نکات بسیار مهم برای ثبت نام قطعی و مطمئن در لاتاری گرین کارت 2025

ثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025

ثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025: هرگز به هیچ عنوان اگر نمی توانید در لاتاری شرکت کنید و از پر کردن فرم ها اطلاعاتی ندارید به ثثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025 اقدام نکنید. در واقع شما با این کار جای فرد دیگری را گرفته و شانس افراد دیگر را می سوزانید. اگر قصد جدی دارید حتما از افراد حرفه ای کمک بگیرید. این دسته افراد یا موسسه های مهاجرتی که لاتاری را انجام می دهند؛ به دلیل تجربه های زیاد خطا نکرده و با دقت تمام مدارک شما را کامل در فرم وارد می کنند.

 

صرفا اینکه شما ثبت نام کنید و آخر ثبت نام پیام موفقیت آمیز بودن بگیرید و رسید و کد رهگیری یا همان confirmation number داشته باشید دلیلی بر صحت ثبت نام و شرکت دادن شما در قرعه کشی نیست. یک مثال ساده تر برای شما بزنم: شما اطلاعات فیک وارد کنید و به جای عکس، عکس درخت، پرنده، پروانه یا هر چیز دیگه ای وارد کنید، در آخر سایت به شما پیام موفق بودن ثبت نام و کد رهگیری میدهد، اما آیا به نظرتان آن ثبت نام وارد قرعه کشی میشود ؟؟؟ خیر چون همه اطلاعات و عکس بعدا چک می شود و همین زمان بر بودن چک کردن اطلاعات یکی از دلایلی هست که نتیجه ی ثبت نام و برنده‌ها سال بعد اعلام می شوند.

 

زمان بندی لاتاری مشخص شده و هرگز تمدید نمی شود. برخی افراد به اشتباه فکر می کنند؛ زمان ثبت نام لاتاری تمدید شده و مجدد تکرار می شود؛ به همین دلیل برای شرکت در لاتاری عجله نمی کنند و به لحظات آخر موکول می کنند. زمان بندی لاتاری سالیانه اعلام می شود و بر اساس آن نیز قوانین وضع می شود. همچنین در ادامه باید گفت که این تاریخ هرگز متوقف یا تمدید نخواهد شد. برای مثال از تاریخ اعلام شده هیچ توقفی برای ثبت نام ایجاد نشده و هر روز و هر ساعت اجازه ثبت نام در تاریخ مشخص شده را خواهید داشت. لاتاری یک فرصت جهانی است و به زمان و مکان واحدی محدود نمی شود؛ پس باید در زمان مقرر به سایت آن رجوع کنید و اطلاعات خود را وارد کنید.

 

لازم است بدانید هر ساله بیش از ۵۰ درصد از ثبت نام های لاتاری قبل از ورود به قرعه کشی از لیست اپلیکیشن های مجاز حذف میشوند که علت این امر اشتباه در ثبت نام است. ضمنا اگر پس از برنده شدن هم در سفارت اشتباهی در ثبت نام لاتاری اتفاق افتاده باشد که در مصاحبه مشخص شود، آن تقاضا رد خواهد شد و به ویزا نخواهد رسید. پس برای ثبت نام لاتاری به کافی نت ها و اشخاص کم اطلاع مراجعه نکنید. هرساله بسیاری از برندگان که به علت ثبت نام اشتباه از اخذ ویزا باز مانده اند. شما میتوانید پروسه ثبت نام خود را به کارشناسان مجرب ما بسپارید.

 

رزرو ثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025

به پاس اعتماد شما همراهان عزیز ویزاشی، امسال هم برای ثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025 آمریکا در خدمتتان هستیم.

 

با توجه به حجم بالای متقاضیانی که قصد دارند فرآیند ثبت نام را به کارشناسان ما بسپارند و نیز به درخواست خود متقاضیان عزیز از امروز رزرو ثبت نام لاتاری در دسترس شما دوستان قرار دارد.

 

کافیست فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 را تکمیل و سپس به شماره 09923486761 در واتس اپ پیام دهید تا فرآیند بررسی اطلاعات و رزرو انجام و به محض شروع فرآیند ثبت نام، ورود اطلاعات در سایت مربوطه انجام و تاییدیه ثبت نام برایتان ارسال شود‌.

 

هزینه پیش ثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025

مجرد
ازدواج نکرده / مطلقه/همسر فوت شده
150 هزار تومان

متاهل یک شانسه
تنها یک نفر به عنوان کیس اصلی ثبت نام خواهد شد.
200 هزار تومان

متاهل دو شانسه
شما و همسرتان دو ثبت نام خواهید داشت.
250 هزار تومان

هر فرزند
فرزندان زیر 21 سال
30 هزار تومان

 

پاسخ به تمام سوالات لاتاری گرین کارت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top