فرصت شغلی برای دانشجویان بین‌المللی در مرزبانی کانادا

فرصت شغلی برای دانشجویان بین‌المللی در مرزبانی کانادا

مرزبانی کانادا از این هفته پذیرش رزومه برای تجربه شغلی موقت مختص به دانشجویان در سال ۲۰۲۴ را بازگشایی کرده است. دانشجویان بین‌المللی نیز واجد شرایط هستند، اما اولویت با کانادایی‌ها و افراد مقیم خواهد بود.

 

کانادا در مسیر استقبال از تعداد مهاجران جدید در سال ۲۰۲۳
توصیه افسران مهاجرتی CBSA به دانشجویان بین المللی برای ورود به کانادا

 

این فرصت‌های شغلی که در استان‌های مختلف قرار دارند در بهار و تابستان ۲۰۲۴ نیمه‌وقت و در پاییز ۲۰۲۴ و زمستان ۲۰۲۵ تمام‌وقت هستند. دستمزد ساعتی در نظر گرفته شده بین ۱۶ تا ۳۴ دلار است. واجدین شرایط باید به سن قانونی رسیده باشند، در حال حاضر دانشجوی تمام وقت باشند و در پاییز ۲۰۲۴ نیز به تحصیل تمام‌وقت بپردازند.

 

افرادی که برای این فرصت شغلی موقت پذیرفته می‌شوند، در کنار افسران خدمات مرزبانی کانادا (CBSA)، در فرودگاه‌های بین‌المللی، مرکز خدمات پستی بین‌المللی، خدمات دریایی، و مرکز مخابرات و ارتباطات به کار و کسب تجربه می‌پردازند.

 

پذیرفته‌شدگان در کبک، در فرودگاه پی‌یر ترودو در دوروال، مرکز خدمات پستی بین‌المللی جزیره مونترال و فرودگاه بین‌المللی کبک سیتی مشغول به کار می‌شوند.

دانشجویان بین‌المللی که واجد شرایط باشند نیز می‌توانند برای این فرصت‌های شغلی اقدام کنند. اما اولویت استخدام با کانادایی‌ها و افراد مقیم و همچنین دانشجویان رشته‌های مرتبط، مثل جرم‌شناسی یا حقوق، خواهد بود.

 

مهلت ارسال درخواست تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳ است. اما چون فرآیند استخدام در مرزبانی کانادا طولانی است و در چندین مرحله انجام می‌شود، از متقاضیان خواسته شده تا در اسرع وقت اقدام کنند.

 

اطلاعات بیشتر:

https://emploisfp-psjobs.cfp-psc.gc.ca/srs-sre/page01.htm?poster=1322&lang=en

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top