متقاضیان درخواست ویزا از سفارت کشورهای خارجی به دلایل مختلفی ممکن است ویزای آن ها ریجکت شود. رفع ریجکتی ویزا کاری تخصصی هست و  یکی از حائز اهمیت ترین نکات این است که مدت زمان زیادی از ریجکت شدن ویزای شما توسط سفارت نگذشته باشد چون هرچه زمان بیشتری از ریجکت شدن ویزای شما توسط سفارت گذشته باشد، پروسه رفع ریجکتی سخت تر خواهد شد.

ویزاشی یک موسسه مهاجرتی معتبر برای موفقیت شما در رفع ریجکتی و  اخذ ویزای  می باشد. جهت درخواست برای رفع ریجکتی ویزا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 
رفع ریجکتی ویزا
بررسی دقیق و کامل پرونده و مدارک
سرعت بالای رفع ریجکتی

رفع ریجکتی به صورت تضمینی

دلایل اصلی ریجکت ویزا

رفع ریجکتی ویزا

♦ یک مدرک مسافرتی نادرست، جعلی یا تقلبی ارائه کرده اید.
♦ هدف و شرایط اقامت مورد نظر ارائه نشده است.
♦ مدرکی مبنی بر اثبات داشتن تمکن مالی کافی برای کل مدت اقامت، بازگشت به کشور مبدا، یا سفر به کشور ثالثی که یقینا در آن پذیرفته شوید ارائه نکرده اید.
♦ یک ویزای با اعتبار محدود
♦ از طرف سیستم اطلاعاتی، اخطاریه ای جهت منع ورود شما صادر گشته است.
♦ شما را یک تهدید برای نظم عمومی یا امنیت ملی یا سلامت همگانی تلقی کرده است.
♦ اطلاعات ارائه شده برای توجیه هدف و شرایط اقامت برنامه ریزی شده قابل اعتماد نیست.
♦ در خصوص موثق بودن اظهارات ارائه شده در مورد عادلانه نبودن هدف و شرایط مسافرتی تردید وجود دارد.
♦ درخصوص قابل اعتماد بودن یا واقعی بودن اسناد حمایت کننده متقاضی یا صحت مطالب آنها تردید وجود دارد
♦ درخصوص بازگشت شما پیش از پایان اعتبار ویزا تردید منطقی وجود دارد.
♦ مدارک کافی ارائه نشده است و نشان می دهد شما نمی توانید از قبل برای ویزا اقدام کنید، بنابراین درخواست ویزا در مرز موجه است.
♦ هدف و شرایط سفرهای هوایی توجیه نشده است.
♦ مدارک بیمه پزشکی مسافرتی معتبر و کافی ارائه نشده است.

خدمات ویزاشی برای رفع ریجکتی ویزا

سوالات متداول

بله، درصورتی که از اینکار منع نشده باشید امکان درخواست مجدد وجود دارد.

 

دلایل زیادی برای ریجکتی ویزا وجود دارد که عمده ترین آن‌ها نقض در اسناد و مدارک است.

اعتراض به ریجکت ویزای شینگن برای هرکشوری متفاوت است. به طور مثال شما برای اعتراض به ریجکت ویزای فرانسه و آلمان خودتان می‌توانید اقدام کنید اما جهت اعتراض به ریجکت ویزای ایتالیا حتما باید وکیل مهاجرت درخواست اعتراض را ارسال کند. توجه داشته باشید که شما بین ۱ تا ۲ ماه پس از ریجکتی مجاز به ارائه اعتراض می‌باشید. در صورتی که درخواست اعتراض شما از طریق وکیل ارائه شود، پرونده شما وارد دادگاه استیناف می‌شود. باتوجه به علت ریجکتی شما، وکیل مهاجرت یک لایحه دفاعیه به پرونده شما اضافه می‌کند. در صورتی که این لایحه برای قاضی دادگاه استیناف معتبر باشد، رفیوزی شما رفع خواهد شد و موفق به اخذ ویزا می‌شوید. اما در صورتی که این لایحه مورد تائید نباشد، شما باید حتما نقص پرونده‌تان را براساس دلیل ریجکتی برطرف کنید.

 

نامه ریجکتی ویزا که از سوی کنسولگری برای شما صادر می شود، حاوی اطلاعات مهم و سرنخ هایی است که می تواند نشان دهد دلیل قبول نشدن درخواست شما چه بوده است. به همین دلیل باید نامه را با دقت بخوانید، تمام نقاط ضعف را پیدا کنید، یادداشت های افسر ویزا را مطالعه کنید، از یک وکیل مهاجرتی باسابقه کمک بگیرید و در نهایت با رفع تمامی نواقص، پس از طی کردن مدت زمان مشخص دوباره درخواست خود را ارائه دهید.

 

دریافت وقت فوری و عادی سفارت

دریافت وقت تایید مدارک