ویزای کشور سنگاپور برای ایرانیان به صورت فرودگاهی صادر نمی‌گردد به همین جهت افرادی که قصد سفر به نیویورک آسیا را دارند، باید قبل از ورود به این کشور شرایط ویزای سنگاپور را بدانند و اقدام به دریافت ویزا توریستی سنگاپور کنند. ویزای این کشور به صورت الکترونیکی صادر می‌گردد ولی شرایط خاص خود را دارد.

همانطور که میدانید بخش زیادی از درامد کشور سنگاپور از طریق صنعت گردشگری تامین میشود. ویزای توریستی سنگاپور 14 روزه می باشد و تا یک ماه بعد از صدور اعتبار دارد و یک بار ورود می باشد یعنی اگر پیش از تمام شدن مدت 14 روزه از این کشور خارج شدید باید مجدد برای ویزای توریستی سنگاپور درخواست دهید.

 سنگاپور در ایران سفارت‌خانه ندارد. شما باید درخواست ویزای خود را یا به صورت آنلاین، یا از طریق یک کارگزار و یا از طریق سفارت سنگاپور در کشورهای همسایه ارائه کنید. ویزای آنلاین سنگاپور در حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان‌بر است و لزومی به ارسال مدارک به سفارت و یا آژانس مسافرتی نیست. برای درخواست ویزای سنگاپور از سفارت نیز لزومی به تعیین وقت سفارت نیست. هزینه درخواست ویزای سنگاپور ۸۵ دلار آمریکا است و برای مدت زمان ۲ ماه نیز معتبر است اما شما فقط می‌توانید تا ۳۰ روز در سنگاپور اقامت داشته باشید.
 

مدارک لازم برای ویزای توریستی سنگاپور

d9956190a89298f7b9cb2a7e60365d39

نکات تکمیلی دریافت ویزای توریستی سنگاپور


شهروندان خارجی از کشورهای بدون معافیت ویزا می توانند برای گردشگری به سنگاپور سفر کرده و در صورت داشتن کارت ورود SG تأیید شده، بسته به ملیت، از 30 تا 90 روز بدون ویزا بمانند.
قانون ویزای سنگاپور همچنین بیان می کند که ملیت های مورد نیاز برای اخذ ویزا نیازی به ویزای ترانزیتی سنگاپور ندارند تا از طریق این کشور به مقصد سوم تحت شرایط خاصی منتقل شوند.
در صورتی که مسافر قصد خروج از منطقه ترانزیت فرودگاه یا مهاجرتی مهاجر در سنگاپور را نداشته باشد و اگر چمدان خود را برای مقصد نهایی خود تحویل گرفته باشد، ویزای ترانزیت لازم نیست .علاوه بر این، آنها باید یک بلیط معتبر به مقصد بعدی داشته باشند و در یک خط هوایی کم هزینه سفر نکنند. در غیر این صورت، ویزای ترانزیت مورد نیاز است.

نیاز به پرداخت هزینه وقت سفارت دارید؟

اگر می‌خواهید هزینه‌های مربوط به سفارت خود را به صورت ارزی پرداخت کنید، ثبت نام کرده، و سپس درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزای توریستی سنگاپور

قیمت ویزای توریستی سنگاپور برای ایرانیان برابر با ۸۵ دلار آمریکاست. این هزینه در زمان دریافت مدارک، پرداخت می‌شود و در صورت ریجکت شدن ویزای سنگاپور، این هزینه مستردد نخواهد شد

تقریبا می‌توان گفت که از هر 10 درخواست دریافت ویزای سنگاپور، 9 مورد آن مربوط به ویزای توریستی است. تمام کسانی که قصد بازدید از این کشور به عنوان یک گردشگر و توریست خارجی را دارند، باید ابتدا برای دریافت ویزای توریستی سنگاپور اقدام کنند. این نوع ویزا یک ماه اعتبار دارد و به صورت کاملا عادی و فوری صادر می‌شود. در زمینه این نوع ویزای سنگاپور، باید بدانید که به هیچ وجه اجازه اقامت بیش از مدت یک ماه را در این کشور ندارید و در صورتی که مدت اقامت شما بیش از یک ماه باشد، دولت این کشور با شما برخورد قانونی خواهد کرد و به احتمال زیاد شما را به ایران دیپورت می‌کند.


البته بهتر است بدانید که دریافت ویزای توریستی سنگاپور نیز به سادگی انجام نمی‌شود و شما باید با استفاده از مدارک و مستندات قانونی به مسئول کنسولگری ثابت کنید که قصد اقامت طولانی مدت و پناهندگی در سنگاپور را ندارید.

  • صدور ویزای تایلند از زمان تحویل مدارک، 14 روز کاری زمان می‌برد.
ویزای سنگاپور از روز صدور 2 ماه اعتبار دارد.

بعد از صدور ویزای سنگاپور، مسافر می‌تواند 28 روز در سنگاپور اقامت داشته باشد.

اگر قصد دریافت ویزای سنگاپور را دارید، بهتر است از طریق آژانس‌های مسافرتی همانند کایت اقدام کنید. آژانس‌های مسافرتی ارتباط مثبتی با مسئولین صدور ویزا برقرار می‌کنند و به همین خاطر ویزای شما در کمترین زمان ممکن و بدون درگیری‌ها و مشکلات رایج، صادر می‌شود. به صورت کلی بر اساس اطلاعیه سفارت سنگاپور، این کشور با درخواست‌های گروهی راحت‌تر موافقت می‌کند و به نوعی مسئولیت بازگشت را به عهده آژانس واگذار می‌کند. پس اگر قصد سفر به سنگاپور را دارید، بهتر است از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام نمایید و دیگر نگران مشکلاتی که در خصوص صدور ویزا با آن مواجه می‌شوید، نباشید.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم های درخواست