صدور ویزای توریستی تایلند برای ایرانیان

ویزای تایلند برای ایرانیان به صورت فرودگاهی یا VOA صادر نمی‌گردد و ایرانیان برای ورود به کشور تایلند نیازمند روادید یا ویزا هستند. ویزای کشور تایلند مراحل سختی ندارد و با کمی دقت در جمع آوری مدارک، به راحتی می‌توان به این کشور سفر کرد.

این ویزا را با نام ویزای مسافرتی تایلند و ویزای گردشگری تایلند نیز می‌شناسند و در انواع ویزای کشور تایلند از محبوب ترین و رایج ترین ها شناخته می‌شود. شما با این ویزا می‌توانید به گشت‌گذار در کشور تایلند بپردازید یا تعطیلات خوشی را تجربه کنید. همچنین می‌توانید به دیدار از دوستان و اقوام خود بروید و نهایت استفاده را از مهلت اعتبار ویزای خود ببرید. همچنین خوب است بدانید این ویزا در غالب ویزای توریستی تایلند 30 روزه، ویزای مسافرتی تایلند 60 روزه و ویزای ویژه توریستی تایلند (STV ) 90 روزه صادر می‌شود.

 

کارشناسان ویزاشی با بررسی مدارک شما و همچنین تنظیم برنامه سفر متناسب، درصد صدور ویزای توریستی تایلند را برای اقدام‌کنندگان تا حد زیادی بالا می‌برند. برای مشاوره و فرایند اخذ ویزای توریستی تایلند با ما در تماس باشید. مشاوران ما در تمامی فرایند تا اخذ ویزا و سفر به کشور تایلند در کنار شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top