میزان تمکن مالی و برای برنده لاتاری گرین کارت

تمکن مالی برای لاتاری گرین کارت

اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به هر کشوری مرسوم است. روال تمکن مالی بر آن است که شما بعد از اخذ اقامت سربار دولت آن کشور نباشید. اما این موضوع دارای پیچیدگی هایی نیز هست. در مورد برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا،  یک برنده لاتاری باید بتواند مامور سفارت را قانع کند که نیاز مالی ندارد و در صورت مهاجرت سربار دولت آمریکا نمیشود. اما میزان تمکن مالی و برای برنده لاتاری چقدر است؟

 

برای راهنمایی بیشتر درباره مراحل بعدی لاتاری گرین کارت آمریکا ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

اثبات تمکن مالی

اثبات تمکن مالی توسط خود مهاجر با ارائه اسناد املاک منقول و غیر منقول و ارائه لیست دارایی ها در کشور مبداء. دقت کنید بسیاری کلاهبرداری ها از این روش صورت میگیرد که ما سعی بر آگاهی دادن به شما داریم.  برای مهاجرت به امریکا اثبات تمکن مالی کافیست.

 

از شانس زندگی در ایالات متحده استفاده کنید و برای قرعه کشی رسمی گرین کارت ایالات متحده برای سال 2025 درخواست دهید!

 

ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا با ویزاشی

 

تمکن مالی به چندین روش قابل اثبات است. جدای از تمکن حتی میتوانید اسپانسر داشته باشید اما ما اسپانسر را توصیه نمیکنیم. به تبلیغات تغلبی فروش اسپانسر توجه نکنید. شما نیاز به اسپانسر ندارید. برای مهاجرت به امریکا اثبات تمکن مالی کافیست. میتوانید مطابق جدول خط فقر ایالات متحده، مبالغی در حساب خود واریز کنید و پس از دریافت گواهی از بانک که موجودی شمارا به دلار تصدیق میکند حسابتان را مجدد خالی کنید. حال همان برگه گواهی بانک برای شما حکم سند تمکن مالی شمارا بازی خواهد کرد. این کار را یک هفته قبل از سفر برای اینترویو انجام دهید.

 

در صورتی که ملک به نامتان است، پس از ارزش گزاری توسط کارشناس رسمی دادگستری، سندش را ترجمه کنید و ترجمه سند را به همراه خودتان ببرید. تاکید میکنیم مجدد که شما نیاز به اسپانسر نخواهید داشت اما در صورت داشتن یک اسپانسر پروسه کاری شما بهتر انجام خواهد شد. ضمنا روال معرفی اسپانسر به شکل زیر است. اسپانسر قرار است اظهار کند که حاضر است شما را از نظر مالی حمایت کند، اما چه طوری؟ خیلی ساده است! فرمی هست به نام «I-134» یا Affidavit of Support‎‏ ‏که اسپانسر شما باید آن را امضا کند و بعد به یک محضر ببرد تا گواهی امضا بگیرد (روی فرم یک مهر می زنند و تمام).. فردی که اسپانسر شما می شود باید خود ساکن آمریکا بوده و آن قدر توان مالی داشته باشد تا بتواند شما را ساپورت کند.

 

میزان تمکن مالی و برای برنده لاتاری

تعداد افراد خانوادهمبلغ به دلار
114715 تا 17000 دلار
219915 تا 22000 دلار
325115 تا 27000 دلار
430315 تا 32000 دلار
535515 تا 37000 دلار
640715 تا 42000 دلار
745915 تا 47000 دلار
851115 تا 55000 دلار

 

 

راهنمای کامل تصویری تکمیل فرم DS260  برای برندگان لاتاری 2024

 

 

خبر خوب وِِیژه برندگان لاتاری 2024

خبر خوب این که موسسه ویزا شی با سال ها تجربه در امر لاتاری در کنار شما دوستان عزیز می باشد.

شما میتوانید بعد از قبولی یک وقت مشاوره رزرو کنید و با کارشناسان ما دربازه مراحل لاتاری آکاهی های لازم را کسب کنید.

 

فرم مشاوره برندگان لاتاری گرین کارت

 

همچنین میتوانید تمام مراحل لاتاری شامل تکمیل فرم – ترجمه مدارک- خدمات سفارتی – خدمات پزشکی و واکسیناسیون و… را به ما بسپارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top