زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا در تهران

زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا

سفارت ایتالیا در تهران یکی از مهمترین نمایندگی‌های دیپلماتیک این کشور در جهان است. این سفارت از طریق ارائه خدمات مختلف به ایرانیان و ایتالیایی‌ها در جهت توسعه روابط بین دو کشور فعالیت می‌کند. با توجه به اینکه بسیاری از افراد برای درخواست ویزای ایتالیا به سفارت این کشور در تهران مراجعه می‌کنند، بنابراین، زمان باز شدن وقت سفارت بسیار مهم است.

 

گرفتن وقت فوری و عادی سفارت ایتالیا با ویزاشی

 

شما می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی سفارت ایتالیا یا وب سایت شرکت کاکس CKGS، از اخرین اطلاعات و تغییرات در مورد زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا مطلع شوید.

 

به طور کلی، برای درخواست ویزای ایتالیا، شما باید قبل از هر چیزی با سفارت تماس بگیرید و از شرایط و مراحل لازم برای درخواست ویزا مطلع شوید. بعد از اطلاع از شرایط، می‌توانید به سایت سفارت ایتالیا یا وب سایت شرکت کاکس اند کینگز CKGS مراجعه کرده و به صفحه مربوط به درخواست ویزای ایتالیا دسترسی پیدا کنید. در این صفحه، شما می‌توانید فرم درخواست ویزا را تکمیل کنید و مدارک مورد نیاز را آپلود کنید.

 

بعد از تکمیل فرم درخواست و آپلود مدارک، شما باید به سفارت مراجعه کنید و به مصاحبه با افیسر پرونده بپردازید. در این مصاحبه، شما باید به سوالات ماموران پاسخ دهید و مدارک خود را ارائه کنید. بعد از تایید درخواست شما، ویزای ایتالیا برای شما صادر خواهد شد.

 

زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا

در حال حاضر زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا در تهران مشخص نیست. با این حال، با مراجعه به سایت رسمی سفارت، می‌توانید از اخرین اطلاعات مربوط به بازگشایی سفارت و زمان باز شدن وقت سفارت مطلع شوید.

 

افرادی که قصد دارند برای سفر به کشور ایتالیا، برای اخذ ویزا اقدام کنند باید برای مراجعه به سفارت ایتالیا در ایران به منظور تحویل مدارک اخذ ویزا و انجام مصاحبه و پیگیری پرونده مهاجرت خود، وقت بگیرند، اما گرفتن وقت سفارت ایتالیا تضمینی کار چندان ساده ای نیست، چرا که پرتال وقت هر هفته یک مرتبه باز می‌ شود و متقاضیان می توانند وقت خود را رزرو کنند. اما به دلیل حجم بالای تقاضا ظرف چند دقیقه پس از باز شدن، تمام وقت ها پر می شود و متقاضی باید تا هفته های دیگر منتظر بماند.

 

برای دریافت وقت سفارت ایتالیا تضمینی در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون معطلی و هدر رفتن وقت از کارشناسان موسسه ویزاشی کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top