جزیره تیمور در جنوب شرقی آسیا واقع شده و بخشی از ناحیه دریایی جنوب شرق آسیا به‌شمار می‌آید. جزیره تیمور در منتهی‌الیه شرقی مجمع الجزایر اندونزی واقع شده و به دلیل فاصله نزدیک به استرالیا از آب و هوایی خشک برخوردار است. تیمور شرقی بزرگترین و شرقی‌ترین جزیره از جزایر سوندای کوچک است. در شمال این جزیره، تنگه اُمبای، تنگه وِتار و دریای بزرگ باندا واقع شده‌اند. دریای تیمور جزیره را از سمت جنوب از استرالیا جدا می‌کند و استان سوندای شرقی اندونزی در غرب تیمور قرار دارد. 

ویزای کشور تیمور شرقی برای ایرانیان در بدو ورود صادر می شود در این زمینه نیازی به مراجعه به سفارت نبوده و بهتر است که مهر یا برچسب بر روی ویزا زده شود. در صورتی که برای سومین بار از ویزای توریستی کشور تیمور شرقی استفاده می کنید برای دوره های بعد دیگر نیاز به اثبات برخی از مسائل نخواهد بود. اقامت حتی یک روز بیشتر از زمان تعیین شده غیر قانونی است.

 

 

مدارک لازم برای ویزای توریستی تیمور شرقی

d9956190a89298f7b9cb2a7e60365d39

ویزای توریستی تیمور شرقی برای خارجی هایی در نظر گرفته شده است که می خواهند با هدف گردشگری به این کشور سفر کنند. برای یک بار ورود، سی روز اقامت معتبر است و ممکن است یک بار برای همان مدت تمدید شود. در مورد مسافران به Oecussi، ورود چندگانه مجاز است. شهروندان خارجی دارای ویزای توریستی مجاز به انجام هیچ گونه فعالیت حرفه ای در این کشور نیستند.

ویزا معمولاً در بدو ورود در یک نقطه ورودی، بر اساس پرداخت هزینه مقرر و ارائه یک سند مسافرتی قابل قبول با اعتبار حداقل 6 ماه و یک کارت ورود تکمیل شده، درخواست و اعطا می شود.

نیاز به پرداخت هزینه وقت سفارت دارید؟

اگر می‌خواهید هزینه‌های مربوط به سفارت خود را به صورت ارزی پرداخت کنید، ثبت نام کرده، و سپس درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزای توریستی تیمور شرقی

ویزای توریستی تیمور شرقی 30 -40 دلار آمریکا هزینه دارد.

آره. ویزا در بدو ورود برای گردشگرانی که از طریق هوا به فرودگاه بین‌المللی دیلی می‌رسند در دسترس است. با این حال، ویزا هنگام ورود در گذرگاه های مرزی زمینی با اندونزی در دسترس نیست، بنابراین، بسته به اینکه چگونه قصد دارید برای یک سفر توریستی وارد کشور شوید، ممکن است لازم باشد ویزای خود را قبل از ورود دریافت کنید.

آره. برای سفر شهروندان آمریکایی به تیمور شرقی، ویزا لازم است. ویزا معمولا اجازه اقامت 90 روزه در تیمور شرقی را می دهد، اما اگر قصد دارید بیشتر بمانید، امکان تمدید ویزا با هزینه اضافی در این کشور وجود دارد.

ویزای توریستی تیمور شرقی 30 -40 دلار آمریکا هزینه دارد.

ویزای کشور تیمور شرقی برای ایرانیان در بدو ورود صادر می شود در این زمینه نیازی به مراجعه به سفارت نبوده و بهتر است که مهر یا برچسب بر روی ویزا زده شود.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم های درخواست

مدارک

 

جاذبه های توریستی تیمور شرقی