راهنمای درخواست ویزای الکترونیکی روسیه

راهنمای درخواست ویزای الکترونیکی روسیه

راهنمای درخواست ویزای الکترونیکی روسیه: سرویس صدور ویزای الکترونیکی روسیه اخیرا برای اتباع ۵۵ کشور راه‌اندازی شده تا روند ورود مسافران خارجی به این کشور تسهیل شود.

 

ویزای الکترونیکی روسیه برای ایرانیان

 

راهنمای درخواست ویزای الکترونیکی روسیه

فرآیند درخواست ویزای الکترونیکی چهار روز طول می‌کشد و بر اساس استفاده از یک پورتال آنلاین یا اپلیکیشن موبایل است که بر این اساس، یک ویزای تک ورودی برای متقاضیان صادر می‌شود و مسافران خارجی می‌توانند حدود دو هفته به عنوان گردشگر، مهمان یا بازدیدکننده تجاری و همچنین شرکت‌کننده در رویدادهای علمی، فرهنگی، اجتماعی سیاسی، اقتصادی یا ورزشی باشند. هزینه صدور این ویزای الکترونیکی حدود ۵۲ دلار اعلام شده است که با مستر یا ویزاکارت باید پرداخت شود.

 

شهروندان ایران و تعدادی دیگر از کشورها می توانند با ویزای الکترونیکی به مناطق خاور دور، کالینینگراد و سن پترزبورگ سفر کنند.

ویزا بصورت آنلاین صادر می شود و نیازی به مدارک دیگری نیست.

فقط کافیست از طریق ایمیل یا تلفن با مرکز ویزا تماس بگیرید و متخصصان مرکز ویزا تأیید می کنند که آیا امکان ویزای الکترونیکی برای مسیر انتخابی شما وجود دارد یا خیر.

 

موسسه مهاجرتی ویزاشی فرایند درخواست ویزای الکترونیکی روسیه و تکمیل فرم درخواست و پرداخت هزینه را برای شما عزیزان انجام خواهد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top