صدور ویزای توریستی سوئد برای ایرانیان

سوئد یکی از کشورها حوزه شینگن است که می توان برای اخذ ویزای توریستی آن اقدام کرد. ویزای شینگن سوئد به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به کشور سوئد سفر کنید. ویزای شینگن در حقیقت ویزایی توریستی است که در بیشتر کشورهای این منطقه قابل اخذ است.

 

برای دریافت ویزای توریستی باید :

پاسپورتی داشته باشید که حداقل سه ماه پس از انقضای ویزا اعتبار داشته باشد، در ده سال گذشته صادر شده باشد و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.
بتوانید هدف از بازدید خود را از سوئد توصیف کنید.
پولی برای حمایت از خود و سفر بازگشت به خانه داشته باشید (سوئد همچنین از شما می‌خواهد که برای هر روز اقامت در سوئد 450 کرون داشته باشید که می‌تواند توسط شخصی که شما را دعوت کرده‌ است نیز پرداخت گردد)
بیمه مسافرتی پزشکی انفرادی داشته باشید که کلیه هزینه‌هایی را که ممکن است در ارتباط با درمان فوری پزشکی، مراقبت‌های پزشکی فوری یا حمل و نقل به کشور خود به دلایل پزشکی ایجاد شود پوشش دهد (بیمه باید حداقل 30000 یورو را پوشش دهد و برای همه کشورهای شنگن معتبر باشد.)
ثابت کنید که قصد دارید سوئد و منطقه شینگن را در آخرین روز قبل از انقضای ویزا ترک کنید (توریست در سوئد فقط تا مدت زمان اعتبار ویزای خود اجازه اقامت دارد)
عکسی که با فرمت پاسپورت باشد و در شش ماه گذشته گرفته شده باشد، ارائه دهید.
سایر مدارک مورد نیاز سفارت را آماده کنید.

 

توضیحات مهم زیرا حتما مطالعه کنید تا با موفقیت ویزای توریستی سوئد خود را دریافت کنید.

از ارسال مدارک ناقص خودداری کنید در غیر این صورت مدارک بدون اقدام عودت داده می شود.
ارائه هرگونه مدارک جعلی و اطلاعات غیر واقعی منجر به رد درخواست و ممنوعیت ورود به ایران می‌شود. در صورتی که پس از صدور ویزا، مدارک یا اطلاعات غیرواقعی مشخص شود، مقامات مرزی می‌توانند از ورود متقاضی به ایران جلوگیری کنند.
در صورت نیاز به مصاحبه، در سفارت به شما اطلاع داده می‌شود.
متقاضیان ایرانی یا پدران ایرانی باید با پاسپورت ایرانی خود به ایران سفر کنند. در صورتی که این افراد از تابعیت ایرانی انصراف داده باشند، ارائه مدرک تابعیت ایرانی الزامی است.
زنان خارجی با شوهر ایرانی ایرانی محسوب می‌شوند و باید با پاسپورت ایرانی خود به ایران سفر کنند. در صورتی که این افراد به تابعیت اصلی خود بازگشته باشند ارائه مدرک خروج از تابعیت ایرانی الزامی است.
اگر ویزای صادر شده 90 روز اعتبار داشته باشد به این معنی است که متقاضی 90 روز فرصت دارد تا بر اساس مدت اقامت وارد ایران شده و در ایران اقامت کند.
حداکثر مدت اقامت برای ویزای یکبار ورود 90 روز و برای ویزای دوبار ورود 30 روز پس از هر بار ورود می‌باشد.
خرید بلیط هواپیما پس از موافقت با درخواست ویزا توصیه می‌شود.
پیشنهاد می‌شود مدارک لازم برای صدور ویزا 1-2 ماه قبل از تاریخ سفر به سفارت تحویل داده شود.

 

کارشناسان ویزاشی با بررسی مدارک شما و همچنین تنظیم برنامه سفر متناسب، درصد صدور ویزای توریستی سوئد را برای اقدام‌کنندگان تا حد زیادی بالا می‌برند. برای مشاوره و فرایند اخذ ویزای توریستی سوئد با ما در تماس باشید. مشاوران ما در تمامی فرایند تا اخذ ویزا و سفر به کشور سوئد در کنار شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top