راهنمای درخواست ویزای دیجیتال هلند

با ویزای هلند می توانید به این کشور زیبا و دیدنی سفر کنید و از جاذبه های بی نظیر آن دیدن کنید. کشور هلند یکی از کشورهای بی نظیر و دیدنی اروپایی است که هر سال تعداد زیادی از گردشگران به آن سفر می کنند.

هلند جز آن دسته از کشور هایی است که بسیار مهاجر پذیر بوده و دارای بازار کار مناسب است به همین دلیل مقصد بسیاری از افراد برای مهاجرت و یا برای گردش و تفریح است. شایان ذکر است که ویزای شنگن، توریستی و گردشگری هلند تنها برای تفریح از این کشور صادر نمی گردد بلکه توسط ویزای توریستی هلند افراد می توانند به قصد دیدار با دوستان و آشنایان، شرکت در سمینار های دلخواه و یا حتی دوره های تحصیلی کمتر از سه ماه به این کشور سفر کنند.

برای اخذ ویزای توریستی هلند، ارائه تاریخچه سفری، تمکن مالی و گردش حساب بالا الزامی است. شما با ویزای توریستی هلند می‌توانید در هر ۶ ماه، تا ۹۰ روز اقامت داشته باشید. در صورتی که دعوت نامه داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای توریستی هلند خواهید داشت. خوشبختانه هلند از جمله کشورهایی است که در ایران سفارت خانه دارد. به این ترتیب می توانید به این مرکز در تهران مراجعه کنید و درخواست خود را ارائه دهید.

مدارک لازم برای ویزای توریستی هلند

درخواست ویزای توریستی و توریستی هلند

◾️ برای درخواست ویزای توریستی هلند باید مراحل زیر را دنبال کنید:

◾️ بررسی کنید که آیا نیاز به درخواست ویزای توریستی/ویزای هلند دارید یا خیر.

◾️ بدانید بهترین زمان برای درخواست چه زمانی است.

◾️ بدانید کجا باید برنامه را ارسال کنید.

◾️ قرار ملاقات را رزرو کنید.

◾️ فایل سند را تکمیل کنید.

◾️ در مصاحبه شرکت کنید.

◾️ پرداخت هزینه های ویزا

هزینه ویزای توریستی هلند

 هزینه این نوع روادید برای افراد 80 یورو، برای افراد 6 تا 11 سال 40 یورو می باشد.  

جاذبه های توریستی کشور هلند