راهنمای ثبت نام رزرو وقت ملاقات ویزامتریک

رزرو وقت ملاقات ویزامتریک

از تاریخ ۲۸ مهرماه سیستم وقت دهی ویزا متریک ایتالیا تغییر یافته است.

 

برایرزرو وقت ملاقات ویزامتریک می بایست بر اساس هدف سفر در سایت ویزامتریک ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام، وقت های ملاقات بر اساس اولویت ثبت نام و طبق ظرفیت تعیین شده توسط سفارت ایتالیا در دسترس خواهد بود.

 

متقاضیانی که مبلغ رزرو وقت ملاقات را تا پیش از تاریخ ۲۸ مهرماه پرداخت کرده اند، همچنان باید برای رزرو نوبت در صف انتظار باقی بمانند.

 

برای رزرو وقت ملاقات ویزامتریک از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید.

 

https://www.visametric.com/iran/Italy/fa/p/rzro-krar-mlakat

 

 

شما میتوانید دریافت وقت سفارت خود را به موسسه ویزاشی بسپارید. برا دریافت وقت مورد نظر خود میتوانید با 02191002909 داخلی وقت سفارت تماس بگیرید.

 

در این صفحه نوع درخواست خود را انتخاب نمایید.

راهنمای ثبت نام رزرو وقت ملاقات ویزامتریک

 

در این صفحه تایید و کشور ایران را انتخاب نمایید. اگر ایرانی نیستید گذینه سایر را انتخاب کنید.

راهنمای ثبت نام رزرو وقت ملاقات ویزامتریک1

 

اطلاعات خواسته شده را درج نمایید تا پس از آن صفحه وارد کردن اطلاعات پرداخت برای شما نمایش داده شود.

ثبت نام رزرو وقت ملاقات ویزامتریک

 

پس از وارد کردن اطلاعات پرداختی شما به صفحه اصلی برای وارد کردن اطلاعات خود وارد میشوید.

پس از وارد کردن اطلاعات برای شما یک ایمیل تاییدیه ارسال میشود که بعد از آن باید منتظر ایمیل بعدی برای دریافت وقت خود باشید.

 

گرفتن وقت تحصیلی سفارت ایتالیا از طریق ایمیل

 

نکات مهم برای گرفتن وقت سفارت از ویزا متریک

پیش از مراجعه و رزرو وقت سفارت ایتالیا می بایست مدارک مورد نیازتان را آماده کنید. برای اطلاع از مدارک می توانید به چک لیستی که سفارت در سایت قرار داده است مراجعه نمایید. اما به هنگام مراجعه به سفارت نیز می بایست نکات مهمی را مد نظر داشته باشید:

هنگام مراجعه به سفارت اشیا و لوازم بزرگ و اضافی به غیر از مدارک تان به همراه نداشته باشید.
مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا را به ترتیب تعیین شده، مرتب نمایید.
کپی مدارک تان باید بر روی کاغذ A4 باشد. حتی در مواردی که اصل مدرک بزرگتر یا کوچکتر از این ابعاد هستند نیز می بایست مدارک بر روی کاغذ A4 کپی شوند.
مدارک مخدوش یا جعلی موجب رد درخواست ویزای شما شده و مطابق با چارچوب قوانین جاری آلمان، در همان سفارت مورد پیگیری قرار می‌ گیرد. حتی اگر شخص دیگری در درخواست ویزا به شما کمک کرده باشد، در نهایت این شخص خودتان هستید که مسئول صحت اطلاعات وارد شده در فرم درخواست ویزا خواهید بود؛ بعلاوه، مسئولیت صحت و اصالت مدارکی که وی به سفارت تحویل داده است نیز بر عهده ‌ی شما خواهد بود.

 

سایت ویزامتریک برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا: اخیراً بیشتر سفارتخانه های کشورهای حوزه شینگن به منظور سرعت بخشیدن به روند صدور ویزا، انجام برخی از امور مربوط به ویزای متقاضیان را به شرکت های واسطه ای مطمئن و معتبر سپرده اند. به عنوان مثال شرکت ویزا متریک به عنوان یک شرکت واسطه برای اخذ ویزای آلمان و ایتالیا فعالیت می کند و یا شرکت وی اف اس گلوبال (VFS) خدمات اولیه مربوط به اخذ ویزای اتریش، هلند، جمهوری چک، فرانسه و …. را ارائه می دهد.

 

در واقع شرکت ویزا متریک( visametric ) یک شرکت کارگزار برای ویزای آلمان و جدیدا ایتالیا محسوب می شود. به طوری که وقت سفارت آلمان و ایتالیا هم از طریق ویزا متریک به متقاضیان ارائه می گردد.

 

ایرانیان می توانند به راحتی تمامی خدمات مربوط به وقت سفارت و ویزای خود را به این شرکت واگذار نمایند و با آسودگی خاطر وقت سفارت و ویزای کشور های ایتالیا و آلمان را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top