پکیج کامل اخذ ویزای توریستی آمریکا- کانادا

میلیون‌ها گردشگر و مهاجر با اهداف گوناگون هرساله به آمریکا و کانادا سفر می‌کنند. افرادی که قصد ورود به این دو کشور را به‌طور موقت دارند، ازجمله گردشگران، کارگران موقت خارجی و دانشجویان خارجی باید پیش از ورود، ویزای موقت دریافت کنند.ایرانی‌ها برای ورود به آمریکا و کانادا با قصد سفر و گردشگری به ویرای توریستی نیاز دارند.

ویزای توریستی آمریکا یا Vistitor visa که با کلاس ویزا B1/B2 مشخص می‌شود، یکی از انواع ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکاست. هدف از صدور این نوع ویزا، اجازه ورود به آمریکا و اقامت کوتاه مدت (کمتر از شش ماه) است. 

 ویزای توریستی کانادا یا همان ویزای ویزیتوری کانادا (Visitor Visa) که نوعی ویزای اقامت موقت است، روشی رایج برای ورود به این کشور است.

 

ویزای توریستی آمریکا-کانادا (2)

در پکیج اخذ ویزای توریستی ایالات متحده و کانادا ، ویزاشی با اقدام همزمان برای این دو نوع ویزا، علاوه بر کم کردن دغدغه اخذ ویزا تجربیات خود را در بررسی تخصصی مدارک ، پرکردن درست فرم ها ، گرفتن وقت سفارت را انجام می دهد.

خبری خوب 

تبدیل ویزای توریستی کانادا به اوپن ورک پرمیت برای ایرانیان

تمامی ایرانیانی که ویزای توریستی و یا تحصیلی را دریافت نمایند و وارد خاک این کشور شوند می‌توانند تا تاریخ فوریه 2024 درخواست ویزای کار باز نمایند

برای این ویزای کار باز هیچگونه شرط و یا محدودیت سنی وجود ندارد و نتیجه آنکه پدرها و مادرها و حتی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها نیز امکان درخواست ویزای کار باز را خواهند داشت. 

توصیه می‌شود متقاضیان ویزای ورک پرمیت بعد از سابمیت درخواست، از خاک کانادا خارج نشوند تا ویزای کار باز را دریافت کنند.

چنانچه همسر متقاضی نیز دارای ویزای توریستی باشد او نیز می‌تواند وارد خاک کانادا شده و درخواست ویزای کار باز نمایند.

اما اگر همسر متقاضی دارای ویزای توریستی نباشد توصیه می‌شود که متقاضی اصلی که دارای ویزای توریستی است بعد از ورود به کانادا و دریافت ویزای کار و انجام یک ماه کار و یا ارائه فیش حقوقی یک ماه، برای همسر خود درخواست ویزای کار باز نماید تا همسر نیز با ویزای پیوست ویزای کار باز وارد خاک کانادا شود. 

چنانچه فرزند یا فرزندان متقاضی اصلی در زمان ورود به کانادا همراه او نباشند متقاضی می‌تواند بعد از دریافت ویزای ورک پرمیت برای آنان نیز درخواست ویزای ویزیتوری نماید تا فرزندان نیز در خاک کانادا به او ملحق شوند.

هزینه اخذ ویزای توریستی آمریکا و کانادا

قیمت پایه عادی: 990 دلار ( معادل ریالی 990 دلار قابل پرداخت میباشد)

 

فرم اخذ ویزای توریستی آمریکا - کانادا

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

جنسیت*
وضعیت تاهل*
سوابق کاری*
آیا تاکنون سابقه ریجکتی از کشوری داشته‌اید؟*