صدور ویزای توریستی مالزی برای ایرانیان

ویزای توریستی مالزی به روش‌های مختلفی صادر می‌شود. هر فردی که وارد مالزی می‌شود، باید دارای گذرنامه ملی معتبر باشد. همچنین اتباع خارجی برای وارد شدن به مالزی احتیاج به ویزا دارند که یا قبل از ورود به کشور مالزی و یا در فرودگاه مالزی برای آنها صادر می‌شود.

 

مالزی در مورد اینکه چه کسانی و برای چه مدت اجازه ورود به این کشور را دارند، شرایط بسیار خاصی دارد. برخی از اتباع خارجی می توانند برای دوره های کوتاه مدت بدون نیاز به اخذ ویزا از مالزی دیدن کنند، در حالی که برخی دیگر باید قبل از سفر به مالزی برای ویزای توریستی مالزی درخواست دهند.

 

علاوه بر این، ویزای توریستی مالزی تنها مجوزی نیست که برای ورود به این کشور نیاز دارید. شما همچنین به یک کارت ویزیت اجتماعی کوتاه مدت نیاز دارید که یک افسر مالزیایی، به محض ورود به مالزی به شما اعطا می کند.

 

برای درخواست ویزای توریستی مالزی باید مراحل زیر را طی کنید:

مرکز درخواست را پیدا کنید.
دانلود فرم درخواست ویزای توریستی مالزی را انجام دهید.
مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی مالزی را جمع آوری کنید.
درخواست را به سفارت/کنسولگری ارسال کنید.
منتظر پردازش باشید

کارشناسان ویزاشی بررسی مدارک شما و همچنین تنظیم برنامه سفر متناسب با آن، درصد صدور ویزای توریستی مالزی را برای اقدام‌کنندگان تا حد زیادی بالا می‌برند. برای مشاوره و فرایند اخذ ویزای توریستی مالزی با ما در تماس باشید. مشاوران ما در تمامی فرایند تا اخذ ویزا و سفر به کشور مالزی در کنار شما خواهند بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top