چگونه به عنوان آرایشگر به کانادا مهاجرت کنیم؟

چگونه به عنوان آرایشگر به کانادا مهاجرت کنیم؟

چگونه به عنوان آرایشگر به کانادا مهاجرت کنیم؟ اگر نمیدانید قصد دارید به عنوان آرایشگر از به کانادا مهاجرت کنید، خوش شانس هستید! آرایشگاه ها در سراسر کانادا تقاضای زیادی دارند و شما می توانید ویزای اقامت دائم کانادا را با یک شغل یا پیشنهاد شغلی دریافت کنید.

 

چگونه به عنوان آشپز به کانادا مهاجرت کنیم؟
چگونه به عنوان راننده کامیون به کانادا مهاجرت کنیم؟

 

احتمالاً خوانده اید که دریافت پیشنهاد شغلی برای مهاجرت به کانادا برای واجد شرایط بودن برای اکسپرس اینتری ضروری است. فرآیند اکسپرس اینتری؛ با این حال، به عنوان یک آرایشگر، گزینه های دیگری برای دریافت ویزای کانادا از همان ابتدا دارید.

 

آرایشگران می توانند برای مهاجرت به کانادا به عنوان بخشی از برنامه مهاجرت به کانادا اقدام کنند. نیاز دولت به آرایشگران شاغل در کانادا به قدری قوی است که آنها این شغل را در مشاغل هدف قرار داده اند که به عنوان “فهرست NOC – فهرست کد شغلی ملی” نیز شناخته می شود.

 

کد آرایشگاه ها در NOC 6341 است.

این یک فرصت عالی برای آرایشگران با مدرک در سراسر جهان است که امیدوارند در کانادا مستقر شوند یا کار کنند.

 

اکسپرس اینتری به کانادا به هیچ وجه کلاس ویزا را تشکیل نمی دهد. این یک رویکرد (یا پایگاه داده) است که توسط اداره مهاجرت کانادا برای انتخاب مناسب ترین متقاضیان برای درخواست ویزای اقامت دائم استفاده می شود و در این مثال، به عنوان یک آرایشگر که به دنبال مهاجرت به کانادا است، ویزای تجارت ماهر فدرال مهاجرت کانادا را بررسی خواهیم کرد. و برنامه نامزد استانی.

 

همچنین ممکن است به این موارد علاقه مند شوید: گرم ترین مکان های کانادا در زمستان برای مسافران

 

آرایشگران از سراسر جهان در صورت داشتن مهارت‌ها، تجربه و گواهینامه‌های مناسب در کشور محل اقامت خود، واجد شرایط ورود سریع برای آرایشگاه‌ها در کانادا هستند.

 

آرایشگرانی که به دنبال مهاجرت به کانادا برای کار در رده NOC 6341 هستند، ممکن است تحت عناوین زیر استخدام شوند:

آرایشگر

شاگرد آرایشگر

صاحب سالن زیبایی

تکنسین رنگ مو

رنگ مو

کارشناس مراقبت از مو

آرایشگاه

شاگرد آرایشگاه

متخصص آرایش مو

آرایشگاه مردانه

آرایشگر کلاه گیس

 

نقش‌هایی که آرایشگران ایفا می‌کنند ممکن است برای این دسته خاص NOC 6341 اعمال شود.

 

همچنین ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید: نحوه مهاجرت به کانادا

چگونه به عنوان آرایشگر به کانادا مهاجرت کنیم؟

مرحله اولیه روش مهاجرت به کانادا، تعیین امتیاز کانادایی شما برای مهاجرت و اکسپرس اینتری با سیستم رتبه بندی جامع کانادا است.

امتیاز CRS را می توان به دلیل (در میان بسیاری از دلایل دیگر) به دست آورد

سن

صلاحیت های

توانایی انگلیسی

توانایی فرانسوی

مهارت های شریک زندگی شما

تجربه کاری

 

این عناصر علاوه بر دادن امتیاز مهم CRS به شما، به امتیاز کلی مهاجرت شما نیز کمک می کنند، که باید برابر یا بیشتر از نمره کل 67 باشد.

 

ارزیابی مهارت برای مهاجرت به کانادا به عنوان آرایشگر

تأیید توانایی ها، تجربه و گواهی های آرایشگری شما به عنوان ارزیابی مهارت ها شناخته می شود و دو وظیفه دارد.

هدف اول مهارت‌های ارزیابی آرایشگاه در کانادا: اگر در ارزیابی مهارت‌ها موفق شوید، می‌توانید امتیاز لازم را برای هر یک از CRS اکسپرس انتری و برنامه‌های نهایی فدرال Skilled Trades کسب کنید.

هدف دوم ارزیابی مهارت آرایشگری در کانادا: ارزیابی عالی شما از مهارت‌هایتان می‌تواند برای کسب مدرک شما مورد استفاده قرار گیرد، بنابراین ارزیابی توانایی‌های آرایشگری شما به این معنی است که از روز اول یک آرایشگر در کانادا خواهید بود.

 

مشاغل آرایشگری در کانادا

مشاغل ذکر شده در لیست NOC کانادا به عنوان “در تقاضا” طبقه بندی می شوند. کد 6341 آرایشگاه چند سالی است که با امکانات فراوان در سراسر کشور در این لیست قرار دارد.

 

چگونه به عنوان آرایشگر به کانادا مهاجرت کنیم؟ اگر شما یک مقیم دائم کانادا به تازگی واجد شرایط و با مهارت بالا هستید، می توانید از روز اول به صورت تمام وقت مشغول به کار شوید، چه به عنوان کارگر مستقیم یا پیمانکار یا خوداشتغال. موقعیت های آرایشگری در کانادا نسبت به مشاغل در کشورهایی مانند انگلستان، اروپا و آسیا سودآورتر است و قانون استخدام کانادا برای اطمینان از تعادل بین کار و زندگی مناسب است. علاوه بر این، آرایشگران در کانادا به شدت اتحادیه هستند. اگرچه در برخی از نقاط جهان مانند یک کلمه منفی به نظر می رسد، اما حمایت از حقوق و شرایط کاری بهتر در سراسر کشور ضروری است.

 

آرایشگران می توانند بخشی از آرایشگاه ها باشند و می توانند به انجمن زیبایی متحد کانادا بپیوندند.

 

مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا متخصص ویزای آرایشگاه زنانه در کانادا با یک میز انحصاری Skilled Trades است که نه تنها برای رسیدگی به مدارک مهاجرت شما و همچنین برای اطمینان از ثبت نام شما برای کار از همان ابتدا کاملاً مناسب است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top