راهنمای درخواست ویزای شینگن بحرین

ویزای توریستی بحرین برای افرادی صادر می‌شود که با هدف توریستی و گردشگری وارد این کشور می‌شوند. اتباع بسیاری از کشورهای جهان می‌توانند بدون دریافت ویزا، به مدت ۹۰ روز در بحرین اقامت داشته باشند. مردم ایران برای سفر به بحرین نیاز به ویزا داشته و ویزای توریستی بحرین به‌صورت الکترونیکی برای اتباع ایرانی صادر نمی‌شود.

 

دقت داشته باشد که برای دریافت ویزای بحرین باید دعوتنامه‌ای از بستگان و یا شرکت داشته باشید تا آن‌ها بازگشت شما به ایران را تضمین کنند. با داشتن این دعوتنامه ورود شما به کشور بحرین راحت‌تر خواهد بود.

ویزای شینگن بحرین

مدارک لازم برای ویزای شینگن بحرین

d9956190a89298f7b9cb2a7e60365d39

نکات تکمیلی دریافت ویزای بحرین

 اگر شیفته‌ی بازدید از این کشور جذاب هستید، هرچه زودتر اقدام به دریافت ویزای بحرین کرده و راهی این سرزمین دلفریب شوید. اصولا ویزای بحرین به دو نوع توریستی و تجاری صادر می‌شود که بیشترین طرفداران را دارد. برای دریافت ویزای توریستی بحرین نیازی به مصاحبه با شخص متقاضی نیست، اما برای ویزاهای دیگر قوانین تا حدودی متفاوت است. خوشبختانه بحرین در ایران سفارت دارد و می‌توانید برای مراجعه به آن به آدرس خیابان آفریقا، کوچه زوبین، پلاک 248 بروید و کارهای مربوط به ویزا را انجام دهید. خوب است بدانید که برای دریافت ویزای بحرین باید دعوتنامه‌ای از بستگان و یا شرکت داشته باشید تا آن‌ها بازگشت شما به ایران را تضمین کنند. قانون ویزای سنگاپور همچنین بیان می کند که ملیت های مورد نیاز برای اخذ ویزا نیازی به ویزای ترانزیتی سنگاپور ندارند تا از طریق این کشور به مقصد سوم تحت شرایط خاصی منتقل شوند.
در صورتی که مسافر قصد خروج از منطقه ترانزیت فرودگاه یا مهاجرتی مهاجر در سنگاپور را نداشته باشد و اگر چمدان خود را برای مقصد نهایی خود تحویل گرفته باشد، ویزای ترانزیت لازم نیست .علاوه بر این، آنها باید یک بلیط معتبر به مقصد بعدی داشته باشند و در یک خط هوایی کم هزینه سفر نکنند. در غیر این صورت، ویزای ترانزیت مورد نیاز است.

هزینه ویزای شینگن بحرین

قیمت ویزای شینگن بحرین برای ایرانیان برابر با ۸۵ دلار آمریکاست.