سرمایه گذاری در انگلستان برای متقاضیان که به دنبال گسترش فعالیت های تجاری خود در بازارهای اروپایی می باشند یک گزینه بسیار ایده آل است چرا که کشور انگلستان به عنوان رهبران مشاغل تجاری در بازارهای اتحادیه اروپا شناخته شده می باشد. سرمایه گذاری در انگلستان این امکان را به شرکت‌های ثبت شده در این کشور می دهد که بتوانند فرصت های گسترده ای را در سطح جهان به دست آورند و بازدهی بالای آن سبب شده تا انگلستان به عنوان یک مقصد جذاب برای سرمایه‌گذاری در این کشور تبدیل شود. 

از مزایای سرمایه گذاری در انگلستان پروسه زمانی ثبت شرکت و خرید ملک در این کشور می باشد چرا که به طور تقریبی می‌توان گفت سرمایه گذاری در انگلستان کمتر از دو هفته زمان بر خواهد بود به طوری که میانگین زمان لازم برای سرمایه گذاری در کل اتحادیه اروپا حداقل ۲۰ الی ۳۰ روز زمان بر است. 

سرمایه گذار اصلی می تواند اعضای خانواده خود را که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد به صورت همزمان در کشور انگلستان همراهی کند سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت و یا از طریق خرید اوراق قرضه منجر به اخذ اقامت دائم و در نهایت منجر به اخذ پاسپورت این کشور می باشد.

روش های مختلف سرمایه گذاری در انگلستان

افرادی که قصد مهاجرت و اقامت در انگلستان از طریق سرمایه گذاری را دارند، باید از تمامی روش های سرمایه گذاری در این کشور مطلع باشند. سرمایه گذاری در انگلستان روش های گوناگونی دارد که عبارت است از:

◾️ خرید ملک در انگلستان

◾️ ثبت شرکت در انگلیس

◾️ خرید اوراق قرضه دولتی

◾️ کارآفرینی در انگلستان

متقاضیان با توجه به شرایطی که دارا هستند، می توانند نسبت به اخذ ویزا و اقامت اقدامات لازم را انجام دهند. 

مزایای سرمایه گذاری در انگلستان

◾️ امکان اخذ پاسپورت انگلستان در عرض ۵ الی ۶ سال

◾️ امکان اخد تابعیت انگلستان برای تمامی اعضای خانواده

◾️ امکان زندگی در کشور قابل اعتماد

◾️ امکان دسترسی بدون نیاز به ویزا به ۱۳۶ کشور در سراسر جهان

◾️ برخورداری از کیفیت بالای زندگی در انگلستان

◾️ برخورداری از امکانات پیشرفته آموزشی و درمانی

◾️ امکان برخورداری از فرصت‌های تجاری گسترده

◾️ امکان راه‌اندازی و اداره شرکت

◾️ وجود حداقل موانع برای کارآفرینی

◾️ وجود نیروی کار پر کار و ماهر

◾️ برخورداری از سود مالیات برای افراد غیر مقیم

◾️ وجود مالیات ساده برای تجارت‌های کوچک

◾️ وجود صنعت گردشگری سودآور

◾️ برخورداری از شبکه حمل‌ونقل پیشرفته

خدمات ویزاشی برای سرمایه گذاری در انگلستان

اگر قصد اخذ اقامت از طریق برنامه های سرمایه گذاری در کشور مورد نظر خود را دارید، موسسه مهاجرتی ویزاشی مشاور مناسبی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. هم اکنون می توانید تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای و باسابقه جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری بهره‌مند شوید و یا با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت، منتظر تماس کارشناسان و ارائه مشاوره مهاجرتی بمانید.

نیاز به ارزیابی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارید؟

اگر می‌خواهید برای سرمایه گذاری در خارج به طور رایگان ارزیابی شوید فرم را تکمیل و منتظر پاسخ مشاوران ما باشید.

بله، با سرمایه‌گذاری در برخی از روش‌های مانند کارآفرینی و ایجاد استارت‌آپ می‌توان ویزای موقت این کشور را دریافت کرد و سپس پس از گذشت پنج سال اقامت دائم خود را دریافت کنید.

حداقل سرمایه‌ای که افراد علاقه‌مند به دریافت ویزای کارآفرینی نیاز دارند، برابر با 50 هزار پوند است.

بله، سرمایه‌گذاران می‌توانند با استفاده از روش‌های مختلفی مانند دریافت ویزای توریستی اقدام به خرید ملک در کشور انگلیس کنند.

برخی از روش‌های سرمایه‌گذاری در انگلستان مانند راه‌اندازی استارت‌آپ نیاز به دارا بودن مدرک زبان انگلیسی دارند. در حالی که در برخی روش‌های دیگر مانند خرید املاک این نیاز وجود ندارد.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.