اعطای ویزای بشردوستانه کانادا برای اتباع افغانستان در سال 2024

-ویزای بشردوستانه کانادا برای اتباع افغانستان

اعطای ویزای بشردوستانه کانادا برای اتباع افغانستان در سال 2024: کشور افغانستان یکی از کشورهایی است که به دست گروه‌های تروریستی مختلف، از جمله طالبان، ناامن شده و مردمان این کشور در رنج و سختی زندگی می‌کنند. در سال‌های اخیر افغانی‌های زیادی از کشور خود مهاجرت کرده و به کشورهای دیگر پناهنده شده‌اند. دولت کانادا برای حمایت از افغانی‌هایی که در کشور خود امنیت جانی ندارند، ویزای بشردوستانه‌ای را در نظر گرفته است.

 

راهنمای درخواست ویزای بشر دوستانه استرالیا برای اتباع کشور افغانستان

 

در سال 2021 دولت کانادا اعلام کرد به انباع کشور افغانستان در طرح بشردوستانه ویزا و اقامت اعطا میکند. همچنسن اعلام کرد که به این افراد تا یکسال کمک مالی خواهد شد.

 

برای واجد شرایط بودن برای این برنامه باید تمام شرایط زیر را داشته باشید:

شما یک تبعه افغانستان هستید
شما خارج از افغانستان هستید
شما راه حل بادوام در کشوری که زندگی میکنید ندارید

-ویزای بشردوستانه کانادا برای اتباع افغانستان

 

طبق اعلام اداره مهاجرت کانادا از اگوست 2021 تا کنون 49 هزار ویزا برای اتباع افغانستان صادر شده است.

ویزای بشر دوستانه کانادا به مهاجران فرصتی منحصر به فرد را برای شروع یک زندگی جدید در کانادا فراهم می کند. این برنامه، به دنبال ایجاد روابط مهاجران با جامعه میزبان و ارتقای همبستگی در میان افراد مختلف است. ویزای بشر دوستانه کانادا به مهاجران توانایی ارتقای تحصیلات، تجربه شغلی و فرهنگی را می دهد و آن ها را به یک عضو فعال و موفق در جامعه کانادا تبدیل می کند.

 

ویزای بشردوستانه کانادا برای افغانها یا (H&C) یک برنامه در زمینه مهربانی و انسان‌دوستی است که به افغان‌هایی که متقاضی مهاجرت به کانادا هستند، داده می‌شود. این افراد می‌توانند تا زمان رسیدگی به اقامتشان در کانادا، اجازه اقامت موقت گرفته و در کانادا بمانند.

 

ویزای بشردوستانه کانادا برای افغانها ربطی به پناهندگی ندارد و به افرادی اعطا می‌شود که دارای شرایط سخت و ویژه‌ای هستند. در صورتی که این افراد مدارکی را ارائه دهند که ثابت کند در کشور خود مورد تهدید، آزار و اذیت قرار خواهند گرفت، می‌توانند این ویزا را دریافت کنند.

 

ویزای بشردوستانه کانادا فرصتی ویژه برای اتباع افغانستان هست تا بتوانند اقامت کشور ی پیشرفته را به دست آورند.

 

موسسه مهاجرتی ویزاشی برای ثبت نام و تکمیل فرم درخواست ویزای بشردوستانه کانادا در کنار شماست.

ویزای بشردوستانه کانادا برای اتباع افغانستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top