سفارت آمریکا در نیکوزیا

اگر قصد سفر به آمریکا را دارید و باید برای اخذ ویزا اقدام کنید ، از آنجا که ایران و آمریکا روابط دیپلماتیک تیره ای دارند هیچیک در کشور دیگر سفارت و یا کنسولگری ندارد بنابراین ایرانیانی که متقاضی ویزای آمریکا هستند باید به کشور سومی مراجعه کنند که آمریکا در آنجا از ایرانیان تقاضای ویزا می پذیرد.

یکی از این کشورها جمهوری قبرس در اروپاست.

گام اول: گرفتن وقت از سفارت آمریکا در قبرس است. معمولا” برای مسافرین مشکلات زیادی در گرفتن وقت از سایت وجود دارد ازقبیل : پر بودن وقت ها تا ۳-۴ ماه آینده یا حتی عدم امکان ورود به سایت و …. برای فرار از اینگونه مشکلات شما میتوانید از ابتدا کار خود را به ما بسپارید، همکاران و مشاوران ما همه روزه آماده گرفتن وقت سفارت آمریکا میباشند. بعد از مشخص شدن وقت شما باید برای تاریخ مورد نظر برنامه ریزی سفر انجام دهید.

آدرس سفارت

Address: 588V+G5P, Πλούταρχου, Egkomi, Cyprus

Phone: +357 22 393939

سایت : https://cy.usembassy.gov/

ساعات مراجعه: 7 صبح تا 4 عصر

 

 

 

هدف از سفر مورد نظر شما و سایر حقایق تعیین می کند که چه نوع ویزا بر اساس قانون مهاجرت ایالات متحده مورد نیاز است. به عنوان یک متقاضی ویزا، باید ثابت کنید که تمام شرایط لازم برای دریافت ویزای مورد نظر خود را دارید.


بسیاری از هموطنان معتقدند که قبرس جنوبی میتوانید بهترین انتخاب برای انجام امور ویزای آمریکا باشد.

از آنجایی که برای ورود به کشور قبرس نیاز به اخذ ویزا دارید بهتر است با توجه به سختگیری سفارتخانه ها، از کارشناسان ما در این حوزه کمک بگیرید تا در گرفتن ویزای قبرس به مشکل برخورد نکنید.

نکته قابل توجه : مصاحبه در این کنسولگری فقط به زبان انگلیسی انجام میشود.

هتل های نزدیک به سفارت

Altius Boutique Hotel

Nex Hostel

Central Park Residence

The Classic Hotel

Castelli Hotel

Cleopatra Hotel