هزینه درخواست ویزای دانشجویی انگلیس 200 درصد افزایش یافت

هزینه درخواست ویزای دانشجویی انگلیس

هزینه درخواست ویزای دانشجویی انگلیس 200 درصد افزایش یافت: انگلیس از افزایش هزینه ویزای دانشجویی و توریستی خبر داد.

 

تغییر قوانین ویزای تحصیلی دوگانه استرالیا برای دانشجویان خارجی

 

طبق بیانیه روز جمعه وزارت کشور انگلیس، هزینه ویزای بازدید برای کمتر از شش ماه از 15 پوند به 115 پوند افزایش می یابد، در حالی که هزینه ویزای دانشجویی از 127 پوند به 490 پوند افزایش می یابد. وزارت کشور گفت که این افزایش ها دولت را قادر می سازد تا بودجه بیشتری را برای بخش عمومی در اولویت قرار دهد.

 

در بیانیه افزوده شده است که درآمد حاصل از هزینه های دریافت شده نقش حیاتی در توانایی وزارت کشور برای اجرای یک سیستم مهاجرت و ملیت پایدار دارد.این تغییرات کمتر از شش ماه پس از اعلام افزایش هزینه‌های درخواست ویزا و هزینه‌های بهداشتی توسط بریتانیا صورت می‌گیرد.

 

اگر بخواهیم پرداخت بیشتر به کارکنان بخش دولتی را در اولویت قرار دهیم، این پول باید از جای دیگری تامین شود، زیرا من آمادگی وضع مالیات مردم را ندارم و فکر نمی‌کنم وام گرفتن بیشتر درست یا مسئول باشد زیرا ریشی سوناک، نخست وزیر بریتانیا در ماه جولای گفته بود که تورم را بدتر می کند.

 

تغییرات جدید همچنین بر اکثر هزینه‌های مجوز ورود و برخی درخواست‌های مرخصی برای اقامت در بریتانیا از جمله موارد کار و تحصیل و سایر موارد تأثیر خواهد گذاشت.

 

در بیانیه افزوده شده است: «تغییرات امروز شامل افزایش برنامه‌ریزی شده برای هزینه اضافی بهداشت مهاجرت (IHS) نمی‌شود که قرار است بعداً در پاییز معرفی شود.افزایش هزینه ها که مشروط به تصویب مجلس است از 4 اکتبر اجرایی می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top