صدور ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان

برای ورود به کشور کانادا با هر هدف و انگیزه‌ای، نخستین گام، اقدام برای اخذ ویزا می باشد. ویزای توریستی کانادا، با اهداف گردشگری، تفریح و یا بازدید از دوستان و یا خانواده صادر می شود. به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان این کشور و همچنین شرایط عالی ویزای توریستی کانادا، درخواست متقاضیان ایرانی رو به افزایش است. با دریافت ویزای توریستی کانادا، گردشگران مجاز هستند تا ۶ ماه بدون فاصله در این کشور اقامت داشته باشند. شما با داشتن ویزای توریستی کانادا، مجاز به کار کردن و یا تحصیل در این کشور نخواهید بود.

درخواست ویزای توریستی از اهمیت بسیار برخودار است و نحوه ارائه مدارک مورد نیاز بسیار مهم و قابل توجه می‌باشد. سالانه متقاضیان زیادی به علت عدم رعایت در نحوه ارائه مدارک خود به سفارت با رد درخواست خود مواجه می شوند. همچنین عده‌ای از افراد سودجو اقدام به تهیه دعوت‌نامه‌های جعلی و نامعتبر برای مسافرین نموده‌اند و این اقدام باعث ریجکت شدن ویزای کانادا مسافران از سوی سفارت کانادا و یا بازگرداندن آن‌ها از فرودگاه کانادا به ایران شده است، سفارت کانادا نیز در رابطه با صدور ویزای برای ایرانیان سخت‌گیری‌های خود را نسبت به گذشته بیشتر کرده است.

 

کارشناسان ویزاشی با بررسی مدارک شما و همچنین تنظیم برنامه سفر متناسب، درصد صدور ویزای توریستی کانادا را برای اقدام‌کنندگان تا حد زیادی بالا می‌برند. برای مشاوره و فرایند اخذ ویزای توریستی کانادا با ما در تماس باشید. مشاوران ما در تمامی فرایند تا اخذ ویزا و سفر به کشور کانادا در کنار شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top