راهنمای درخواست ویزای دیجیتال یونان

یونان مقصد زیبایی برای سفر در قاره اروپا است. این کشور با داشتن جاده‌های پیچ در پیچی که از کنار صخره‌ها، سواحل زیبا، دره‌های عظیم و طبیعت بکر این کشور می‎‌گذرند یکی از بهترین مقاصد برای گردشگرانی است که به مسافرت‌های جاده‌ای علاقه دارند. جنگل‌های این کشور، شهرهای زیبا و کافه های آن از دیگر جاذبه‌های این کشور است که می‌تواند هر گردشگری را برای سفر به آن ترغیب کند.

اخذ ویزای توریستی یونان به اشخاص متقاضی اجازه می دهد تا به عنوان توریست و گردشگر از این کشور زیبا و با قدمت دیدن نمایید. اما قطعا برای تهیه ویزای توریستی ایرلند الزاماتی مورد نیاز است که در ابتدا باید آنها را فراهم نمایید تا بتوانید از این کشور بازدید کنید. این شرایط و الزامات در مواردی شبیه به شرایط دیگر کشورهای اروپایی است و در مواردی دیگر، خاص یونان می باشد.

ویزای یونان گواهی است که در پاسپورت یا مدارک سفر شما اعطا می شود و نشان می دهد که شما امکان بازدید از آن را خواهید داشت. افرادی که شهروند کشوری داخل در اتحادیه اروپا و یا یکی از کشورهای داخل در لیست معرفی شده یونان هستند برای ورود به این کشور نیازی به اخذ ویزا نخواهند داشت. ایران نیز یکی از کشورهایی است که اتباع آن باید برای ورود به یونان ویزای آن را اخذ نمایند.

مدارک لازم برای ویزای توریستی یونان

نکات درباره ویزای توریستی یونان

حتما نکات زیر را پس از دریافت ویزای توریستی یونان در نظر داشته باشید:

اخذ ویزای توریستی یونان به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نیست لذا در صورت نیاز باید از این کشور خارج شده و متناسب با هدف خود دوباره اقدام کنید.
با اخذ ویزای توریستی یونان قادر به کار در این کشور چه با حقوق و چه بدون آن نخواهید بود
با دریافت این ویزا نمی­توانید از خدمات مراکز و بیمارستان­های دولتی استفاده کنید.
طبق تاریخ مقرر شده که نهایتا تا 90 روز می­باشد باید کشور ایرلند را ترک کنید.
هرگونه رفتار خشونت آمیز و خلاف قوانین کشور یونان منجر به لغو فوری ویزا و اخراج شما خواهد شد.

هزینه ویزای توریستی یونان 

هزینه ویزای توریستی یونان ۸۰ یورو می باشد

جاذبه های توریستی کشور یونان