هزینه ثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025 چقدر است؟

هزینه ثبت نام در لاتاری گرین کارت

در حال حاضر برای ارسال درخواست الکترونیکی قرعه کشی هزینه ای دریافت نمیشود. اما، چنانچه انتخاب شوید و برای ویزای اقامتی دائم تقاضا کنید باید کلیه هزینه های لازم برای صدور روادید را در زمان درخواست روادید  و مصاحبه مستقیماً به صندوق کنسولی سفارتخانه و یا کنسولگری آمریکا پرداخت کنند.

 

اگر شما از انتخاب شدگانی باشید که در آمریکا زندگی میکنند و تقاضای تغییر وضعیتشان را به اداره مهاجرت و تابعیت میفرستید، هزینه های لازم را مستقیماً به اداره مهاجرت و تابعیت آمریکا خواهید فرستاد. جزییات مربوط به هزینه های مهاجرت و صدور روادید گونه گون همراه با اطلاعیه توسط تارنمای قرعه کشی گرین کارتwww.dvlottery.state.gov برای انتخاب شدگان فرستاده خواهد شد.

 

زمان ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 مشخص شد

 

زمان ثبت نام در لاتاری 2025

در اطلاعیه های سایت لاتاری آمده است که ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 طبق روال هر سال انجام خواهد شد و شیوع کرونا ویروس در فرایند ثبت نام تاثیری ندارد. زمان آغاز ثبت نام لاتاری 2024 در اکتبر 2023 ( مهر 1402 ) و زمان پایان ثبت نام  نوامبر 2023 ( آبان 1402) خواهد بود.

 

رزرو ثبت نام  در لاتاری 2025

به پاس اعتماد شما همراهان عزیز ویزاشی، امسال هم برای ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 آمریکا در خدمتتان هستیم.

 

با توجه به حجم بالای متقاضیانی که قصد دارند فرآیند ثبت نام را به کارشناسان ما بسپارند و نیز به درخواست خود متقاضیان عزیز از امروز رزرو ثبت نام لاتاری در دسترس شما دوستان قرار دارد.

 

کافیست فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت را تکمیل و سپس به شماره 09923486761 در واتس اپ پیام دهید تا فرآیند بررسی اطلاعات و رزرو انجام و به محض شروع فرآیند ثبت نام، ورود اطلاعات در سایت مربوطه انجام و تاییدیه ثبت نام برایتان ارسال شود‌.

 

هزینه ثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025

مجرد
ازدواج نکرده / مطلقه/همسر فوت شده
150 هزار تومان

متاهل یک شانسه
تنها یک نفر به عنوان کیس اصلی ثبت نام خواهد شد.
200 هزار تومان

متاهل دو شانسه
شما و همسرتان دو ثبت نام خواهید داشت.
250 هزار تومان

هر فرزند
فرزندان زیر 21 سال
30 هزار تومان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top