نحوه اجاره مسکن در ایالات متحده: آموزش گام به گام

یک شهر را انتخاب کنید و از هزینه اجاره مطلع شوید

ابتدا باید در مورد منطقه ای که می خواهید در آن زندگی کنید تصمیم بگیرید. سپس تصمیم بگیرید که چقدر می توانید برای اجاره پرداخت کنید. این شروع شما خواهد بود که براساس آن باید تصمیم بگیرید که آیا آپارتمانی را جداگانه اجاره کنید یا آن را با شخصی به اشتراک بگذارید.

 

یک وب سایت خوب برای کمک به شما در نشان دادن میانگین هزینه مسکن در منطقه، RentoMeter است:

 

https://www.rentometer.com/

این دارای آمار قیمت اجاره در اکثر شهرهای ایالات متحده است.

 

تصمیم بگیرید که آیا از خدمات یک مشاور املاک استفاده می کنید یا خودتان مسکن پیدا می کنید

آژانس املاک و مستغلات راه خوبی برای صرفه جویی در زمان و یافتن بهترین گزینه است. اما یک نکته مهم برای دانستن وجود دارد. چه کسی به مشاور املاک پول می دهد؟ شما یا صاحبخانه؟

 

به عنوان مثال، در نیویورک، شما باید به یک مشاور املاک برای خدمات او پول پرداخت کنید. چقدر؟ اجاره یک ماهه یعنی اگر اجاره بها 2000 دلار باشد، باید 2000 دلار اضافی برای خدمات آنها بپردازید.

 

اما در شهرهای کوچک ممکن است درست برعکس باشد. بر اساس قوانین بسیاری از ایالت ها، خدمات ملکی توسط صاحبخانه پرداخت می شود. به همین دلیل است که استفاده از خدمات متخصصان جستجوی املاک اشکالی ندارد – آنها انواع مناسب را انتخاب می کنند، بازدید از آپارتمان ها را ترتیب می دهند و شرایط قرارداد اجاره را توضیح می دهند.

 

از جامعه مهاجران بخواهید که به شما کمک کنند

یک راه آسان و ارزان برای یافتن آپارتمان این است که در فیس بوک در گروه های مهاجر بنویسید که به دنبال آپارتمان در منطقه هستید. این احتمال وجود دارد که یکی از هموطنان شما به دنبال همسایگان باشد.

 

از وب سایت های خاص استفاده کنید

بهترین وب سایت ها برای یافتن خانه در ایالات متحده عبارتند از:

 

https://airbnb.com

ابزار اصلی برای یافتن مسکن برای کوتاه مدت. می‌توانید پس از ورود، از آن استفاده کنید تا فوراً ساکن شوید و شروع به جستجوی یک گزینه طولانی مدت کنید.

 

https://www.craigslist.org/

محبوب ترین تابلوی تبلیغاتی در ایالات متحده آمریکا. در آنجا می توانید گزینه هایی برای اجاره پیدا کنید، اما برخی از کلاهبرداران وجود دارند و باید بسیار مراقب باشید. کلید موفقیت در جستجوی Craigslist این است که هر روز به‌روزرسانی‌های سایت را بررسی کنید. شما باید اولین کسی باشید که متوجه بهترین پیشنهاد می شود و از آن استفاده می کند.

 

https://www.forrent.com/

مزیت اصلی این وب سایت ارائه اطلاعات دقیق در مورد ساختمان های آپارتمانی است. شما می توانید نه تنها آنچه در خود آپارتمان است، بلکه تمام مزایای ساختمان را نیز ببینید.

 

https://www.apartmentguide.com/

یک منبع با کیفیت با فیلترهای دقیق برای یافتن محل اقامت و با تورهای آنلاین، فیلم ها و عکس ها برای اکثر گذینه های موجود.

.

http://www.homefinder.com/

کاتالوگ عظیم مسکن در سراسر کشور.

با شرکت مدیریت املاک تماس بگیرید

ساختمان های آپارتمانی بزرگ در 99 درصد موارد توسط شرکت های مدیریت املاک اداره می شوند. معمولا تبلیغات شرکت در ورودی مجتمع قرار می گیرد. یا می توانید به سادگی “property manager” و نام شهری را که می خواهید آپارتمان اجاره کنید را در گوگل جستجو کنید. با این مخاطبین تماس بگیرید و بپرسید که آیا آپارتمانی برای اجاره دارند یا خیر.

 

برای اجاره مسکن در چنین مجتمع هایی باید سابقه اعتباری مناسب و درآمد پایدار داشته باشید. هر شرکتی شرایط متفاوتی دارد اما معمولاً باید مبلغی 3 برابر بیشتر از اجاره مسکن به دست آورد. یعنی اگر اجاره بها 1000 دلار در ماه است، باید 3000 دلار در ماه درآمد داشته باشید و بتوانید آن را ثابت کنید.

 

نکات مهم برای اجاره مسکن در ایالات متحده

در آمریکا، اکثر صاحبخانه ها یک سپرده امنیتی می گیرند: پولی که صاحبخانه برای تمام مدت اجاره شما نگه می دارد. در اغلب موارد، سپرده تضمینی معادل 1 ماه اجاره است. بنابراین باید آماده پرداخت برای ماه اول به علاوه سپرده تضمینی باشید. وقتی از آپارتمان را پس میدهید می‌توانید آن را پس بگیرید و آن را در همان شرایطی که در زمان شروع زندگی در آنجا بود رها کنید. در صورت وارد آمدن خسارت به ملک، وجه از ودیعه اخذ می شود.

 

همیشه قرارداد اجاره ای را امضا کنید که حاوی تمام شرایط و ضوابط اجاره نامه شما باشد: دقیقاً چه زمانی باید پرداخت کنید، میزان جریمه دیرکرد چقدر است، مسئولیت شما چیست و صاحبخانه چه مسئولیتی دارد. حتی اگر اتاقی را اجاره می کنید، قراردادی را امضا کنید که شامل تمام جزئیات باشد.

 

اجاره را فقط پس از امضای قرارداد پرداخت کنید.

به تبلیغاتی که آپارتمان های لوکس را با قیمت های پایین تر از بازار ارائه می دهند اعتماد نکنید.

از همه چیزهای شکسته یا آسیب دیده در هنگام تحویل گرفتن عکس بگیرید. این مهم است، زیرا ممکن است سپرده امنیتی خود را به دلیل از دست دادن جزئیات کوچک از دست بدهید.

در مورد تغییراتی که می توانید در آپارتمان ایجاد کنید صحبت کنید.

در مورد شرایط بازگرداندن سپرده بحث کنید.

 

مهاجرت به آمریکا- راهنمای 2022-2023
در چند مرحله می توانید گرین کارت آمریکا دریافت کنید
زندگی در آلمان در مقابل ایالات متحده آمریکا: کدام بهتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top