12 شغل پرتقاضا در کانادا برای 2023-2024

مشاغل مورد نیاز در کانادا

اقتصاد در حال رشد کانادا و کمبود استعداد، این کشور را وادار می کند تا مهاجران زیادی را دعوت کند. مردم از سراسر جهان نیز به دلیل زیبایی بی نظیر، سبک زندگی مجلل، درآمد دلاری و بسیاری از مزایای هیجان انگیز دیگر ترجیح می دهند در کانادا زندگی کنند.

 

درخواست های معوقه مهاجرت به کانادا کاهش می یابد
اشتغال در سراسر کانادا بیش از 100000 نفر افزایش می یابد

 

مانند سال های گذشته، برنامه های مهاجرتی کانادا برای سال های 2023-2024 رو به رشد است و مهاجران را مجبور می کند که به مهاجرت به کانادا فکر کنند. وقتی شانس مهاجرت خوب باشد، طبیعی است که افراد مشاغل مورد نیاز در کانادا را بررسی کنند، زیرا این عاملی است که بیشترین اهمیت را در تصمیم شما برای مهاجرت به کانادا دارد.

 

در اینجا ما اطلاعاتی درباره مشاغل مورد نیاز در کانادا برای سال های 2023-2024 جمع آوری کرده ایم. اگر علاقه مند هستید یا قصد دارید در سال های آینده به کانادا مهاجرت کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

 

مشاغل مورد نیاز در کانادا برای سال های 2023-2024

 

1. داروساز

داروسازان نقش حیاتی در عملکرد سیستم مراقبت های بهداشتی کانادا دارند. از این رو فرصت های شغلی در این زمینه برای متخصصان مساعد است. داروسازان در سراسر کانادا تقاضای زیادی دارند. در کانادا، یک داروساز دارای مجوز می تواند به راحتی یک موقعیت پردرآمد با حقوق متوسط حدود 93093 دلار در سال پیدا کند که برای زندگی در کانادا بدون هیچ مشکل مالی کاملاً کافی است.

 

2. مدیر پروژه

شرکت هایی در کانادا به دنبال مدیران پروژه هستند. افراد حرفه ای مسئول برنامه ریزی و مدیریت پروژه و همچنین اطمینان از تحویل به موقع آنها هستند. در کانادا مشاغلی برای مدیران پروژه های شایسته در زمینه های مهندسی، بازاریابی، فروش و سایر زمینه ها وجود دارد. مدرک تحصیلی در مدیریت پروژه می تواند شغل خوبی را با یک حقوق خوب برای شما به ارمغان بیاورد و با تجربه به رشد خود ادامه می دهید. در کانادا، یک مدیر پروژه تقریباً 91000 دلار کانادا در سال درآمد دارد.

 

3. مهندس

رشته مهندسی یک رشته به طور مداوم در حال رشد با تقاضای روزافزون برای استعداد است. مهندسان متعلق به چندین رشته در کانادا مورد تقاضا هستند. مشاغل زیادی در کانادا برای مهندسان برق، مهندسان مکانیک، مهندسان عمران، مهندسان نرم افزار و مهندسان هوافضا وجود دارد. به عنوان یک مهندس در کانادا، می توانید انتظار داشته باشید که سالانه حدود 100000 دلار کانادا درآمد داشته باشید.

 

4. مدیر منابع انسانی

یک کسب و کار تنها در صورتی می تواند پیشرفت کند که افراد مناسبی که در رشد آن مشارکت دارند استخدام شوند. مدیران منابع انسانی برای یافتن مهارت های مناسب و اطمینان از عملکرد یک شرکت پاسخگو هستند. متخصصان منابع انسانی جزو با ارزش ترین بازیگران موفقیت یک شرکت هستند و صرف نظر از رشته مورد نیاز در کانادا هستند. حقوق اولیه افسر منابع انسانی در کانادا حدود 70000 دلار کانادا در سال است که با گذشت زمان و تجربه افزایش می یابد.

 

5. پرستار 

مراقبت های بهداشتی تمرکز اصلی در کانادا است. از آنجایی که این کشور دارای جمعیت سالخورده قابل توجهی است، مطمئناً نیاز به متخصصانی وجود دارد که قادر به ارائه مراقبت مناسب و واقعی به آنها باشند. در نتیجه، پرستاران می توانند در هر نقطه از کانادا شغل پیدا کنند. یک پرستار ثبت نام شده در کانادا به طور متوسط سالانه 75000 دلار کانادا حقوق دریافت می کند.

 

6. توسعه دهنده نرم افزار

همانطور که شرکت ها تصمیم به دیجیتال شدن می گیرند، نیاز به توسعه دهندگان نرم افزار در سراسر جهان از جمله در کانادا افزایش یافته است. با مقیاس دستمزد حدود 53000 دلار کانادا در سال، یک توسعه دهنده نرم افزار با استعداد احتمالاً مشاغل خوب زیادی در کانادا پیدا خواهد کرد. از آنجایی که توسعه دهندگان نرم افزار حقوق مناسبی در کانادا دارند، اقامت و زندگی در کانادا برای آنها نسبتاً ساده است. انتاریو و بریتیش کلمبیا دارای بیشترین تعداد مشاغل موجود برای توسعه دهندگان نرم افزار در کانادا هستند.

 

7. حسابدار

نظارت بر بودجه، سود و مخارج یک شرکت دشوار است، تخصص مالی را الزامی می کند و حسابداران را به بخشی جدایی ناپذیر از عملیات کلی شرکت تبدیل می کند. تقاضا برای حسابداران با استعداد در کانادا زیاد است و حسابداری را به یکی از پردرآمدترین حرفه ها در کانادا تبدیل می کند. حقوق سالانه یک حسابدار در کانادا 59100 دلار کانادا است. به عنوان یک متخصص در این زمینه، می توانید در تورنتو، ونکوور، مونترال، کلگری، اتاوا و سایر شهرهای کانادا به دنبال کار باشید.

 

8. جوشکار

پیشرفت سریع مستمر در بخش تولید، نیاز به جوشکاران بسیار آموزش دیده و ماهر را برانگیخته است. جوشکار در صنایع مختلف از جمله ساختمان و معدن مورد نیاز است. علاوه بر این، جوشکاری یک رشته کاری است که در واقع به مدرک دانشگاهی پرهزینه نیاز ندارد، اما هزینه خوبی دارد. در کانادا، میانگین حقوق ساعتی متخصصان در محل کار 35 دلار کانادا است.

 

9. مدیران توسعه تجارت

نحوه عملکرد کسب و کارها در طول زمان به طرز چشمگیری تغییر کرده است. کسب‌وکارها، برخلاف گذشته، اکنون نیاز بیشتری به مدیران توسعه کسب‌وکار ماهر دارند. مدیران و مشاوران توسعه کسب و کار در تمام استان ها و مناطق در کانادا مورد نیاز هستند. شما می توانید به عنوان یک متخصص واجد شرایط در این زمینه بین 68400 تا 108300 دلار در سال پیش بینی کنید. اگر مهارت های باورنکردنی و تجربه چشمگیر داشته باشید، می توانید حتی بیشتر به دست آورید.

 

10. پزشکان

کانادا بخش قابل توجهی از جمعیت مسن را دارد که بیشتر به پزشک نیاز دارند. در نتیجه، پزشکان و درآمد آنها در کانادا به طور مداوم در طول زمان افزایش یافته است. پزشکان ماهر و متخصص می توانند موقعیتی با حقوق بسیار خوب در کانادا بسازند. در کانادا، پزشک به طور متوسط سالانه حدود 354000 دلار کانادا درآمد دارد. اگر متخصص باشید، می توانید درآمد بسیار بیشتری کسب کنید.

 

11. کارشناس بازاریابی

همه اهمیت بازاریابی در بازار رقابتی امروز را درک می کنند. کارشناس بازاریابی که به کسب و کارها در اجرای برنامه های بازاریابی به صورت آنلاین و آفلاین کمک می کنند، از جمله افرادی هستند که به راحتی می توانند در کانادا شغل پیدا کنند. مشاغل بازاریابی بهترین شانس را برای موفقیت در کانادا برای تازه واردها فراهم می کند. بازاریابان سطح ورودی حدود 35000 دلار در سال دریافت می کنند. سه شهر اصلی کانادا که در حال حاضر بیشترین تعداد بازاریاب را دارند عبارتند از ونکوور، تورنتو و مونترال.

 

12. نمایندگان خدمات مشتری

به دنبال همه‌گیری COVID-19، بسیاری از مشاغل فروشگاه‌های فیزیکی خود را به نفع فروشگاه‌های دیجیتال بسته‌اند. همه آنها به نمایندگان خدمات مشتری در نتیجه برای حل سؤالات مشتری و رسیدگی به مسائل نیاز دارند. بنابراین هیچ اشکالی برای Live in Canada به عنوان نماینده خدمات مشتری وجود ندارد، زیرا مشاغل متعددی برای نمایندگان خدمات مشتری در کانادا وجود دارد. نمایندگان خدمات مشتری معمولی در کانادا تقریباً 34654 دلار در سال درآمد دارند.

 

کانادا یک کشور واقعاً مترقی است که مهاجران را برای مقاصد آموزشی و حرفه ای می پذیرد. اگرچه بازار کار کانادا در چند سال اخیر به‌ویژه پس از کووید-19 به‌طور اساسی تغییر کرده است، اما هنوز جا برای افراد باهوشی وجود دارد که بخواهند شغل خود را در زمینه‌های مورد علاقه خود پیش ببرند.

 

اگر در هر یک از مشاغل مورد نیاز در کانادا مهارت بالایی دارید، می توانید کاندیدای واجد شرایط برای مهاجرت به کانادا در سال 2023 و بعد از آن باشید. برای اطلاع از گزینه ها و فرآیندهای خود، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top