سایت ثبت نام لاتاری گرین کارت- DV 2025

سایت ثبت نام لاتاری 2025

سایت ثبت نام لاتاری 2025: دولت ایالات متحده هر ساله 50000 کارت اقامت دائم که به دلیل رنگ سبز کارت به عنوان گرین کارت شناخته می شود، به افرادی که در کشورهایی با نرخ مهاجرت تاریخی پایین به ایالات متحده متولد شده اند، اعطا می کند.

 

مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری گرین کارت DV 2024
زمان اعلام نتایج لاتاری 2024/ راهنمای مشاهده نتایج

 

افرادی که دو شرط اساسی واجد شرایط بودن را دارند واجد شرایط ورود به این قرعه کشی ویزای تنوع مهاجرت هستند.

 

قرعه کشی ویزای تنوع مهاجرت امسال (2023) لاتاری DV2025 نامیده می شود. درخواست های لاتاری DV2025 از 8 اکتبر تا 8 نوامبر 2023 پذیرفته می شود و قرعه کشی در تاریخ 1 مارس 2024 برگزار می شود و اسامی برندگان در تاریخ 7 می 2024 منتشر می شوند.

 

برندگان این قرعه کشی باید فرم های مهاجرت را ارسال کرده و در یک جلسه مصاحبه سفارت شرکت کنند. برندگان می توانند در ژانویه 2025 با گرین کارت وارد ایالات متحده شوند. اکثر افراد در سراسر جهان واجد شرایط ورود به لاتاری گرین کارت هستند، تا زمانی که دو شرط حاکم بر قانون ویزای تنوع مندرج در INA (203) را داشته باشند.

 

یکی از این دو شرط بیان می کند که افرادی که در کشوری متولد شده اند که بیش از 50000 مهاجر را در طول پنج سال گذشته به ایالات متحده فرستاده اند، واجد شرایط درخواست یا ورود به لاتاری DV-قرعه کشی نیستند، الزامات لاتاری گرین کارت فهرستی از کشورها را ارائه می دهد. اگر در هر یک از این کشورها متولد شده اید، واجد شرایط شرکت در لاتاری گرین کارت امسال نیستید. توجه داشته باشید که فهرست کشورهای واجد شرایط هر سال تغییر می کند. اگر کشوری که در آن متولد شده‌اید امسال در فهرست است، به این معنی نیست که سال آینده نیز در این فهرست قرار خواهد گرفت، بنابراین برای تأیید وضعیت کشور تولد خود، لیست کشورها را بررسی کنید.

 

متقاضیان برنامه لاتاری 2025 فقط می توانند در سایت ثبت نام لاتاری 2025 ، ثبت نام کنند. دولت ایالات متحده هیچ درخواست کاغذی را نمی پذیرد.

 

دولت ایالات متحده یک سیستم درخواست الکترونیکی را در سال 2003 اجرا کرد که با قرعه کشی DV-2005 آغاز شد. این روند برای حذف درخواست های کاغذی و برای سریع، کارآمد و ایمن کردن روند ثبت نام در قرعه کشی گرین کارت تغییر کرد. ایالات متحده فناوری IT ویژه ای را برای یافتن و شناسایی افرادی که چندین بار درخواست ارسال می کنند و افرادی که به منظور دسترسی غیرقانونی به ایالات متحده مرتکب کلاهبرداری می شوند، توسعه داده است.

 

اگر فردی چندین درخواست در سایت ثبت نام لاتاری 2025 ارسال کند، آن فرد رد صلاحیت خواهد شد. برنامه قرعه کشی لاتاری آنلاین سریع و قابل اعتماد و یک فرآیند 3 مرحله ای امن است که اگر علاقه مند به ثبت نام در لاتاری سالانه ویزای تنوع آمریکا هستید، باید از آن استفاده کنید.

 

رزرو ثبت نام  در لاتاری 2025

به پاس اعتماد شما همراهان عزیز ویزاشی، امسال هم برای ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 آمریکا در خدمتتان هستیم.

 

با توجه به حجم بالای متقاضیانی که قصد دارند فرآیند ثبت نام را به کارشناسان ما بسپارند و نیز به درخواست خود متقاضیان عزیز از امروز رزرو ثبت نام لاتاری در دسترس شما دوستان قرار دارد.

 

کافیست فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 را تکمیل تا فرآیند بررسی اطلاعات و رزرو انجام و به محض شروع فرآیند ثبت نام، ورود اطلاعات در سایت مربوطه انجام و تاییدیه ثبت نام برایتان ارسال شود‌.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top