهی‌های تحصیلی: دانش‌آموزان باید قبل از پذیرش در یکی از دانشگاه‌های استرالیا، مدارک تحصیلی قبلی خود را ارائه دهند. این گواهی ها باید در سطح جهانی به عنوان اصلی بودن با مهر و امضای رسمی شناخته شوند.

اثبات تسلط به زبان انگلیسی: برخی از متقاضیان باید مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی ارائه دهند، اگر زبان انگلیسی زبان رسمی ارتباط آنها نباشد.

ریز نمرات: ریز نمرات واقعی تایید شده از تمام نمرات دانشگاهی برای پذیرش در یک برنامه در هر موسسه آموزش عالی استرالیا مورد نیاز است.

توصیه نامه: این امر در سایر موارد برای دسترسی به توانایی دانش آموز در انجام وظایف و تکالیف مهم است.

 

راهنمای برنامه

نحوه درخواست: درخواست برای پذیرش در دانشگاه استرالیا مستلزم ارائه تمام اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای جلوگیری از رد صلاحیت است. مراحل زیر دانشجویانی را که به دنبال تحصیل در خارج از کشور در یک موسسه آموزشی استرالیا هستند راهنمایی می کند:

 

مرحله 1: دوره و موسسه مورد نظر خود را انتخاب کنید

این مهم است که دانشجو کمی تلاش بیشتری برای تحقیق در مورد رشته تحصیلی مورد علاقه خود داشته باشد که آنها را در انتخاب مؤسساتی که مانند یکی از برنامه های آنها ارائه می دهد راهنمایی می کند. حوزه تخصصی مورد علاقه را به دقت در نظر بگیرید و منطقه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با مسیر شغلی مورد نظر شما مطابقت دارد.

 

مرحله 2: درخواست کنید

هنگامی که در مورد رشته تحصیلی و موسسه انتخابی خود تصمیم گرفتید، می توانید با توجه به پنجره درخواست موجود، اقدام به درخواست پذیرش کنید. قبل از درخواست، اطمینان حاصل کنید که شرایط پذیرش دوره خاص را انجام داده اید تا از واجد شرایط بودن مطمئن شوید.

 

مرحله 3: منتظر بمانید تا درخواست شما بررسی شود

هنگام درخواست اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس صحیح خود را ارائه می کنید که پس از بررسی پذیرش شما برای ارتباط با شما استفاده می شود. هنگامی که موسسه مورد نظر شما درخواست شما را دریافت کرد، مورد ارزیابی قرار می گیرد و نتیجه به شما اطلاع داده می شود.

 

مرحله 4: اخذ پذیرش 

اگر درخواست شما برای پذیرش موفقیت آمیز باشد، یک پیشنهاد نامه و یک فرم پذیرش به شما داده می شود. نامه پیشنهاد را با دقت بخوانید و اطمینان حاصل کنید که قبل از پذیرش پیشنهاد، تمام شرایط و ضوابط را درک کرده اید. اطمینان حاصل کنید که پذیرش را در مدت زمان تعیین شده قبول کنید تا از دست دادن پذیرش جلوگیری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top